3:0
3:1
- : -

Technology Florbal MB - Tatran Teka Střešovice 15:1
1. Jakub Bína, 3. Tadeáš Chroust, 3. Jiří Curney, 4. Tadeáš Chroust, 6. Daniel Šebek, 7. Tomáš Chroust, 9. Tomáš Chroust, 9. Jakub Bína, 20. Daniel Šebek, 25. Tadeáš Chroust, 28. Jan Natov, 39. Jan Natov, 45. Aleš Höffer, 50. Marek Korych, 54. Martin Tokoš - 48. Ivan Tomčo; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; diváků: 315; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 11 - Lukáš Kříž 5, Martin Frühbauer 10; po třetinách: 9:0, 3:0, 3:1;
60:00
Střely ve třetí třetině 8:5
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Novotného: "Dneska jsme byli svědky zápasu, kde těžko našim hráčům něco vytýkat. Byli jsme efektivní v koncovce, trpěliví na balonku. Tím, že zápas byl v první třetině rozhodnutý, se dnes další dvě třetiny spíš dohrávaly. Díky rozhodčím, soupeři a fanouškům za zápas."
60:00
Komentář trenéra hostů Milana Fridricha: "Dnes nekoncentrovaný vstup do zápasu, a to prakticky rozhodlo. Pokud se nepoučíme z toho, jak jsme se v týdnu mimo tréninky připravili na zápas, těžko se budeme posunovat. Zítra je nový den. Gratuluji soupeři a děkujeme divákům."
60:00
59:02
Tokoš vrátil míček tenisově na Korycha, je mu ale pískána vysoká hůl.
57:54
Bína běžel v brejku s Curneym proti jednomu obránci, mladší z obou útočníků nahrál svému kolegovi, toho ale skvěle vychytal Kříž.
57:08
Gruber hledal dlouhým pasem nabíhajícího Bínu, tomu se ale nepovedlo usměrnit letící míček na branku.
57:01
Kučera faulovaný u vlastní branky.
56:12
Domácí v plném počtu.
56:07
Tomčo napřáhl zprava, ale jeho projektil vůbec neprošel na branku.
55:49
Tokoš se drží na míčku u brány soupeře.
55:18
Zakonov si užil svojí chvilku slávy, s balonkem na čepeli proběhl přes celou polovinu Tatranu a potom ho posunul na Curneyho.
54:34
Curney se šikovně prosmýkl mezi dvěma hráči v červeném a vybojoval standardku pro svůj tým.
54:12
Vyloučen hráč Patrik Suchánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
53:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Tokoš, asistoval Daniel Šebek (15:1).
53:50
Jako na podnose naservíroval Šebek z levé strany míček na brankoviště, Tokoš už měl hodně snadnou úlohu.
53:08
Pánkova rána z pravého mantinelu letí vysoko nad.
51:53
Korych se dostal k míčku na pravém rohu brankoviště, tentokráte ale na Kříže nevyzrál.
51:15
Curney faulovaný za brankou soupeře.
50:40
Kolísko nečekal balonek, takže byl nenadálou šancí na brankovišti tak zaskočený, že ani nezakončil. Místo toho jen nešťastně přesekl hůl Tadeáše Chrousta.
49:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Martin Tokoš (14:1).
49:57
Tokoš vypálil zprava a Kříž jeho ránu jen vykopl před sebe, načež Korych dorazil do sítě.
49:23
Suchánek teď zachránil domácí tým od dalšího inkasovaného gólu, po nejistém zákroku Bauera vytáhl balonek z brankové čáry.
48:25
Bína nabíhal sám na Kříže, míček mu ale sjel, takže ze zamýšleného blafáku nakonec nic moc nebylo.
47:07
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Matěj Havlas (13:1).
47:07
Čisté konto to dnes pro Bauera nebude, Tomčova rána zapadla přesně k tyči do protipohybu domácího gólmana.
46:41
Domácí v plném počtu, Curney zpět na place.
45:36
Teď pro změnu útočný faul Natova, na balonek se vrací hosté z hlavního města.
