3:3
1:2
- : -

Florbal Ústí - TJ Slovan Havířov 11:5
2. Dominik Beneš, 7. Radek Kužel, 8. Ondřej Kawulok, 13. Kryštof Malina, 15. Dominik Beneš, 18. Pavel Vlček, 18. Martin Žáček, 23. Dominik Beneš, 26. Ondřej Kawulok, 28. Dan Semerád, 43. Václav Vavruška - 34. František Kyc, 36. Vojtěch Vavrečka, 37. Kryštof Malina, 44. Petr Řezáč, 48. Petr Řezáč; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:6 + Michal Kozelský (SLH) OS; využití: 3:0; diváků: 156; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 10 - Petr Gurkovský 31; po třetinách: 7:0, 3:3, 1:2;
60:00
Střely v poslední třetině: Florbal Ústí - 11, TJ Slovan Havířov - 6
60:00
Vyjádření trenéra hostí p. Komačky: "Famozná prvá tretina z našej strany, na druhu stranu, famozna hra Ústi, na ktorú sme nemali nárok. Ďalšie dve tretiny sa zápas už len dohrával. Super "výlet" v pracovný deň, 1. lige cez celú republiku.
60:00
Vyjádření domácího trenéra p. Derky: Chtěl bych moc poděkovat všem divákům, kteří dneska dorazili a zůstali až dokonce. Jsem rád, že jsme zvladli začátek zápasu a od stavu 10:0 už jsem si přál konec zápasu. Díky a štastnou cestu přeji soupeři.
53:33
Vyloučen hráč Michal Kozelský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
53:33
Vyloučen hráč Michal Kozelský družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest.
51:15
Omlouvám se za menší pauzu, ale musel jsem porozdávat dorty za odměnu. Každopádně dle mého kolegy ze studia jste stejně o nic nepřišli
49:40
Gurkovský se též předvedl pěkným zákrokem
49:19
Dalekonosná střela Řezáče nebyla pro Dittricha problémem
47:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Řezáč, asistoval Jakub Mrózek (11:5).
47:50
Fořt poslal Řezáče za mantinel, ten domácím na oplátku dává pátý gól
47:01
Beneš zkusil vystřelit tahem, střelu ale zblokoval Kozelský
46:10
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
46:10
Havířov si sám překazil tlak
45:16
Tadeáš chytá tvrdou střelu havířovského obránce
44:01
Vyloučen hráč Jan Peška družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:33
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Řezáč bez asistence (11:4).
43:25
Coooo!!!!Tadeáš Dittrich předvedl neskutečný zákrok a zaslouženě získává ovace z publika. Pokud ho chcete vidět znovu, tak na instagramovém účtu "tadman_94" se určitě do týdne objeví.
42:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Vavruška, asistoval Radek Kužel (11:3).
42:41
Konečně se ústecký mustang probral
41:39
Z tribuny se ozývá "Vraťtte tam Dana" a my se ptáme: Dane, kde jsi??
40:00
Shnrnutí druhé třetiny: Něco jako druhá světová z pohledu Německa. Ukvapenost z průběžného vítězství
37:28
Pavelka byl zaskočen z napadajícího hráče a ztratil balonek před brankou. Svoji chybu ale hned napravil.
36:30
Ústí usnulo na vavřínech a ztrácí dobře rozehranou třetinu. Výsledek je však stále jednoznačný.
36:20
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Malina, asistoval Martin Krupa (10:3).
36:20
No podívejme se na to, třetí slepená branka
36:02
Nakonec by z komedie mohl být akčňák
35:42
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Vavrečka, asistoval Michal Kozelský (10:2).
35:28
Semerád na dvakrát ztrací míček a Havířov snižuje
34:35
Dělovka od Stummera neprošla ani do oblasti basketbalové trojky
33:51
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Dominik Špaček (10:1).
33:51
Nula to bohužel pro juniorského brankáře nebude
32:24
Dittrich si připisuje čtvrtý zákrok
31:19
U oslabení to nevyšlo. Pojďme zjistit, zda byla přesilovka náplní včerejšího tréninku hostů.
31:08
Vyloučen hráč Jiří Dolejší družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
30:47
Na hřiště se dostávají nové tváře jako Jiří Dolejší, Jan Medek nebo oblíbenec Dominik Herzina
30:13
Gurkovský nohou zastavil Fořtovo střelu
29:34
Už to vypadalo na nadějnou šanci, havířovský obránce však rozdává o jednu přihrávku navíc
28:08
Samozřejmě přeháním, ale dvě střely za třicet minut hry mluví za vše
28:07
Domácí brankář si vytahuje knížku a začíná číst povinnou četbu
27:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Ondřej Kawulok (10:0).
