2:1
1:0
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FbK Orlicko-Třebovsko 6:2
2. Miloslav Krýsl, 12. Petr Janíček, 13. Denis Dlouhý, 17. Šimon Říha, 18. Rudolf Suk, 40. Petr Janíček - 8. Štěpán Kapoun, 26. Vojta Šmíd; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Volf; vyloučení: 4 + Martin Teuber 5:0; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: David Stibor 13 - Jakub Hrdlička 14; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:0;
45:00
41:37
Vyloučen hráč Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 5 minut za hrubost.
39:48
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Martin Teuber (6:2).
36:48
Vyloučen hráč Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
25:01
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Jan Horák (5:2).
25:01
NESKUTEČNÁ RAKETA!!! Vojta Šmíd opět nezklamal
20:58
Vyloučen hráč Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
17:58
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Tomáš Zíbr (5:1).
17:38
Stibor zatím drží svůj tým
16:04
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Šimon Říha, asistoval Petr Janíček (4:1).
15:01
Druhá třetina nám začíná za stavu 3:1
15:00
15:00
12:34
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Denis Dlouhý, asistoval Miloslav Krýsl (3:1).
11:46
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček bez asistence (2:1).
08:46
Vyloučen hráč Jiří Neumann družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za blokování hokejky.
07:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Pavel Petraš (1:1).
07:06
Vyloučen hráč Jiří Neumann družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
01:07
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Miloslav Krýsl bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Pavel Petraš, Pavel Horák, Matěj Tesař, Tomáš Langer, Vojta Šmíd
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: David Stibor; hráči v poli: Martin Heřmanský, Denis Dlouhý, Pavel Kuneš, Rudolf Suk, Petr Janíček