2:3
2:0
- : -

Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5:6
2. Adam Tlapák, 23. Jakub Kolísko, 24. Martin Šindelář, 41. Martin Pánek, 45. Martin Pánek - 4. Peter Nehila, 12. Matěj Kostka, 18. Filip Hrabal, 25. Petr Koláčný, 28. Vlastimil Červenka, 39. Ladislav Gál; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 324; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 17 - Kevin Majrich 10; po třetinách: 1:3, 2:3, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů (Kvapil Michal): "Dnes jsme zahráli v prvních dvou třetinách dobrou hru a skórovali jsme. Bohužel jsme měli hodně šancí na to, abychom dali i více branek. Ve třetí třetině ukázal Tatran sílu a vsadil ne riziko. Výborným výkonem Kevina brance jsme ubránili těsné vedení. Děkujeme místním divákům za atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích (Menhart Jakub): "Hrozně se nadřeme na gól. Musíme začít hrát více přímočaře. Ve chvíli, kdy jsme hru zjednodušili, dostali se do tempa, tak začali přicházet i šance. Děkujeme soupeři za zápas."
55:55
Motivace u obou týmů zvládnout toto utkání za plný počet bodů je velká. Oba týmy se podporují a hecují.
55:08
Tlapák ztečoval střelu svého bývalého spoluhráče Petera Nehily.
54:10
Tatranu se nedaří udržet na soupeřově polovině.
52:55
Pešat zkouší pozornost Kříže zpoza branky. Ten si ale i tentokrát věděl rady.
52:31
Pánek skvěle našel Havlase, ten netrefuje odkrytou branku.
51:10
Kříž teď opět podržel Tatran, když vychytal hráče Otrokovic, který šel zcela sám na branku.
49:36
Oba týmy hrají v plném počtu.
47:36
Vyloučen hráč Jan Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
47:36
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
47:36
Jan Kolísko a Pavel Jurčík vyloučeni na 2 minuty za hrubost. Hraje se ve 4 na obou stranách.
46:34
Kříž vyčapal v samostatném úniku Hrabala a drží Tatran v těsném držení.
45:23
Tatran výrazně ožil a jsou to právě domácí, kteří mají nyní více ze hry.
44:02
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Pánek, asistoval Jonáš Kreysa (5:6).
44:02
Martin Pánek přidává svůj druhý gól. Majrich nedokázal udržet poskakující míček a toho využívá právě tatranský obránce.
43:10
Lukáš Kříž si teď připisuje velmi důležitý zákrok proti osamocenému Koláčnému.
42:28
Martin Pánek burcuje svůj tým na hřišti k pressování soupeře.
41:42
Tatran je v úvodu 3. třetiny zcela jasně aktivnějším týmem.
40:43
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Pánek, asistoval Pavel Sládeček (4:6).
40:43
Pánek nahodil míček z vlastní poloviny a ten Majrichovi propadl za záda.
40:27
Máme tu 3. periodu, ve které domácí budou chtít smazat 3-gólový náskok.
40:00
40:00
39:59
Střely Tatran:4, střely Otrokovice 8
38:19
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ladislav Gál, asistoval František Vykopal (3:6).
38:19
Otrokovice nyní navyšují skóre, nahozený balonek do brankoviště, nepřehledná situace a míček končí za Křížem.
36:55
Situaci 2 na 1 vyřešil Jurčík střelou, která však končí mimo 3 tyče.
35:54
Hra teď nenabízí příliš šancí.
34:00
Typický výběh Koláčného končí na bloku domácích.
32:50
Standardní situace ve prospěch Otrokovic, trenér Tatranu však není s verdiktem ztotožněný.
32:04
Dva úspěšné zákroky Kříže, nejprve proti Koláčnému, následně proti Nehilovi.
31:21
Hra je přerušena z důvodu zašlápnutého míčku.
29:59
Červenka se dostal k dorážce, ale míček do branky ani napodruhé nedokázal usměrnit.
29:16
Tatranská střídačka teď hlasitě oslavuje každý vyhraný osobní souboj.
28:42
Pšenčík napřáhl ke střele téměř od poloviny hřiště, branku však netrefuje.
27:58
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Ladislav Gál (3:5).
27:58
Přečíslení 2 proti 1 dokázal Sádlo zneškodnit, avšak míček se odrazil přímo na hokejky Otrokovic, kteří zvyšují stav utkání na 5:3.
26:40
Obě střídačky hodně prožívají verdikty rozhodčích.
