1:4
1:5
- : -

KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP OSTRAVA 2:11
31. Lucie Paulovičová, 54. Kristýna Bachmaierová - 1. Michaela Mlejnková, 9. Denisa Kotzurová, 22. Denisa Kotzurová, 31. Denisa Kotzurová, 33. Michaela Mlejnková, 37. Michaela Mlejnková, 44. Michaela Mlejnková, 52. Michaela Mlejnková, 53. Michaela Mlejnková, 54. Michaela Mlejnková, 59. Paulína Hudáková; rozhodčí: Ludwig Broadhall - Robert Nordin; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 161; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 32 - Veronika Tomšová 34; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:5;
60:00
Poměr střel v závěrečné části hry: Jičín 15 - Ostrava 13.
60:00
Komentář trenéra hostí (J. Robenek): Od Nás dneska hodně florbalový výkon se spoustou krásných situací. Chyběla Nám trochu efektivita, ale jinak holky zaslouží za vánoční dvojkolo vzhledem k okolnostem velkou pochvalu. Velké poděkování dneska míří na tribunu pro Naše děti a rodiče. Absolvovali s Námi nelehkou cestu, celý zápas Nás hnali dopředu a moc si toho vážíme. Děkujeme
60:00
Komentář trenérky domácích (L. Paulovičová): Velká pochvala za první třetinu, kde jsme hrály přesně to, co jsme potřebovaly. Bohužel od druhé třetiny nás soupeř začal přehrávat geniálními kombinacemi hlavně jejich elitní lajny. Děkujeme soupeři za hru a přejeme všem krásné Vánoce.
60:00
59:05
Tomšová dvakrát vychytala Bachmaierovou.
58:06
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Kristýna Pospíšilová (2:11).
58:06
Hudáková si z obránkyň udělala tréninkové kužele a střílí 11 gól.
54:35
Tomšová střelu Paulovičové vyráží maskou.
53:39
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Paulína Hudáková (2:10).
53:39
Jičínská obrana nestíhá, Mlejnková opět byla na brankovišti sama a zakončovala do odkryté brány.
53:06
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Šárka Egrtová (2:9).
52:46
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Denisa Kotzurová (1:9).
52:46
Tak tenhle gól byl hodně nešťastný, ale i takové padají.
51:57
Káčová skončila po souboji u mantinelu na zemi. Zřejmě to odskákalo rameno.
51:52
Velzelová zlikvidovala samostatný únik.
51:08
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Markéta Vrlíková (1:8).
49:00
Dva zákroky Tomšové v krátkém sledu.
48:02
Paulovičová hledala volnou Bachmaierovou, ale přes bránící hráčky míček neprošel.
44:25
Tygří skok Velzelové zabránil další brance v domácí síti.
44:04
Domácím hráčkám dnes míček příliš odskakuje.
43:04
42:05
Úvod posledního dějství působí trochu ospale.
40:01
I třetí třetinu začínají na míčku hráčky Ostravy.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 11 - Ostrava 13.
40:00
39:45
Egrtová se toho nebála, narušila rozehrávku hostí, ale míček jí uskočil příliš nepřesně na to, aby mohla do rychlého protiútoku.
37:54
V minisoubojích Tomšová-Paulovičová je hostující gólmanka zatím jasně úspěšnější.
36:21
36:21
Tak za tuhle akci zaslouží hráčky Ostravy pochválit. Několik přihrávek z první a Mlejnková před sebou měla prázdnou bránu. Velzelová byla bez šance.
34:48
Chvíli to vypadalo, že Ostrava hraje přesilovku. Jičín se uzavřen na vlastní polovině jen bránil.
32:44
32:22
Kosová už zřejmě do zápasu nezasáhne.
30:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (1:4).
30:19
Dva góly v sedmi vteřinách. Nejprve se prosadily domácí, když Paulovičová doklepla míček z prostoru brankoviště. Hned po buly se pak do útoku dostala Ostrava a gólovou radost domácích rychle utla.
30:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Kristýna Bachmaierová (1:3).
28:48
Velzelová drží naděje svého týmu, další dva výborné zákroky.
28:10
Po pohledném sólu Bachmaierové zvoní tyč!
27:10
Do prázdné branky mohla doklepnout Chalupová, ale přestřelila.
25:40
Hrozivou chybu domácí rozehrávky uhasila Velzelová. Z protiútoku to sympaticky zkusila Strejcovská.
24:05
Střílenou přihrávku Mlejnková netrefila podle představ.
23:18
Přečíslení 3 na 2 nedokázala Ostrava zužitkovat.
22:35
Míček poskakoval na jičínském brankovišti, hráčky Ostravy ho do branky nedostrkaly.
21:38
20:49
Po srážce zůstala Kosová na zemi, rozhodčí by nechali hru plynout, ale Kotzurová si všimla a hru sama přerušila. Pěkné gesto.
20:01
Druhou třetinu začínají na míčku hráčky Ostravy.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 10 - Ostrava 17.
20:00
19:48
Trestné střílení družstva FBC ČPP OSTRAVA neproměnil Denisa Kotzurová.
19:48
Kotzurová šla nájezd velmi pomalu a Velzelová jí skórovat nenechala.
17:58
Střela Mlejnkové orazítkovala horní tyč.
16:33
Nahození Růžičkové viděla Tomšová díky cloně až na poslední chvíli.
15:55
Výborný zákrok Velzelové!
15:08
Na druhé straně opět zahrozila Kotzurová, Velzelová pozorná.
14:28
Střelu Strejcovské směřující mezi nohy si Tomšová pohlídala.
13:42
Výborný blok Čelišové. Jičín oslabení ustál.
13:15
Bachmaierová skvěle pracuje na hrotu oslabení.
11:51
Vyloučen hráč Lucie Paulovičová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
11:51
A švédští rozhodčí poprvé vylučují. Na dvě minuty za sekání si jde sednou Paulovičová.
10:51
Tomšová si nejprve poradila se samostatným únikem Paulovičové. Neujala se ani akce Bachmaierové. Tohle byly dvě obrovské šance domácích v rozmezí 5 vteřin.
08:41
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Michaela Mlejnková (0:2).
08:41
Kotzurová dostala na brankovišti asi pět centimetrů prostoru, stačilo jí to a zvyšuje na 2:0.
07:45
Dlouhý pas na Paulovičovou neprošel, z následného brejku Ostrava zahrozila. Střela prosvištěla mimo.
06:30
Kotzurová ani na dvakrát nedokázala dostat míček za záda Velzelové.
04:55
Velká šance Paulovičové, z další vlny to pak zkoušela Kuchařová. Jičín se snaží o rychlé vyrovnání.
04:00
Hektické první minuty, hra se přelévá ze strany na stranu.
02:19
Bachmaierová si musela srovnat před střelou míček na hůl a Tomšová se mezitím stihla přesunout.
01:35
Kuchařová to zkusila od poloviny a nebylo to vůbec marné. V hledišti panuje hned od začátku utkání bouřlivá atmosféra.
00:54
00:24
Velzelová lapila balónek ze vzduchu, pokus o rychlý výhoz na Svobodovou nevyšel podle představ.
00:01
Úvodní buly utkání pro Ostravu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ludwig Broadhall a Robert Nordin.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Michaela Mlejnková, Markéta Vrlíková, Denisa Kotzurová, Paulína Hudáková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Marcela Velzelová; hráči v poli: Adéla Dlouhá, Denisa Kalousková, Magda Fejfarová, Zuzana Svobodová, Markéta Kosová