0:2
0:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC ČPP OSTRAVA 2:7
9. Marian Jelínek, 19. Marian Jelínek - 10. Marek Zapletal, 11. Michal Sládek, 15. Dominik Kaloč, 26. Dominik Kaloč, 28. Michal Sládek, 45. Michal Sládek, 49. Dominik Eichner; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 15 - Jan Binder 17; po třetinách: 2:3, 0:2, 0:2;
60:01
Komentář trenéra hostí pana Svačinky: "Dnes nám dokonale vyšel herní plán, který jsme si stanovili před zápasem, bohužel jsme nehráli o 6 bodů, ale hrajeme každý zápas o existenci. Musím smeknout před klukama, že k bojovnosti přidali i florbalovou nadstavbu. Musíme podat stejný výkon i o víkendu, který je pro nás velmi důležitý, pohár ve středu neřešíme. Děkuji i soupeři, rozhodčím a divákům."
60:00
Komentář trenéra domácích, Michala Kotlase: "V první třetině jsme začali slušně, bohužel byl soupeř produktivnější a z našich šancí jsme více nevytěžili. Od druhé třetiny nás Ostrava předčila ve všech činnostech. S takovým výkonem nemůžeme myslet na playoff. Pokud jsme se ve zbytku zápasu dostali do šancí, končily mimo nebo na dobře chytajícím Binderovi. Přeji soupeři klidnou D1."
60:00
56:33
Vyloučen hráč Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
54:07
Domácí přistoupili k hře bez gólmana.
53:47
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
52:15
Zatímco šance hostí se rojí jako houby po dešti, domácí se do šancí dostávají stále více obtížněji a zakončují nepřesně.
48:18
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Matyáš Šindler (2:7).
46:58
FBC Ostrava dnes hraje v opravdové herní pohodě.
45:55
Přestože se to nemusí zdát, vidíme poměrně zodpovědnou hru našich obránců, kteří často zvládnou dobře vyřešit 2 na jednoho, ale následně nezvládneme vykombinovat.
44:40
FBC Ostrava dnes předvádí pěknou hru, míček jim neodskakuje tolik jako domácím hráčům, vedou v osobních soubojích a u míčků bývají dříve. SKV zatím nezvládá přerušovat hru hostujícího celku, získat balon a zahájit protiakci.
44:04
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Dominik Klimscha (2:6).
41:32
Domácí stáhli hru na dvě pětky.
40:00
40:00
35:17
FBC Ostrava teď na polovině domácích předvedlo několik nepřesných střel, díky kterým si drží stále pouze tříbrankový náskok.
32:50
Borci v modrém teď znovu delší dobu na míčku kombinují na obranné polovině domácích.
30:10
Domácí si zahrají první přesilovou hru, ta ovšem nepřináší větší šance.
28:26
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
27:20
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Matyáš Šindler (2:5).
27:00
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
27:00
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
26:45
FBC Ostravana hřišti nijak nedominuje, spíše si akce vypracovává trpělivou hrou.
25:08
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Marek Lipový (2:4).
25:08
Ne příliš přesná nahrávka, která ovšem vedla k parádní střele pod víko.
23:08
FBC Ostrava teď velmi obezřetně při rozehře, ostatně stejně jako SKV.
20:00
20:00
19:59
Ještě před koncem první hrací třetiny ohrozil branku hostí Hanák.
18:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Zbyněk Stuchlík (2:3).
17:30
SKV teď předvedlo dvě velmi rychlé rozehry, z nichž ani jedna nevedla ke vstřelení branky, při větší přesnosti to ale může být recept na ostravský celek, který nedokázal zareagovat ani na jednu z nich.
15:54
Modří teď mají určitě více ze hry, jsou častěji na balonku a častěji také prověřují domácího brankáře.
14:42
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Ivo Dohnal (1:3).
14:42
Pěkná střela ostravského Marka Lipového z poloviny hřiště mimo branku domácího celku.
12:20
V rychlém sletu teď následovali tři góly, kdy se nejprve prosadil u střely z odraženého balonu Jelínek a následně se z individuálních akcí prosadili ostravští borci.
10:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Dominik Eichner (1:2).
09:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Marek Zapletal, asistoval Marek Lipový (1:1).
08:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Jan Svoboda (1:0).
08:29
Svoboda nejprve natáhl a zasáhl brankáře, míčku se ovšem dokázal zmocnit Jelínek, který byl neomylný.
07:12
Vinohrady budou rozehrávat na půlce a budou po delším čase zase u míčku.
06:10
V několika gólových šancích nyní tým FBC Ostrava, který rozehrává z rohu a dál kombinuje.
04:45
První větší šance Vinohrad - Bína zavezl do rohu odkud nahrával do předbrankového prostoru na Linharta, který ovšem pálil vysoko nad brankovou konstrukci.
04:19
Oba celky se střídají v kontrolované hře.
00:30
Bully vyhrál celek hostí, přesto se míčku ujímají domácí.
00:01
Vážení fanoušci Vinohradského florbalu, dovolte mi Vás přivítat u sledování dnešního onlinu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Jan Binder; hráči v poli: Dominik Klimscha, Jiří Bauer, Michal Sládek, Dominik Eichner, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Jan Otta, Petr Hartman, Pavel Hájek, Martin Skřivánek