3:5
1:0
FBC Liberec

FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:7p
17. Jan Světlík, 24. Jakub Kárník, 31. Tomáš Leksa, 35. Radek Valeš, 45. Patrik Rozkovec, 46. Radek Valeš, 48. Radek Valeš, 64. Patrik Rozkovec - 1. Tom Ondrušek, 32. Martin Koutný, 44. Marek Vávra, 51. Dan Kašovský, 52. Marek Vávra, 53. Tom Ondrušek, 54. Daniel Maxa; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 246; zásahy brankářů: Jan Král 28 - Michal Rebro 23; po třetinách: 1:1, 3:1, 3:5, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: Liberec: 1, Chodov: 1.
65:00
Nejlepší hráči utkání: Liberec: Jan Král, Chodov: Marek Vávra.
65:00
Střely celkem: Liberec: 31, Chodov: 35.
65:00
Komentář trenéra domácích Zdeňka Skružného):Bojovný výkon jsme završili brankou v prodloužení a zvládli jsme zápas, přejeme všem hezké Vánoce a zveme naše fanoušky na 29.12. buď do Mladé Boleslavy nebo k televizním obrazovkám. Děkujeme divákům za podporu.
65:00
Komentář trenéra hostí Davida Podhráského: "Po tom, co jsme tu předvedli mezi 11. a 50. minutou, je ten bod asi maximum zaslouženého. I tak jsme mohli mít víc. Musíme se zamyslet nad svým přístupem k podobným zápasům, protože úplně zbytečně ztrácíme body i respekt soupeřů. Na poslední vteřinu ať si udělá obrázek sám."
63:35
63:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Patrik Rozkovec bez asistence (8:7).
62:15
Hostující Matějíček měl dvakrát obrovskou šanci, měl dvakrát před sebou odkrytou branku, ale dvakrát minul.
62:02
Domácí se dostali k míčku a také hrají bez brankáře.
61:20
Hosté hrají bez brankáře.
60:00
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 6, Chodov: 11.
60:00
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:22
Velkou šanci měli domácí, Ferdan stál před brankou úplně sám, ale míček letící vzduchem minul.
57:00
Parádní zákrok předvedl domácí brankář Král, když na několikrát zasahoval proti dorážkám a vždy úspěšně.
54:58
Velkou šanci měl hostující Krbec, když se hnal sám na domácího brankáře a předvedl parádní kličku, ale té chybělo jen správné zakončení do branky.
54:00
Po tom co vidíme obrat Chodova se hraje jako od začátku, oba týmy mají stejný počet branek, ale jen 6 minut na hru, popřípadě prodloužení a nájezdy.
53:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Marek Vávra (7:7).
52:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (7:6).
51:24
Timeout FBC Liberec
51:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Mikuláš Krbec (7:5).
50:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dan Kašovský, asistoval Tomáš Sýkora (7:4).
49:47
Hosté se snaží snížit, ale obrana Liberce skvěle brání.
48:27
Z dálky střílel domácí Ferdan, ale jeho rána šla mimo branku soupeře.
47:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Lukáš Lhota (7:3).
47:25
Parádní zákrok v oslabení předvedl hostující brankář Rebro, když rukou zabránil brance.
47:11
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
45:54
Liberec jde do tříbrankového vedení po brance Radka Valeše.
45:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Petr Kološ (6:3).
44:41
Vidíme zápas nahoru a dolu, Chodov se snaží vyrovnat, ale Liberec nebrání, také se snaží přidat branku.
44:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Petr Kološ (5:3).
43:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (4:3).
42:12
Oba týmy vstoupili do třetí třetiny jak jinak než aktivně, oba týmy presují a skvěle brání.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým z Chodova.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 13, Chodov: 13.
40:00
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:12
Z blízkosti vystřelil domácí Rozkovec, ale hostující brankář si se střelou poradil.
36:53
Dnešní utkání sleduje 246 diváků.
35:55
Parádní zákrok předvedl domácí brankář Král, když vytáhl prudkou střelu nad svoji branku.
35:09
Hráči Chodova se hnali v přečíslení na branku, ale nakonec to hostující Vávra a vzal to na sebe a vypálil, ale bohužel mimo branku.
34:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Patrik Rozkovec (4:2).
33:42
Pěkná kombinace domácích vyústila v závan před hostující brankou, ale nic víc než závan z toho nebyl.
32:33
Z dálky se ke střele probojoval domácí Kopecký, ale jeho ránu skvěle zastavil hostující brankář.
31:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Petr Majer (3:2).
30:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Leksa, asistoval Jan Světlík (3:1).
28:50
Na domácí straně zazněla branková konstrukce, poté co jeden z hostujících hráčů vystřelil.
28:14
Hosté nevyužili svojí početní převahu.
26:13
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
24:55
Parádní zákrok předvedl domácí brankář Král, když se na něj hnal jeden z hostujících hráčů.
23:59
Parádně se před Chodovskou brankou otočil domácí Rozkovec, ale dostal se už do velkého úhlu a tak brankář Rebro s chycením míčku neměl problém.
23:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kárník, asistoval Prokop Ferdan (2:1).
22:36
Velký závan před domácí brankou, hosté trefili konstrukci branky a pak několik dorážek šlo na domácího brankáře, ale společně s obranou to Liberečtí zvládli.
21:23
V úvodní části druhé třetiny hráči Chodova vlítli na Liberecké, ale Liberecká obrana skvěle zafungovala.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým z Chodova.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 11, Chodov: 10.
20:00
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:18
Ostře z dálky vypálil Chodovský Ondrušek, ale jeho rána šla nad branku domácích.
16:58
Jako bych to v předchozím komentáři zakřikl, domácí srovnávají stav utkání!
16:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Světlík bez asistence (1:1).
16:24
Zatím vidíme velmi bojovný zápas, oba týmy se tlačí do branky a je zázrak, že s tav utkání je pouze 0:1.
14:32
Liberecký Lhota se vymotal před brankou Chodova a vystřelil, ale hostující brankář si se střelou skvěle poradil.
13:04
Hosté sice hrají přesilovou hru, ale hráči Liberce skvěle brání a na několik málo chvil se dokonce objevili i na své útočné polovině.
11:23
Vyloučen hráč Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
11:00
Hosté budou hrát přesilovou hru, momentálně hrají bez brankáře.
09:08
Následně to byl Kopecký, který taktéž mířil na Chodovskou branku, ale také neúspěšně. Liberec se snaží vyrovnat stav utkání.
08:07
Nepříjemnou ránu vyslal z půlky hřiště domácí Bitman, když stálo hned několik hráčů v cloně brankáři Rebrovi, ale nakonec si s tím skvěle poradil.
06:57
Z otočky vyslal svůj projektil domácí Baudisch, ale jeho rána mířila mimo tři tyče Chodova.
04:24
Po pěkné kombinaci domácích vystřelil Lhota, ale jeho rána byla zablokována a šla nad branku Chodova.
03:21
Dobrý zákrok, který předvedl domácí brankář Král, když se na něj řítil hostující hráč a mířil mezi nohy, ale on svojí patou zezadu zasáhl a míček vytěsnil.
02:29
Domácí hráči drží míček, ale obrana Chodova je k ničemu nepouští.
00:37
00:31
Vidíme první střelu v utkání, postaral se o ní hostující Doubek.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým z Chodova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Šimon Doubek, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Jan Král; hráči v poli: Jakub Kárník, Prokop Ferdan, Jan Baudisch, Jakub Kopecký, Lukáš Lhota