2:2
0:4
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians 2:7
24. Ladislav Gál, 28. Lukáš Pešat - 5. Jakub Buršík, 23. Mikuláš Forman, 24. Patrik Šebek, 46. Jakub Buršík, 50. Filip Forman, 57. Filip Forman, 58. Jakub Buršík; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 274; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 20 - Michal Kotouček 14; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:4;
60:00
Střely ve 3. třetině: 5:11
60:00
Střely celkem: 16:27
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Formana: Opatrná první třetina, nedůsledná druhá a ve třetí jsme trefili šance. Jsme velmi rádi za cenné vítězství v Otrokovicích. Za necelých 21 hodin se těšíme doma na Spartě. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kvapila: V dnešním utkání se nám nepovedlo to, co jsme chtěli. Být aktivní na míčku a využívat šance. To se nepovedlo. Prohrávali jsme osobní souboje a byli jsme málo nebezpeční. Musíme se teď připravit na další dva zápasy. Děkujeme divákům za podporu a soupeři gratulujeme.
60:00
59:24
A další Michajlovičův perfektní zákrok.
58:30
Teď se domácí golman vyznamenal.
57:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Viktor Kopecký (2:7).
57:52
Bohemians přidávají už druhý gól do prázdné brány.
57:36
Panteři v šesti hráčích v poli.
57:02
Dnešní utkání sleduje 274 diváků. Děkujeme.
56:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman bez asistence (2:6).
55:50
Uvidíme, jestli trenér Kvapil svým svěřencům během oddychového času něco poradil a podaří se jim vstřelit nějaké góly.
55:49
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
54:49
Vykopalův pokus zblokovala hostující obrana.
53:55
Hráči Bohemky z přesilovky zatím nic nevytěžili.
52:27
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
52:08
Panterům na vyrovnání zbývá už jen necelých 8 minut utkání, doufejme, že se inspirovali Mistrovstvím světa žen.
50:41
Kvapilova nebezpečná střela z otočky byla bohužel sražena.
49:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Šárka (2:5).
46:10
Hráč Bohemky po drobném kontaktu vystoupil ze hřiště a dopřál tak svojí přítomnost pořadatelskému stolku.
45:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Kryštof Krbec (2:4).
45:14
Hosté přečíslili domácí obranu a odskakují Panterům o dva góly.
41:30
Hosté přesilovku nevyužili, pěknou šanci si naopak vytvořili domácí, když Zimmer našel Gála, s jehož střelou měl Kotouček nemalé problémy.
40:01
Bohemka vstupuje do třetí části v početní výhodě, po buly si ale na míčku zahrají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 5:8
40:00
39:25
Hosté si ke konci 2. třetiny poprvé v tomto zápase vyzkouší přesilovou hru.
39:24
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
37:21
Série domácích střel, ani jedna však nekončí za zády hostujícího golmana.
36:39
Jurčíkova jedovatá ztečovaná nad Kotoučkovu bránu.
35:06
Na hřišti vznikla menší roztržka mezi hráči.
34:40
Szwedovo nahození se nedostalo k žádnému z jeho spoluhráčů.
32:50
Kostka při přihrávce za sebou nechal míček, jeden z hráčů Bohemky se ho pohotově zmocnil, na Michajloviče už však nevyzrál.
31:21
Jurčík od mantinelu pouze do nohy hostujícího golmana.
30:38
Po pěkně sehrané standartní situaci Šebek posílá míček skoro až na tribunu.
28:20
Po střele jednoho z hráčů Bohemky zazvonila tyčka Michajlovičovy brány.
27:54
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Filip Hrabal (2:3).
27:40
Dnes můžeme vidět hodně tvrdý florbal.
25:40
S Jurčíkovou střelou neměl Kotouček nejmenší problém, na míčku tak zase hosté.
24:59
Ďopanova střela od půlky byla včas sražena mimo brankový prostor.
24:26
Červenkův pokus Kotouček vyráží.
23:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matyáš Krebner (1:3).
23:04
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál bez asistence (1:2).
23:04
Gál se na půlce hřiště zmocnil míčku a ze samostatného úniku překonává hostujícího golmana.
22:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Matyáš Krebner (0:2).
22:13
Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení z hole Formana.
17:24
Cabejšek na středu z otočky, domácí obrana jeho střelu zblokovala.
16:38
Výborný Gálův pokus, hosty teď jejich golman podržel.
14:51
Bohemka rozehrává útok z vlastní poloviny.
13:53
Střela Kvapila, Kotouček zasahuje.
12:49
Szweda u mantinelu skvěle vybojoval míček a nahrál jej Vykopalovi, ten však přestřeluje.
12:05
Zezulkovo nahození končí až u Michajloviče.
10:20
Kvapilův pokus ze středu jen těsně mimo.
08:55
Panteři mají možnost vyrovnat v přesilové hře, uvidíme jestli se jim to povede.
08:51
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká hokejka.
08:17
Domácí fanoušci se Pantery snaží podpořit.
07:19
Pešatova střela zblokována.
04:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík bez asistence (0:1).
04:58
Kostka vracel zadovkou míček na vlastní polovinu, míček se ale dostal k hostujícímu Buršíkovi, který s přehledem překonává domácího golmana.
03:40
Dobrý pokus Nagye od mantinelu Kotouček pohotově vyráží.
03:08
Cabejšek z dobré pozice naštěstí pro domácí mimo.
01:20
První šance domácích v podání Červenky s Hrabalem. Kotouček úspěšnější.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Marek Ďopan, Matyáš Krebner, Viktor Kopecký, Jakub Šárka
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Martin Szweda, Ladislav Gál, František Vykopal, Vlastimil Červenka
00:00
Vítám všechny u textového přenosu dnešního utkání mezi domácími Pantery a hosty Bohemians Praha.