0:0
3:3
- : -

K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:7
43. Eva Filipová, 54. Andrea Dernerová, 58. Andrea Šidlová - 3. Dominika Buczek, 5. Barbora Husková, 15. Andrea Šidlová, 16. Jana Trošková, 43. Barbora Husková, 50. Eliška Planková, 58. Vlaďka Maděrová; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Lenka Remešová 26 - Nikola Příleská 18; po třetinách: 0:4, 0:0, 3:3;
60:00
Vítkovice si nakonec náskok uhlídaly a Židenice porazily 7:3.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Židenice - 11, Vítkovice - 15.
60:00
Počet střel celkem: Židenice - 21, Vítkovice - 33.
60:00
Komentář trenéra domácích Petera Puchera: " Je velká škoda, že nám nevyšel začátek zápasu. Udělali jsme pár chyb v obraně. Soupeř dal 4 góly a odskočil nám. Vyříkali jsme si to po třetině v kabině a hra se zlepšila. Druhá třetina po taktické stránce z naší strany byla výborná. V 3. třetině jsme se konečně střelecky prosadili a myslím si, že hra se srovnala. Bohužel náskok soupeře už se nedal dohnat."
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Martiníka: " Čekali jsme to dneska těžké, bylo to těžké a my si to bohužel udělali ještě těžší. Jsme rádi za vítězství, spokojenost víceméně jen s dobrým vstupem do zápasu, který nakonec de facto rozhodl. Děkujeme soupeřkám za zápas."
60:00
57:58
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Andrea Šidlová (3:7).
57:56
Vítkovice přidávají sedmou branku v tomto zápase, po přihrávce Troškové skórovala Vlaďka Maděrová - 2:7.
57:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Jana Trošková (2:7).
55:34
Nához z úhlu nenadělal Remešové téměř žádnou práci, následně Valehrachová odpálila míček do bezpečí.
54:36
Domácí fanoušci neúnavně povzbuzují a chtějí další gól.
53:02
Timeout K1 Florbal Židenice
53:02
Domácí kanonýrka Andrea Dernerová využila nezištnou přihrávku Barbory Sedláčkové před branku a překonala Příleskou - 2:6.
53:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Barbora Sedláčková (2:6).
51:00
Židenice sice snížily, ale Vítkovice dvěma brankami opět utekly do výrazného trháku.
49:35
Eliška Planková vykroužila do výběhu a přízemní střelou nad nohu překonává Remešovou - 1:6.
49:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková bez asistence (1:6).
47:01
Povedená kombinace Rytířek na jeden dotek neskončila střelou, ale trma vrma před brankou pokračuje.
46:42
Střela Cholinské ošklivě zasáhla Barboru Sedláčkovou do tváře, ale židenická hráčka se zvedá a bude pokračovat ve hře.
45:04
Střela z výběhu Indrové skončila v náruči Příleské.
44:44
Hubáčková se na druhé straně dostala k dorážce jednoruč, ale přestřelila.
44:37
Ta samá hráčka znovu ohrozila domácí branku, ale Remešová zasáhla.
44:07
Polská reprezentantka Zuzanna Krzywak si dovolila pohledné sólo, které zakončila backhandem, ale pouze orazítkovala tyč.
43:00
Vítkovické hráčky ale bleskově reagují a opět odskakují na rozdíl čtyř branek, druhou branku v zápase zaznamenala Husková - 1:5.
42:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Dominika Buczek (1:5).
42:11
Tak přece jen se Dračice dočkaly, po přiťuknutí Hubáčkové snižuje střelou do šibenice Eva Filipová - 1:4.
42:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Filipová, asistoval Zuzana Hubáčková (1:4).
40:01
Třetí dějství odstartovalo. Podaří se Židenicím zdramatizovat utkání?
40:00
40:00
Je za námi druhá třetina, ve které branka nepadla. Židenice se Vítkovicím vyrovnaly, měly několik zajímavých šancí, ale Příleská i nadále drží čisté konto. I Vítkovice si vypracovaly nadějné příležitosti, ale vylámaly si zuby na brankářce Remešové.
