2:4
6:3
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 10:8
7. Vojtěch Plaček, 16. Adam Kulík, 21. Adam Kulík, 37. Patrik Chládek, 43. Jiří Lebeda, 44. Ivan Pergler, 45. Vojtěch Plaček, 45. Jiří Lebeda, 56. Michal Pražák, 60. Jiří Lebeda - 3. Adam Bouška, 23. Michal Házy, 26. Martin Ulman, 27. Martin Ulman, 40. Tomáš Foret, 51. Václav Černoch, 52. Martin Ulman, 59. Václav Černoch; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Martin Spišák 24 - Daniel Chrást 19; po třetinách: 2:1, 2:4, 6:3;
60:00
Střely po třetí třetině domácí 16 hosté 32
60:00
Komentář domácího trenéra Adama Havránka: Dnes pro nás extrémně těžké a důležité utkání hlavně po psychické stránce. jsem rád, že to kluci dneska odmakali od začátku až do konce a zvládli ve třetí třetině otočit výsledek. Díky soupeři, rozhodčím a našim především malým fanouškům.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Jiřího Bořeckého: Zápas, který se musel fanouškům líbit. My jsme bohužel v klíčových momentech nezahráli tak kvalitně a důrazně jako soupeř. Nejvíc mě mrzí začátek třetí třetiny a fatál při hře v šesti. Děkuji klukům za odmakané utkání, soupeři i rozhodčím. Zdravím naše fanoušky do Brna a těším se na ně v neděli.
60:00
59:59
Konec třetí třetiny.
59:56
Vyloučen hráč Václav Černoch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou.
59:21
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda bez asistence (10:8).
59:21
Gol domácích na 10 : 8
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Adam Bouška (9:8).
58:56
Hosté dávají gol v šesti na 9 : 8
55:30
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval Patrik Chládek (9:7).
55:30
Gol domácích po pěkném výhozu domácího golmana. Na 9 : 7
54:21
Domácí hrají v plném počtu.
52:21
Vyloučen hráč Michal Pražák družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:21
Hosté si zahrají přesilovou hru.
51:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Adam Bouška (8:7).
51:10
Hosté se začínají probouzet a dávají další gol na 8 : 7
50:27
50:27
Po pěkné střele do horního rohu branky domácích tady máme gol hostů. A snižují vedení domácích na rozdíl dvou golů.
49:26
Hosté hrají v plném počtu.
47:43
Vyloučen hráč Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:26
Domácí si zahrají další přesilovou hru.
44:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Richard Marek (8:5).
44:53
Domácí začínají hrát. A máme tady další gol.
44:04
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval Ivan Pergler (7:5).
44:04
Další gol domácích na 7 : 5
43:03
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
43:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ivan Pergler, asistoval Richard Marek (6:5).
43:03
Po střele z první tady máme další gol domácích Na 6 : 5
42:09
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jiří Lebeda, asistoval Vojtěch Plaček (5:5).
39:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Foret, asistoval Michal Házy (4:5).
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
36:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Chládek, asistoval Adam Kulík (4:4).
36:17
Domácí dávají gol na 4 : 4
33:52
Další zraněný kotník ale tentokrát na straně hostů.
30:02
28:02
Vyloučen hráč Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
28:02
Domácí si zahrají přesilovou hru.
26:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Václav Černoch (3:4).
26:26
A hosté se ujímají vedení. Stav utkání 3 : 4
25:56
Po přesné teči tady máme gol hostů a je srovnáno.
25:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Ulman, asistoval Rostislav Riger (3:3).
24:45
Pěkný zákrok domácího golmana.
22:58
Pěkný gol hostů na 3 : 2
22:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy bez asistence (3:2).
21:58
A máme tady zraněný kotník domácího hráče.
20:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kulík, asistoval Ivan Pergler (3:1).
20:45
Domácí využívají přesilové hry a navyšují vedení.