24:43
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Koláčný, asistoval Peter Nehila (3:4).
24:43
Tatran teď nedokázal dost rychle zareagovat na odražený míček a Koláčný vše trestá brankou do sítě domácích.
23:45
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Martin Pánek (3:3).
23:45
Tatran proměnil přesilovku po 6 vteřinách a srovnává stav utkání na 3:3.
23:39
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
23:39
A uvidíme první přesilovku zápasu. Lukáš Pešat si jde odpočinout na trestnou lavici.
22:53
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Ondřej Sádlo (2:3).
22:53
Jakub Kolísko nyní potvrzuje dobrou pasáž domácích gólem a snižuje na 2:3.
22:47
Tatran vytváří neustálý tlak na míček a komplikuje rozehrávku Otrokovic.
21:59
Sládeček teď ukázkově odebral míček při rychlém kontru Otrokovic.
21:11
Jan Kolísko teď mířil přesně k levé tyči Majrichovy branky, tam ale přišel blok, který zachraňuje hosty od téměř jisté branky.
19:29
Pánek skvěle posunul na Kreysu, ten byl faulován, ale rozhodčí nechávají hru plynout.
18:23
Adam Tlapák teď zachraňuje Tatran skvělým zachycením přihrávky od Koláčného.
17:49
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Filip Hrabal, asistoval Lukáš Pešat (1:3).
17:49
Rychlý únik v podání Hrabala končí brankou Panthers.
17:26
Dobrá souhra v podání Jakuba Kolíska a zakončujícího Kreysy, střela však končí opět mimo Majrichovu branku.
16:28
Majrich si připisuje další úspěšný zákrok a uklidňuje hru.
15:34
Koláčného dělovka pouze do připraveného Kříže.
15:02
Vykopal z levého mantinelu střílí vedle Křížovy svatyně.
14:34
Jakub Kolísko teď nedovolil Otrokovicím vystřelit a připisuje si již několikátý dobrý blok Tatranu.
13:56
Rychlé protiútoky na obou stranách, ani jeden však neskončil zakončením.
12:31
Dobrá rozehrávka Tatranu, Pánek zcela volný na levé straně míjí branku.
11:06
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Lukáš Pešat (1:2).
11:06
Otrokovice se v utkání poprvé ujímají vedení, když branku hostů vstřelil Matěj Kostka.
10:29
Piták v úspěšném bloku.
09:44
A stejný hráč, tedy Sládeček, trefuje levou tyč Majrichovy branky.
09:22
Pánkovi teď propadl vysoký míček, ale vše zachraňuje Sládeček.
08:43
Adam Tlapák nyní skvěle odebral míček a individuální akcí získal volný úder pro Tatran.
07:40
Hra je zatím z obou stran opatrná, ani jeden tým nechce udělat chybu.
06:55
Střela Kostky zblokována, střídačka Tatranu oslavuje úspěšný blok.
05:49
Novák zachytil chybnou rozehrávku Panthers, ale zakončit však nedokázal.
04:56
Majrich nohou vytěsňuje střelu Kreysy.
04:20
Hra se teď odehrává na polovině Otrokovic.
03:12
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval Petr Pšenčík (1:1).
03:12
Otrokovice rychle odpovídají, Peter Nehila byl faulován, přesto dokázal zakončit a srovnává na 1:1.
02:30
Otrokovice uklidňují hru a postupnou rozehrávkou se snaží dostat na polovinu domácích.
01:50
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Martin Šindelář (1:0).
01:50
Rychlý protiútok Tatranu skvěle vyřešil Adam Tlapák a Tatran se ujímá vedení.
01:18
Novák přečetl rozehrávku Otrokovic, ale pálí pouze do bloku.
00:54
Martin Pánek střílí z výběhu pouze mimo branku.
00:32
Na hřišti jsou druhé formace obou týmů.
00:15
Tatran vyhrává úvodní buly a je na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Michal Nagy, Martin Szweda, Ladislav Gál, František Vykopal, Vlastimil Červenka
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Martin Mühlfait, Jan Kolísko, Adam Tlapák, Milan Meliš, Martin Šindelář
00:00
Dobrý podvečer, zdravím Vás u online přenosu 18. kola Superligy florbalu mezi Tatranem Střešovice a Panthers Otrokovice. Zápas bude speciální v tom, že se jedná o výjezdní utkání na půdě Hradce Králové. Určitě nás čeká zajímavá podívaná!