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Židenice - 4, Vítkovice - 9.
40:00
39:38
Doslova neuvěřitelný zákrok si připsala Lenka Remešová, která vychytala Theimerovou ve vyložené šanci.
39:01
A znovu Sedláčková. Ani tentokrát se domácí hráčka neprosadila.
39:00
Staňková výborně zkrotila skákající míček a vyslala Sedláčkovou do šance, hráčka s číslem 22 však minula.
38:45
Hubáčková nejprve vybojovala míček na polovině hřiště, a následně vypálila na branku Příleské. Hostující brankářka ale v poklidu míček lapila.
38:21
Hra je velmi vyrovnaná, na vážnější příležitost ale čekáme již několik minut.
36:51
Střela Paloncyové z levé strany skončila vedle.
36:09
Domácí mají v druhé třetině mírně navrch a jsou Vítkovicím vyrovnanou partií.
35:01
"Žíídenice, Žíídenice, Žííídenice" - domácí pokřik se neustále ozývá tribunou.
33:05
Remešová musela být v pozoru po střele Cholinské.
32:25
Kotel pěti domácích fanoušků neustále bubnuje, burcuje a vydatně podporuje domácí hráčky, které i nadále čekají na první branku.
32:00
Dnešnímu utkání přihlíží 68 diváků.
31:11
Oba týmy si připsaly po jedné střele v rychlém časovém sledu.
31:00
Po vyrovnaném souboji s Hubáčkovou zůstala na zemi ležet Zuzanna Krzywak.
30:25
Židenice momentálně několik minut tlačí svého soupeře, ale z branky se zatím neradovali.
29:37
Židenicím ve finální fázi chybí vždy jen malý kousek ke vstřelení úvodní branky v tomto zápase.
28:55
Velmi dobrý zákrok předvedla Remešová po střele bývalé hráčky Židenic Theimerové.
28:22
Indrová se nejlépe zorientovala ve velkém závaru před brankou, ale střelou jednoruč nezakončila přesně.
27:29
Hra je velmi vyrovnaná. Židenice drží s mistryněmi krok a jsou jim těžkým soupeřem.
25:21
Z ničeho nic zahrozily Vítkovice, ale Remešová nemusela zasahovat.
24:44
Romančáková dostala příležitost v předbrankovém prostoru, ale střela nebyla příliš razantní, proto se kvůli tomu Příleská příliš nenadřela.
24:25
Židenice mají celou druhou třetinu více ze hry, ale bohužel pro ně pálí šance.
23:55
Krásná střela Huskové skončila na břevnu. Při Remešové teď stáli všichni svatí.
22:23
Domácí se na branku příliš nadřou, další velká šance z bezprostřední blízkosti skončila vedle.
21:15
Velká šance pro Židenice nekončí brankou, Barbora Sedláčková trefila skákající míček, ale Příleská nohou vyrazila.
20:10
Židenice pokračují v početní výhodě, ale Vítkovice si s tím hlavu nelámou a útočí.
20:01
Druhá třetina odstartovala.
20:00
20:00
V přestávkovém programu uvidíme střelbu na branku o věcné ceny. Diváci mohou vyhrát poukaz v hodnotě 500 Kč od společnosti Dako Sport, slevový poukaz do obchodu BRENO a poukazy do dětského vědeckého centra Vida!
20:00
Vítkovice byly v první třetině dominantní v proměňování svých šancí, a proto první dějství ovládly 4:0.
20:00
Počet střel v 1. třetině: Židenice 6, Vítkovice 9.
20:00
19:22
Židenice mají k dispozici druhou přesilovou hru, za nedovolené vrážení odešla na trestnou lavici Kamila Paloncyová.
19:14
Vyloučen hráč Kamila Paloncyová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:01
Remešová výborně zasáhla proti střele Maděrové.
