3:4
2:4
- : -

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Florbal Primátor Náchod B 7:9
11. Rudolf Suk, 12. Petr Janíček, 16. Petr Janíček, 19. Petr Janíček, 19. Rudolf Suk, 32. Rudolf Suk, 37. Tomáš Zíbr - 8. Vojtěch Bureš, 22. Marek Svoboda, 25. Petr Dušek, 26. Vojtěch Bureš, 28. Tomáš Třešňák, 31. Aleš Kaválek, 40. Josef Čejpa, 43. Aleš Kaválek, 45. Josef Čejpa; rozhodčí: David Kytler - Daniel Jireček; vyloučení: 3:1; využití: 1:3; zásahy brankářů: Karel Godár 19 - Brandon Bulis 6; po třetinách: 2:1, 3:4, 2:4;
45:00
44:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Josef Čejpa, asistoval David Cejnar (7:9).
43:40
Zebra právě u mantinelu předvedl herecký výkon, za toto simulování by se ani nestyděl na safari.
42:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval David Cejnar (7:8).
42:37
Vyloučen hráč Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
39:33
38:41
Vyloučen hráč Petr Janíček družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:42
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Tomáš Zíbr, asistoval Petr Janíček (7:6).
35:27
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
31:02
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Pavel Kuneš (6:6).
30:48
30:00
30:00
27:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Třešňák, asistoval David Cejnar (5:5).
25:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Aleš Kaválek (5:4).
25:10
Vyloučen hráč Martin Heřmanský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
24:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Petr Dušek, asistoval Dan Kazda (5:3).
24:10
Petr Dušek vyslal takzvaně svojí střelu nad teploměr, která skončila brankou.
21:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Marek Svoboda, asistoval Jaroslav Špicner (5:2).
19:51
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil Josef Čejpa.
18:40
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Rudolf Suk, asistoval Martin Heřmanský (5:1).
18:15
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Martin Heřmanský (4:1).
15:20
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček, asistoval Pavel Kuneš (3:1).
15:00
15:00
11:14
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Petr Janíček bez asistence (2:1).
10:50
09:13
Dušek předvedl krásný souboj na mantinelu. Sebral míček a šel sám na brankáře, ale střela mu sjela.
07:05
04:35
Juhász nešel neskutečně Třešnáka, ten ale zase netrefuje.
01:54
Třešňák ve vyložené šanci netrefuje!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Karel Godár; hráči v poli: Rudolf Suk, Petr Janíček, Martin Heřmanský, Denis Dlouhý, Pavel Kuneš