3:3
0:2
- : -

HAGA Pardubice B - FTC Vysoké Mýto B 5:6
9. Jakub Gregorczyk, 13. Jakub Gregorczyk, 19. Jakub Gregorczyk, 27. Jiří Pulkrábek, 30. Michal Ptáček - 11. Tomáš Král, 18. Tomáš Král, 26. Michael Sháněl, 26. Lukáš Matějka, 45. Jiří Unzeitig, 45. Libor Knypl; rozhodčí: Martin Mareš - Jan Čečetka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Patrik Mládek 30 - Jan Žufánek 13; po třetinách: 2:1, 3:3, 0:2;
45:00
44:53
Timeout HAGA Pardubice B
44:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Libor Knypl, asistoval Jiří Unzeitig (5:6).
44:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Michael Sháněl (5:5).
42:21
Vyloučen hráč Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání.
37:25
Timeout FTC Vysoké Mýto B
31:41
Vyloučen hráč Martin Halousek družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Posledních 15 minut tohoto zápasu, a celkově prvního hracího víkendu nového roku. Uf :-)
30:00
Chybí zde žertovný hoch z HAGY Tomáš Šimon. Jeho jistě bude zajímat informace, že Amálka dnes nedorazila :-(
30:00
29:25
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Michal Ptáček z trestného střílení (5:4).
26:45
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Jiří Vrba (4:4).
25:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Tomáš Král (3:4).
25:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Michael Sháněl bez asistence (3:3).
24:57
Vyloučen hráč Josef Mikulecký družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání.
24:38
Vyloučen hráč Jiří Pulkrábek družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za hra rukou.
18:37
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jakub Gregorczyk, asistoval Martin Jedlička (3:2).
17:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Tomáš Král, asistoval Michael Sháněl (2:2).
15:00
15:00
12:50
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jakub Gregorczyk, asistoval Jiří Vrba (2:1).
10:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Tomáš Král, asistoval Radim Jiráský (1:1).
08:32
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jakub Gregorczyk, asistoval Jiří Pulkrábek (1:0).