45:29
Tokoš vyvezl míček a ještě si vykoledoval faul.
44:41
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
44:22
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Aleš Höffer, asistoval Filip Zakonov (13:0).
44:22
Další míček v brance Tatranu, skóre navýšil přesnou střelou Höffer.
44:00
Hosté v plném počtu, první nevyužitá přesilovka Boleslavi.
43:57
Kolísko šikovně sklepl letící míček za obranu a Sládeček pálil, branku ale zblízka vůbec netrefil.
43:09
Tvrdá bomba Šebka rozvlnila boční síťku střešovické pokladnice.
42:55
Bína si nepotykal se zpracováním a balonek jen prodloužil za mantinel.
42:34
Meliš s Tlapákem vytáhli míček k brance Boleslavi.
42:17
Svižná rána Suchánka, Kříž ji viděl.
42:00
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
41:40
Domácí drží míček na vlastní polovině a trpělivě rozehrávají.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 8:4
40:00
38:34
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Milan Tomašík (12:0).
38:34
Půltucet je tady, Tomašík v přesilovce znovu vymyslel fantastický průnikový pas skrz obranný blok a Natov z brankoviště neomylně trefil růžek nad ramenem brankáře.
37:33
Natov si odskočil na středu a pálil pohotově, leč nepřesně.
37:17
Höffer se vrací do hry, domácí v plném počtu.
37:05
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení.
36:50
Domácí čtveřice kontroluje balonek.
36:24
Meliš vypálil z levé strany, brána mu však byla malá.
35:17
Vyloučen hráč Aleš Höffer družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
35:09
Kolískova svižná rána končí mimo.
33:59
Suchánek fauloval Sládečka a po delší době se hra přesune k brance Bauera.
31:53
Šebek hledal polovysokým centrem před brankou Tokoše, který málem dokázal usměrnit letící míček mezi tyče.
31:38
Curney nic nevymýšlel a z voleje se opřel do poskakujícího míčku, s jeho projektilem si Frühbauer poradil.
30:53
Tlapák pálil z pravé strany na bližší tyč, Bauer nemusel zasahovat.
30:09
Tomašíkovu střelu vytěsnil se štěstím Frühbauer.
29:11
Pánek odehrál letící balonek do zámezí.
27:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (11:0).
27:55
Curney nabídl z pravé strany citlivou žabičku na brankoviště a Natov míček usměrnil k tyčce.
27:16
Po nahrávce zprava pálil z voleje Šebek, Frühbauer se stihl přesunout.
27:05
Nepřesná Suchánkova rozehrávka.
26:30
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:58
Rozhodčí vrátil hru na pravou stranu z pohledu Boleslavi, následný volný úder ale neznamenal žádné velké ohrožení Frühbauera.
25:10
Útočný faul střešovického kapitána Kolíska.
24:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Mikuláš Komárek (10:0).
24:46
Komárek nahrál z pravé strany na brankoviště a Chroust už měl snadnou úlohu. Domácí se radují z desítky.
24:32
Sládeček vypálil z levé strany, Bauer kryje.
23:44
Höfferova rána se odrazila od klubka hráčů před bránou.
23:40
Standardka pro Boleslav, hrát se bude téměř z osy hřiště.
22:09
Gruber ukázal na levé straně rychlé ruce, obratným manévrem se zbavil obránce a už už pálil, do střely mu na poslední chvíli sáhl Sádlo.
21:15
Tomašík byl faulován a sám potom rozehrál volný úder, Frühbauer si ale s nečekanou střelou poradil.
20:24
Bína naslepo hledal Natova, kterého tušil na levé straně, boleslavský kapitán se ale zapomenul a na nahrávku nemohl dosáhnout.
20:00
20:00
Střely v první třetině 14:3
20:00
19:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Milan Tomašík (9:0).
19:55
Tomašík narýsoval kolmý pas na brankoviště, kde byl Šebek úplně sám.
19:32
Curney vrátil míček k Bauerově brance, ještě jeden útok domácí stihnou.
