1:0
1:3
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians 4:5
6. Lukáš Gregor, 15. Petr Hartman, 27. Jan Svoboda, 51. Milan Bína - 18. Lukáš Kuncman, 19. Marek Ďopan, 52. Pavel Čihák, 54. Patrik Šebek, 58. Patrik Šebek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 195; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 25 - Jakub Zavřel 13; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:3;
60:01
Komentář hostujícího trenéra Martina Formana: Od nás dnes ucházející pouze .1 třetina, pak už to stálo za málo.Bereme 3 body, ale určitě se štěstím. Intenzivní prosinec ze námi, zvládli jsme to tak na půl. Všem přeji Veselé Vánoce, nastává čas odpočinku. Těšíme se na druhou část v novém roce!
60:01
Komentář trenéra domácích Michala Kotlase: "Velice dobrý výkon po celou dobu utkání jsme nedokázali proměnit v body. Ve třetí třetině jsme měli z vyložených šancí trestat. To se nestalo a naopak jsme chybami a složitou rozehrou nechali soupeře utkání otočit. Přeji všem klidné Vánoce."
60:00
Střely po třetí třetině: SKV - BOH: 8 -.10
60:00
Tímto se s vámi z haly na pražských Vinohradech loučím a s přáním hezkého svátečního večera a klidným prožitím vánočních svátků, zas někdy načtenou. :)
57:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Filip Forman (4:5).
55:23
Šebek trefuje tyčku Vinohradské brány
55:08
A Bína se znovu dostává do šancí
54:39
Tentokrát Bína ve svém samostatném výběhu zkouší pozornost Zavřela.
53:43
Po samostatném výběhu Svobody z obranného pásma se ocitá sám před branou. Zavřela však nepřelstil.
53:16
53:16
Po skvělé kombinaci Bohemians v předbrankovém prostoru končí míček v brance Vinohrad
53:00
Šárka zkouší střelu z křídla
51:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Patrik Šebek (4:3).
51:38
Domácí si nepohlídali svůj předbrankový prostor a byli za to náležitě potrestáni.
50:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Marian Jelínek (4:2).
46:00
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
46:00
Po vypjaté situaci plné emocí u mantinelu, bude hra pokračovat v oslabení domácích. Bohemians si tak dnes zahrají svoji již druhou přesilovou hru
43:48
Bohemians překombinovává nadějnou rozehrávku a na míček se dostávají domácí, kteří okamžitě začínají svoji akci
26:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Martin Skřivánek (3:2).
23:27
Další a skvělá akce od Vinohrad a následná střela od Gregora končí v náručí Zavřela
18:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Marek Ďopan, asistoval Matyáš Krebner (2:2).
18:32
Vinohrady si nepohlídali předbrankový prostor a Bohemians znovu skórují
17:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lukáš Kuncman, asistoval Jan Dobisík (2:1).
17:56
Po nepřehledné situaci před bránou Kuncman objevuje volný prostor a střílí míček do brány
17:47
Forman zkouší střelu z poloniny. Neúspěšně
16:24
Po výběhu Šebka vzniká další nebezpečná akce pro Vinohrady. Mazák znovu vychytává
14:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Martin Skřivánek (2:0).
14:42
Bohemians si nepohlídala nebezpečný výběh Vinohrad ze své poloviny. Domácí střílí branku