27:40
Až do kuchyně
26:34
Vyloučen hráč Michal Prorok družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:34
Dejavu, pro lidi neznalé francouzštini překlad: tohle už tu někdy bylo.
26:04
Gurkovský si pojistil střelu Žáčka pohledem, rozehra pro hosty
25:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Martin Fuchsig (9:0).
24:11
Vyloučen hráč Martin Děček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:11
Havířov nejspíš chce zjistit, jak natrénovali oslabení, protože jak se říká "těžce na cvičišti, lehce na bojišti"
22:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Miroslav Fořt (8:0).
22:45
V jednoduchosti je krása, to teď potvrdil přesnou střelu autor hattricku Dominik Beneš
22:38
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
19:18
Vyloučen hráč Kryštof Malina družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
19:15
Fořt si vybojoval faul
19:00
Začala nám poslední minuta první třetiny
18:15
Hosté přijeli pouze s jedním brankářem, přejeme pevné nervy..
17:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Žáček, asistoval Jan Peška (7:0).
17:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vlček, asistoval Dominik Beneš (6:0).
17:09
Gratuluji všem, co vsadili kurz 125.8 na to, že Vlčák dá gól. Jste milionáři!
16:48
Kozelský se za takto zpackanou střelu do prázdné musí proklínat
16:06
Peška trefuje z otočky pouze Malinovo kotník
14:42
14:28
Jak by řekl jeden nejmenovaný člověk "Čo chybalo". Beneš svojí netrefenou prázdnou branku odčinil hned v následující příležitosti
13:27
Havířov si připisuje střelu, ale nebude započítána do statistik, protože ji zblokoval Sattler
12:57
Je toho na mě moc!!
12:24
Timeout TJ Slovan Havířov
12:24
Vlastní branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Malina (4:0).
12:00
Je dvanáctá minuta a počet střel mluví za vše, 13-2 pro domácí
11:55
Kapitán domácích se s míčkem ani nepomazlil, jak mívá zvykem a napálil balonek do klečícího brankáře
11:54
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil David Stummer.
10:44
Havířov začíná vystrkávat drápky
09:56
Peška zvolil v situaci 2 na 1 střelu, ta mu bohužel sjela z čepele.
09:42
Dittrich se dočkal a dobrým reflexivním zákrokem chytá nepříjemnou střelu ze středu
09:13
Fořt zamezil nebezpečné přihrávce. Havířov rozehrává z rohu
08:25
Zatím jsme svědky hry 5 na 5 na jednu branku. Havířov stále neprověřil Dittricha, který by si určitě rád šáhnul.... na balonek.
07:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dominik Beneš (3:0).
07:33
Neskutečná akce juniorské lajny, kdy Beneš přihrál přes celou pětici hostů Kawulokovi, který elegantně posunul míček backhandem za záda Gurkovského
06:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Václav Vavruška (2:0).
06:30
Havířov po dlouhé odmlce na balonku, hráči si ho ale neváží a ztrácí ho. Radek Kužel toho využil a dává druhou branku
06:22
Další ústecká šance skončila na Gurkovském
04:54
Fořt měl otevřený prostor ke střele, ta ale končí na hrudi golmana. Kawulok se o pár sekund později objevil sám před brankářem, ale nedokázal šanci využít.
03:50
Vavruška si udělal svůj oblíbený oblouk, střelu ale nedokázal vmístit mezi tři tyče
02:40
Fořt ztratil míček na středu hřiště, havířovští hráči však nedokázali zaváhání potrestat
01:40
Ústecká zahajovací pětka se hnala opět dopředu, ale Vavruška ztratil balonek dřív, než stihl něco vymyslet.
01:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Ondřej Kawulok (1:0).
00:01
Dámy a pánové, vítejte na online zápise z utkání Florbal Ústí a TJ Slovan Havířov. Domácí vlětli do zápasu ve velkém stylu a už se ujímají vedení
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Daniel Sekula, Vojtěch Vavrečka, Michal Kozelský, Petr Řezáč, Dominik Špaček
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: David Stummer, Tomáš Sattler, Václav Vavruška, Vít Pavelka, Radek Kužel