1:2
3:3
- : -

HAGA Pardubice B - SK Spartak Slatiňany 4:6
25. Ondřej Černohorský, 31. Radek Mareš, 34. Petr Papák, 43. Jiří Pulkrábek - 12. Zdeněk Zástěra, 20. Lukáš Medveď, 23. Pavel Fikejz, 32. Jan Horský, 37. Pavel Mlejnek, 43. Jan Augustin; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Patrik Mládek 24 - Dominik Fuxa 22; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:3;
45:00
44:01
A máme tu poslední minutu zápasu. Krásný výkop beka HAGA a máme tu konec.Ještě poslední mexická vlna diváků a hráči mohou do kabin.
43:21
Vyloučen hráč Karel Mojdl družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za hrubost.
42:21
Horský vybojoval míček a nezišťně přihrál před prázdou branku, kde snad již nešlo nedat. Domácí opět odskakují.
42:20
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jan Augustin, asistoval Jan Horský (4:6).
42:06
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek bez asistence (4:5).
42:06
A je tu opět drama.
41:22
A semafor vytasil i domácí brankář. Zatím tým drží. Co už toho pochytal.....
40:25
Tak len sa trela, řekl by legendární Gabo Zelenay......
39:26
HAGA spaluje a spaluje a hasiči stále nepřijíždějí.....
36:32
Kiks v obraně HAGA a ztráta míčku je po zásluze potrestána.
36:03
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Pavel Mlejnek, asistoval Jan Horský (3:5).
35:53
HAGA má velký tlak v přesilovce, ale střely končí na stehnech obránců Slatiňan.
34:40
Tak to byla opravdu zazděná tutovka z brejku.
33:44
Vyloučen hráč Lukáš Medveď družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
33:07
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Petr Papák, asistoval Radek Mareš (3:4).
33:05
Nejdříve Horský zvyšuje, ale následně soupeř snižuje.
31:03
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jan Horský, asistoval Filip Junga (2:4).
30:50
Drama je tady. Atmosféra zhoustla.
30:32
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Radek Mareš, asistoval Michal Ptáček (2:3).
30:00
30:00
29:54
Tak v početním oslabení 3:5 neuvěřitelný brejk Sotony, bohužel střela byla zblokovaná. Navrátivší se Zástěra těsně minul branku.
29:14
Vyloučen hráč Vojtěch Jodas družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:47
To bylo super koleno. Skvělý zákrok brankáře Slatiňan.
28:02
Vyloučen hráč Zdeněk Zástěra družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
25:58
Soupeř domácích s koněm ve znaku opět zlobí a obléhá branku. v jedné věci je však neomylný, trefuje vždy do beků ze Slatiňan. Zpráva pro přítelkyně a manželky Slatinských, ty obtisky jsou dnes opravdu ze hry!!!!
24:40
A máme tu snížení. Střela z dálky si našla místo v domácí svatyni. HAGA se dostává do hry i výsledkově a můžeme se těšit na další průběh.
24:22
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Ondřej Černohorský, asistoval Miloš Kot (1:3).
23:16
Tedy Slatiňanští využívají nyní vše. Co šance, to gól, a to přesto, že průběh zápasu je jiný.
22:03
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Pavel Fikejz, asistoval Filip Junga (0:3).
21:16
Nyní to byl slavný lovec Pampalliny, když chytal motýly ze strany HAGA.
20:27
Vyloučen hráč Martin Halousek družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za blokování hokejky.
19:32
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Lukáš Medveď z trestného střílení (0:2).
19:30
Opravdu dnes platí: Nedáš, dostaneš. Faul HAGA před brankou a nařízené trestné střílení, které Slatiňany proměňují.
17:42
A už se klepe míček v síti, ale opět bohužel jen v té, která chrání obložení za brankou. Stav se nemění.
15:02
Tak v první části to byl zprvu opravdu vánoční turnaj, ale nakonec se hra rozběhla a viděli jsme šance, které zvedly diváky z lavic. Pohříchu, jen málo jsme viděli branek. Jedinou jistotou, tak byli střelci HAGA, kteří na 100% trefovali beky Slatiňan. Škoda, že to nebylo na soutěž.
15:00
15:00
14:36
Tak tady máme fotbalovou vložku před brankářem HAGA, ale nic z toho nebylo.
14:00
Tak jediné, co nám padlo, byla časomíra, a tak máme další zpestření, jen góly nám nepadají.
13:00
Poté, co HAGA spálila již šestou jasnou šanci z přečíslení, již Slatiňanští pořadatelé volají hasiče. Hala nám málem hoří.
11:26
Nedáš dostaneš. Toto pořekadlo opravdu platí. HAGA měla několik šancí, ale radují se Slatiňany.
11:06
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Zdeněk Zástěra, asistoval Michal Sotona (0:1).
09:46
Tak nyní spálila tutovku jediná dívka v týmu HAGA. Promáchla jasnou šanci a dala vyniknout domácímu gólmanovi.
08:26
Hostující Halousek si zaklepal a přihrávku dostal, ale střela jen těsně minula branku. Rozvlněna zůstala jen síť za hrací plochou.
07:31
Velká šance domácích, ale zázračný zákrok brankáře hostí. Stále bez branek.
06:42
Tak konečně šance na obou stranách. Brankáři ale drží čistá konta. Faulů je ale opravdu mnoho.
04:30
Nyní jsme si trošku hráli na jiný sport. trochu fleretu a jiskření, ale stále bez šancí a branek.
02:51
Přihrávka v systému země vzduch, asi metr nad zemí skončila na střídačce, zatím žádná střelba.
00:52
Ve vánoční atmosféře se soupeři zatím oťukávají.
00:01
Týmy jsou připraveny k utkání. Soupisky jsou sice oslabené a hráčů je poskrovnu, ale mač začíná.