19:10
Vyloučen hráč Martin Mühlfait družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
17:35
Signalizované vyloučení pro Tatran, domácí v šesti.
17:10
Šindelářovu kličkovanou zastavil faul Suchánka za boleslavskou brankou.
16:38
Kreysa se po Havlasově nahrávce tlačil do zakončení, Bauer pozorný.
15:28
Komárek prohodil obránce a posunul doleva na Chrousta, jeho ránu vyrazil Frühbauer.
14:45
Tokoš před prázdnou brankou netrefil ideální pobídku Šebka, balonek mu přeskočil přes nastavenou čepel.
13:08
Suchánek vypálil z krátkého nápřahu, Frühbauer ukázal rychlou pravačku a míček vyráží.
11:21
Mühlfait vystrčil Tomašíka ven z hrací plochy, domácí pokračují v ofenzivě volným úderem.
10:39
Höffer nabral rychlost a proletěl obranou Tatranu až k brance, nicméně zakončil mimo. Potom ještě srazil Frühbauera, oba ale budou s to pokračovat v akci.
10:07
Střela Tadeáše Chrousta propadla Frühbauerovi, nakonec se ale míček odrazil ven z brankoviště.
09:30
Havlas dobře přečetl hru a sebral balonek těsně před Komárkem, který už se hotovil ke střele do prázdné.
08:46
Šindelář se zprava tlačil před branku, jeho zakončení zastavil Bauer.
08:29
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jiří Curney (8:0).
08:29
A domácí nepolevují. Curney nabídl míček Bínovi, jenž z rohu brankoviště trefil přesně horní růžek.
08:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Tadeáš Chroust (7:0).
08:06
Znovu v akci bratři Chroustovi. Tadeáš po trpělivé kombinaci zrychlil hru krosem skrz brankoviště doprava na Tomáše, který zblízka neomylně zavěsil.
07:10
Suchánek skvěle zamakal dozadu a obral o míček Kreysu.
06:53
Tokoš zblízka míjí prostor u vzdálenější tyčky.
06:37
Frühbauer si připsal úspěšný zákrok proti ráně Curneyho.
06:06
06:06
Spolupráce bratří Chroustů zase slaví úspěch - Tadeáš sklepl na osu hřiště pro Tomáše, který zacílil pod horní tyč a pěkně přivítal Frühbauera.
05:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Šebek, asistoval Martin Tokoš (5:0).
05:28
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Frühbauer družstva Tatran Teka Střešovice
05:28
Tokoš zůstal na brankovišti sám a nesobecky ještě nahrál doleva na Šebka, který trefil prázdnou branku.
05:16
Zakonov musel pod tlakem rychle rozehrát a míček poslal obloukem až za mantinel.
04:28
Suchánek fauloval za vlastní brankou, Tatran se drží na útočné polovině.
03:50
Timeout Tatran Teka Střešovice
03:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Tomáš Chroust (4:0).
03:50
Drtivý úvod Technologů pokračuje, po průniku Komárka sklepl Tomáš Chroust na bratra Tadeáše, který zblízka zaskóroval do odkryté sítě.
02:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney z trestného střílení (3:0).
02:38
Natov byl faulovaný a následné trestné střílení proměnil s přehledem exekutor Curney, vytáhl si brankáře do strany a bekhendem rozvlnil síť.
02:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust bez asistence (2:0).
02:06
Po chybě Pitáka se k míčku za brankou dostal Chroust a bleskově si ho stáhl k tyči, načež zakončil za záda bezmocného Kříže.
01:40
Hosté mají míček na hokejkách, rozehrávají od vlastní branky, ale dopředu se jim moc nechce.
00:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Patrik Suchánek (1:0).
00:36
To šlo rychle, skóre se mění hned po půlminutce hry. Po nahrávce Suchánka si Bína navedl míček na brankoviště a pověsil ho pod horní tyčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Mühlfait, Jan Kolísko, Adam Tlapák, Milan Meliš, Martin Šindelář
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jakub Gruber, Jiří Curney, Jakub Bína, Jan Natov