0:7
- : -
FBC Liberec

BLACK ANGELS - FBC Liberec 2:11
13. Jakub Renčín, 24. Jan Pícha - 8. Prokop Ferdan, 14. Prokop Ferdan, 17. Radek Valeš, 34. Jakub Kopecký, 41. Prokop Ferdan, 49. Jakub Kárník, 50. Jakub Kopecký, 54. Matěj Klucho, 57. Radek Valeš, 58. Jan Šoltys, 60. Patrik Rozkovec; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 356; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 21 - Jan Král 13; po třetinách: 1:3, 1:1, 0:7;
60:01
Komentář asistenta trenéra domácích p. Petra Pajera: Zasloužený výprask. Nemůžeme donekonečna všechny zápasy zkoušet otáčet. Ve třetí třetině jsme zkusili risk a ten nevyšel. Pak už odešel i morál, ale první třetina byla prostě zoufalá a s takovým nasazením vyhrávat nejde.Dneska se v hledišti sešel skoro celý klub a všem divákům směřuje naše velká omluva.
60:00
Střely po 3. třetině BA:LIB 7:11
60:00
Tímto se s vámi z haly na pražském Podvinném mlýně loučím a s přáním hezkého večera zas někdy načtenou. :)
60:00
Komentář hostujícího trenéra (Filip Hanžl): Zodpovědný výkon v první třetině. Perfektně jsme se nastartovali. Podařilo se nám udržet soupeře na uzdě a zkraje poslední třetiny jsme odskočili, což už pro domácí bylo těžké. Škoda zranění, přeji Bémičovi co nejkratší rekonvalescenci.
60:00
59:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Jan Světlík (2:11).
59:38
Po nepřehledné situaci domácí dávají dnes již 11 gól.
58:01
Lhota zkouší střelu z blíska. Matiášek zblokoval
57:07
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Šoltys, asistoval Tomáš Leksa (2:10).
57:07
Zcela neobsazený Šoltys zvyšuje na 2:10
56:57
Král předvádí přímo kaskadérské kousky.
56:07
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Jakub Kopecký (2:9).
56:07
Bauman se posunul před branku a Valeš přesně do toho místa, kde stál před tím vystřelil a dává gól.
55:26
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
55:26
Po vyhrocené situaci ve středu hřiště byl vyloučen hráč BA. Liberec si zahraje dnes jiuž třetí přesilovou hru
54:28
Kořínek jen do helmy Matiášek a z následného brejku bohužel Boček gól nedává.
53:55
Domácí tým hraje v šesti.
53:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Klucho, asistoval Patrik Rozkovec (2:8).
53:32
Jan Kopecký jen do hráče před ním a Liberec dává s brejku další gól.
51:40
Liberec má zápas pod kontrolou.
51:25
Po vyhrocené situaci započatou brankářem Liberce bude hra ppokračovat bulí na straně
49:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Jakub Kárník (2:7).
49:54
Kopecký z rozehrávky dává další gól.
49:07
Po břeraném míči, který sebral Král zakončuje jen Renčín do tyčky.
48:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kárník, asistoval Prokop Ferdan (2:6).
46:24
Po nahrávce Renčína ze standartky předvádí Pícha neskutečnou pecku mířenou na bránu. Král zblokoval
42:49
Matiášek neskutečně teď několikrát zachránil tým Black Angels.
42:31
Kopecký zkouší střeliu ze strany
41:21
Straka si málem střelil vlastní branku. Matiášek nakonec zachránil
40:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Lukáš Lhota (2:5).
40:34
Nejdříve Matiášek vyrazil střelu Lhoty, poté dorazil Prokop Ferdan, který tak kompletuje hattrick do prázdné branky.
36:14
Královu střelu z blokoval Liberec mimo branku.
35:40
Vaculík zkouší střelu ze strany
34:28
Jakub Kopecký tentokrát mimo brankoviště.
34:03
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jakub Renčín.
34:03
Po vypjaté situaci před bránou Renčín pojede nájezd
33:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Kološ (2:4).
33:44
Sřelou ze strany Kopecký zakončuje do brány.
33:07
Liberci se nedaří proklomit obranu BA
32:40
Domácí fanoušci nyní dávají jasně najevo, že se jim nelíbí vyloučení .
29:21
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
24:45
Rozkovec před bránou zkouší pozornost brankáře.
23:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jakub Boček (2:3).
23:50
Po nahrávce zpoza brány a nepohlídaném předbrankovém prostoru Pícha vsiťuje balónek
22:29
Po krásném brejku Ferdan zkouší střelu na Brankáře
21:43
Bitman hezky vystřelil, ale Matiášek čape.
19:40
Hosté se přes levou stranu hřiště dostali k zakončení. Střela ovšem míří vedle.
18:17
Domácí se ubránili na své vlastní polovině útoku libereckých, následný brejk opět skončil zblokovanou střelou.
16:59
Domácí opět okupují polovinu soupeře. Bohužel pro ně, akce opět vyústila ve zblokovanou střelu.
16:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Petr Kološ (1:3).
16:18
Blaci si na polovině soupeře vyměnili 3 přihrávky, bohužel krásná kombinace vyšla vniveč. Střela je zblokována.
13:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jakub Kopecký (1:2).
13:31
Domácí ztrácí na polovině hříště míček, dva liberečtí hráči se hrnou na branku domácích, vymění si přihrávku a Prokop Ferdan zakončuje do prázdné branky. Pro Ferdana to byl druhý gól v zápase.
12:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (1:1).
12:22
Renčín po přihrávce Bočka, prostřeluje vše, co mu stálo v cestě a vyrovnává na 1:1.
12:00
Po nepřehledné situaci v předbrankovém prostoru domácích se míček zastavuje na břevně.
10:23
Ježek jen do rukou gólmana hostí Krále.
09:04
Blaci jsou rozestavení v bloku, který hosté obehrávají. Akce končí nepřesným střeleckým pokusem hostů.
07:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Tomáš Leksa (0:1).
07:27
Jakub Hromada velmi pěkně pláchl z léveho křídla, kdy obešel svého protihráče a ze strany, tváří v tvář brankáři, proměnil.
05:13
Matiášek přidává další zákrok.
04:42
Fantastický zákrok Matiáška, který podržel domácí tým.
03:49
Liberečtí okupují předbrankový prostor domácích, toto obléhání skončilo zblokováním střely a následném brejku.
02:58
Liberecký hráč vytáhl míček ze své poloviny až na polivinu odkud přihrál svému spoluhráči do velmi slibné brankové příležitosti, střela končí vedle.
02:32
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jan Hněvkovský.
02:32
Po faulu libereckých následoval samostaný nájezd, který Jan Hněvkovský neproměnil.
02:10
Liberečtí se postupnou kombinací dostávají k brance soupeře, ale akce je zastavena a příchází protiútok domácích.
00:40
Blaci na začátku utkání drží míček na svých čepelích a kombinují na polovině soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Jan Král; hráči v poli: Jakub Kárník, Prokop Ferdan, Jan Baudisch, Jakub Kopecký, Lukáš Lhota
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Filip Neklan, Ondřej Vaculík, Jakub Boček, Jakub Renčín, Jan Pícha
00:00
Dobré odpoledne z pražské UNYP arény! Mé jméno je Vojtěch Prokop a budu Vás provázet dnešním online přenosem z 17. kola Superligy mužů, ve kterém změří své síly domácí Black Angels s hosty z Liberce.