0:2
2:2
- : -

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Sokoli Pardubice 3:5
1. Matěj Kostka, 51. Lukáš Pešat, 59. Peter Nehila - 16. Ivo Teichman, 31. Jan Kourek, 35. Jan Kourek, 52. David Žáček, 57. Přemek Pakosta; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1 + Peter Nehila (OTR) 5:3; využití: 0:1; diváků: 428; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 10 - Martin Haleš 32; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:2;
60:00
Střely ve třetí 11:6 pro šelmy. Celkově 35:15.
60:00
Komentář trenéra hostů Ladislava Štancla: Výhra na půdě pátého týmu tabulky se rozhodně počítá a já si já hodně cením i proto, že byla opravdu tvrdě odpracovaná a týmově vybojovaná. Jsem rád, že jsme navázali na bojovnost v obraně na páteční zápas a vydrželi jsme to celých 60 minut. Všem přejeme pohodové a klidné Vánoce a těšíme se na rok 2020.
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích Miroslava Koníčka 1/2: V zápase, kde jsme si chtěli udělat hezké Vánoce, jsme si přidali další vrásky. Každý z nás věděl, že Pardubice nesmíme podcenit, že umí hrozit z brejků. A to se ukázalo, z úplného minima vytěžili maximum.
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích Miroslava Koníčka 2/2: Pokud nebudeme proměňovat nabídnuté šance, tak nebudeme vyhrávat a v závěru budeme bojovat o play off. Každý z nás si musí šáhnout do svědomí a začít u sebe. Děkujeme divákům a přejeme všem hezké svátky. V novém roce budeme chtít být větší zabijáci.
60:00
59:37
Ještě to mohla být one-goal-game, ale Kvapil netrefil prázdnou bránu ve velké šanci.
58:03
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Peter Nehila, asistoval Lukáš Pešat (3:5).
58:03
Tohle už byla povinnost proměnit.
57:50
Haleš vyráží další Gálův pokus.
56:57
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Přemek Pakosta bez asistence (2:5).
56:57
Pakosta trefuje opuštěnou klec.
55:43
Brána domácích prázdná a rovnou ji jeden z hostí těsně minul.
55:37
Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
54:47
Petrův dobrý blok při právě končící přesilovce soupeře.
53:23
Haleš zůstal v postoji, díky čemuž zůstává stav beze změny.
52:46
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:26
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Ivo Teichman (2:4).
51:26
Se štěstím, ale Pardubky znovu vedou o dva.
50:11
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Filip Hrabal (2:3).
50:11
2:3!
48:48
Szweda se stihl vrátit a zblokovat střelu z boku.
48:11
Pacin skvěle proti ráně příklepem.
46:44
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
46:44
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za držení.
46:44
Vzájemný souboj a jde se do čtyřech.
46:06
Michajlovič se výborně vytasil proti šanci Pardubic.
45:23
Kostka sražen ve stylu MMA.
44:03
Trochu se nám ta hra přiostřuje.
42:26
Nagy z dálky, soudě podle jeho dnešního výkonu nemůže tohle Haleše výrazněji ohrozit.
40:30
Uvidíme, jestli Panteři v (nejspíš) poslední třetině roku zvrátí nepříznivý stav.
40:00
40:00
15:3 ve druhé na střely, přesto je stav jaký je.
40:00
39:05
Šelmy přitvrzují, hosté se zatím brání úspěšně.
38:36
Nehila chvíli sám, ale Haša na něj náhru neprocpal.
34:31
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Lukáš Kučera (1:3).
34:31
Opět nedáš, dostaneš, domácí hoří na skvělém Halešovi a na druhé straně z přečíslení vedou Pardubky už o dva góly.
34:02
Střela od mantinelu trefila jen tyč.
30:27
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Lukáš Slabý (1:2).
30:27
Nedáš, dostaneš.
30:18
Vykopal se ve velké šanci rozhodl zakončit sám a Haleš se opět předvedl.
29:25
Nejdřív Pšenčík a teď Koláčný prověřili Haleše.
28:58
Haleš pěkně zasáhl rukou, golmani jsou zatím hvězdami utkání.
27:52
Červenka pěkně hledal Gála do šance, ten jemně tečoval nad.
26:07
Výborné zákroky z dorážek na obou stranách.
24:35
Signál při standardce domácím nevyšel.
22:42
Na jedné straně Szweda napravil svoji chybu, na druhé Červenka v šanci, Haleš pozorný.
19:19
Kostka v pěkně šanci, ale orazítkoval jen tyč.
18:55
Domácí se zapomněli vzadu a měli štěstí, že Pardubky situace 2 na 1 neproměnili.
17:44
Vykopal pumelicí z půlky těsně minul.
17:21
Pšenčík dobře blokoval po chybě svého kolegy.
17:06
Panteři v pěti.
16:37
Prix ze střední vzdálenosti vedle.
15:48
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Přemek Pakosta (1:1).
15:48
Krásný cross a je vyrovnáno.
12:55
Vyloučen hráč David Žáček družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
12:55
Tak pro změnu situace 4 na 4.
12:06
Vyloučen hráč Peter Nehila družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 5 minut za sekání.
12:06
Pětiminutový trest pro šelmy.
10:38
Dvojice Jurčík-Koláčný se teď neúspěšně pokusila vyšachovat obranu Pardubic.
09:41
Se střelou od mantinelu teď měl Michajlovič potíže.
09:02
Pešat pěkně založil útok, Hrabal ale poté nedokázal dostat náhru na nehlídaného Kvapila.
07:50
Hosté budou mít standardku z nebezpečné vzdálenosti.
05:58
Pešat zkusil Haleše překvapit z úhlu, což nevyšlo.
05:08
Szweda pěkným obranným zákrokem napravil vlastní chybu.
03:57
Jurčík nezpracoval dobře rychlou náhru..
03:10
Trestné střílení družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE neproměnil Filip Hrabal.
03:10
Trestné střílení..
00:44
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Lukáš Pešat (1:0).
00:44
Pešatův první pokus Haleš kryl, následně už je to 1:0.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Adam Šmíd, Přemek Pakosta, Patrik Petr, Radek Formánek, Lukáš Prix
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Denis Zimmer, Matěj Kostka, Lukáš Kvapil, Filip Hrabal, Lukáš Pešat
00:00
Zdravím z Otrokovic, naposled v roce 2019 se dnes lidé v Otrokovicích mohou sejít na superligový florbal. Soupeřem jim dnes je poslední tým tabulky, tedy Pardubice, tak uvidíme, jestli šelmy Sokoly zkrotí a potvrdí roli favorita.