2:1
2:3
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 7:4
1. Jan Horák, 10. Patrik Jurco, 11. Štěpán Kapoun, 20. Vojta Šmíd, 26. Jan Machatý, 38. Patrik Jurco, 45. Vojta Šmíd - 25. Miloš Hájek, 33. Tomáš Havlík, 42. Lukáš Hayek, 44. Jiří Kramer; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Vladimír Lešák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Karel Aubus 9 - Vojtěch Mikšík 9; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:3;
45:00
44:49
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Patrik Jurco (7:4).
44:21
Timeout Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
43:18
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Jiří Kramer, asistoval Petr Čiháček (6:4).
41:12
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Lukáš Hayek, asistoval Vladimír Pršala (6:3).
37:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Jan Horák (6:2).
35:40
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
33:06
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil Jan Machatý.
32:15
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Tomáš Havlík, asistoval Lukáš Hayek (5:2).
30:00
30:00
27:35
Vyloučen hráč Miloš Hájek družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání.
25:24
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Machatý, asistoval Pavel Horák (5:1).
24:58
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil Miloš Hájek bez asistence (4:1).
19:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd bez asistence (4:0).
15:00
15:00
10:19
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun bez asistence (3:0).
09:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Vojta Šmíd (2:0).
05:08
Vyloučen hráč Vojtěch Pršala družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Vojta Šmíd (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Pavel Petraš, Pavel Horák, Matěj Tesař, Tomáš Langer, Vojta Šmíd