2:1
6:0
- : -

BLACK ANGELS - Tatran Teka Střešovice 8:6
28. Jakub Boček, 29. Lukáš Studený, 41. Lukáš Studený, 49. Jakub Renčín, 51. Vojtěch Ježek, 51. Jakub Boček, 54. Jan Pícha, 57. Jakub Renčín - 7. Martin Pánek, 14. Martin Šindelář, 14. Martin Šindelář, 16. Martin Pánek, 17. Martin Šindelář, 26. Adam Tlapák; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 5:6; využití: 2:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Daniel Körber 8, Ondřej Matiášek 16 - Martin Frühbauer 16; po třetinách: 0:5, 2:1, 6:0;
60:02
Komentář trenéra domácích (Petr Pajer): Skvělý zážitek a myslím, že i zasloužená odměna všem lidem, co nad námi po včerejšku nezlomili hůl a dneska přišli zase zafandit. Celé to vypadá nelogicky, ale logika je v tom, že když do špatně rozehranedo zápasu vtrhne jeden blázen, kterej neni zatěžkán tou bídou z posledních zápasů a věří sám sobě, tak dokáže postupně strhnout zbytek týmu.
60:01
Komentář trenéra hostí (Milan Fridrich): Dnes od poloviny zápasu jsme vypadli z role. Díky herní nedisciplinovanosti jsme soupeře pustili do zápasu. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA 12, Tatran 4.Celkem 24:30.
60:00
59:55
A je hotovo! Všechny body zůstávají doma!
59:25
Hanák nasbíral cenné vteřinky!
56:05
Další využitá přesilovka a je to třetina snů. Tatran v šesti.
56:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (8:6).
54:34
Domácí na koni! Pánek dohrál a po slově "Jdi" si jde ukázkově sednout.
54:33
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jakub Renčín (7:6).
52:35
Vyloučen hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
50:25
Timeout hostům nepomohl a máme srovnáno!
50:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Filip Neklan (6:6).
50:05
Hra ve čtyřech svědčí BA. Boček unikl a našel Ježka, který střílí první superligový gól.
50:04
Timeout Tatran Teka Střešovice
50:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Ježek, asistoval Jakub Boček (5:6).
48:29
Renčín doklépává střelu Bočka, pak se půjde zchladit na trestnou se Sládečkem.
48:28
48:28
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
48:28
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
48:05
Meliš trefuje pouze branku v rohu za mantinelem.
47:21
Utkání se přiostřuje.
46:10
Mladší z řad Kolísků teď koupal koupal, až sám před brankářem přestřelil.
45:12
Blaci se dostávají do hry a jsou teď lepší než hráči ze Střešovic.
43:33
Kopecký pěknou individuální akcí se dostal do šance, ale Frühbauer chytá.
40:42
Studna těží z dobrého přiklepnutí Hněvky, Zadělává se na drama?
40:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Studený, asistoval Jan Hněvkovský (3:6).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA 7, Tatran 13.
40:00
Straka zpátky na ledě, nahrazuje Píchu.
40:00
38:56
Boček v dobré pozici ještě nahrává. Napodruhé Renčín netrefuje sám před brankou.
37:54
Junior Tomčo ukázkově tělem získal míček pro Tatran.
36:00
Boček se málem prokličkoval až ke gólu. Pak s Renčínem získali drahocenné vteřinky.
34:37
Pikova premiéra se posuvá na později kvůli sekeře Ježka.
34:36
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
34:00
Dámy a pánové, je to tady! Kdo stále sleduje s námi, tak může vidět preméru Matyho Pika v Superlize!
33:00
Matiášek se teď na brankovišti roztáhl a chytá velkou šanci Tatranu!
32:10
Kopeckého růžový equipment asi není dobrej, míček ho vůbec neposlouchá.
28:29
Zkušenosti v brankovišti potvrzuje Valtr Studený!
28:28
27:34
Kuba Boček vykoupal Meliše a pak backhendem pod víko.
27:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (1:6).
25:04
Tlapák po zemi mezi nohy Matiáška skóruje již na 0:6.
25:03
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Jan Kolísko (0:6).
22:44
Vyloučen hráč Adam Tlapák družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
22:44
22:28
Matiášek má za sebou již dost zákroků.
20:52
Svůj superligový debut v BA dresu si odbývá zkušený matador Lukáš Studený.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Matiášek družstva BLACK ANGELS
20:00
20:00
Střely po první třetině: BA 5, Tatran 13. Zapojí se za nepříznivého stavu junioři Čáslava anebo Pik?
20:00
18:00
Kreysa si teď udělal dobrý den z Píchy.
16:34
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Milan Meliš (0:5).
15:55
Teď trošku nešťastný moment. Tatran za jednu třetinu zvladl branky v přesilovce, i v oslabení.
15:54
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Pánek bez asistence (0:4).
14:26
Vyloučen hráč Matěj Havlas družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
14:00
Znojemské duo rychle využívá výhodu přesilové hry a najednou je to již o tři branky.
13:59
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Martin Pánek (0:3).
13:57
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra rukou.
13:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Adam Tlapák (0:2).
11:08
Vyloučen hráč Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
09:22
Frühbauer moc práce s domácí přesilovkou neměl a hosté v pěti.
07:21
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
07:07
Jaroš svojí aktivitou vytvořil dvě šance, na kontě Blacků zatím nula.
06:12
Tlak hostů pramení v první branku Šindeláře.
06:11
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Pánek, asistoval Matěj Havlas (0:1).
05:25
Šindelář teď netrefuje prázdnou branku. Tatran teď lepším týmem.
05:01
Tlapákovy dvě střely měly gólové parametry. Naštěstí obě jen těsně netrefily cíl.
03:50
Havlas v dobré pozici netrefil míček.
02:20
Pícha nastřeluje Tlapáka do hlavy.
00:50
Kreysa s Havlasem málem využili špatného střídání domácích.
00:20
Úvodní buly pro hosty, tempo zatím poměrně vysoké.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Martin Mühlfait, Jan Kolísko, Adam Tlapák, Milan Meliš, Martin Šindelář
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Daniel Ludvík, Jan Pícha, Jakub Boček, Filip Neklan, Jakub Renčín
00:00
Vítejte u elektronického zápisu dohrávky 15.kola Superligy. Oba týmy si dnes budou chtít vylepšit reputaci ze včerejších nepříznivých výsledků.