17:38
Dračice si vypracovaly pohlednou kombinaci, Indrová přiťukla Romančákové, která vysunula Urbáškovou, ale ta se k zakončení neprocpala.
16:47
Barbora Sedláčková překonala Nikolu Příleskou, ale rozhodčí tohoto utkání branku neuznali kvůli hře vysokou holí.
15:55
Další branka, opět do sítě Židenic. Čtvrtou střelkyni v tomto utkání je Jana Trošková, která dostala neodolatelnou přihrávku před prázdnou branku a nemýlila se - 0:4
15:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Trošková, asistoval Vlaďka Maděrová (0:4).
15:06
Hostující hráčky jsou velmi pohotové v zakončení, a proto v Brně vedou o tři branky.
14:39
Vítkovice se dostaly do tříbrankového trháku. V závaru před brankou se nejlépe zorientovala Andrea Šidlová, jež ze vzduchu backhandem překonala Remešovou - 0:3.
14:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Andrea Šidlová, asistoval Denisa Ferenčíková (0:3).
13:54
Vítkovice svírají Židenice na jejich obranné polovině a tvoří hru.
12:39
Zuzana Hubáčková měla na holi snížení, ale Příleská ji vyčapala.
12:00
Židenice drží míček na polovině svých soupeřek a snaží se něco vymyslet.
10:41
Hra se po zběsilém tempu z úvodu poněkud uklidnila.
08:50
Po zajímavém odrazu si míček před brankou našla Dernerová, ale její střelu z první Příleská vychytala.
08:20
Závar před brankou Vítkovic nekončí brankou.
07:49
Jako bychom to přivolali, dvojice Nečasová a Pravcová nesnížila.
07:38
Židenice se během přesilové hry zatím nedostaly ke střele.
06:57
První vyloučení je na světě. Za blokování hole si půjde na 2 minuty posedět Eliška Planková.
06:56
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
06:32
Vítkovice obklopily domácí branku a střílí ze všech možných pozic. Brankářka Remešová má co dělat.
06:09
Stejný osud potkal také domácí Indrovou, která netrefila zařízení.
05:54
Další šance Vítkovic, Trošková však minula.
04:39
Hostující 1. SC TEMPISH se dostává do dvoubrankového vedení, z podobné vzdálenosti se po přihrávce Plankové trefila Barbora Husková - 0:2.
04:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (0:2).
04:14
Hned vzápětí musela zasahovat domácí Remešová po střele ze střední vzdálenosti.
03:51
První zákrok si připsala i Nikola Příleská, po střele Evy Nečasové.
03:41
Vítkovice se dostaly do vedení, ale dopředu se řítí domácí.
02:50
Brzy ze startu utkání tady máme první branku, Dominika Buczek převzala míček od Theimerové a střelu z levé strany namířila přesně do šibenice - 0:1.
02:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Lucie Theimerová (0:1).
02:25
Střelu z dálky si vyzkoušela reprezentantka Ivana Šupáková, ale její nához nemířil přesně.
02:00
U míčku nyní Rytířky.
00:52
Po faulu Pravcové si Vítkovice připsaly první dvě střely, ale obě mířily mimo branku.
00:01
Zápas právě odstartoval, u míčku se vystřídaly obě družstva.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Zuzanna Krzywak, Denisa Ferenčíková, Andrea Šidlová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Martina Valehrachová, Martina Indrová, Andrea Dernerová, Barbora Sedláčková
00:00
Vážení diváci, vítejte u dnešního utkání 13. kola Extraligy žen, ve kterém se střetne brněnský tým K1 Florbal Židenice s ostravským celkem 1. SC TEMPISH Vítkovice.
00:00
Dnes proti sobě nastoupí aktuálně šestý a druhý tým tabulky Extraligy žen.
00:00
První společné měření sil vyznělo lépe pro Vítkovice, které zvítězily jednoznačně 13:2.
00:00
I Židenický drak vítá dnešní obecenstvo, které si našlo v páteční podvečer čas na dnešní utkání.