3:2
2:3
1:0

Aligators Klobouky Teamstore.cz - FbK Horní Suchá 8:7p
12. Tomáš Líznar, 16. Patrik Jedlička, 24. Lukáš Gregr, 28. Tomáš Líznar, 35. Tomáš Líznar, 41. Ondřej Frank, 52. Radim Fila, 61. Lukáš Gregr - 18. Lukáš Kraina, 20. Milan Mašurka, 28. Tomáš Kasinec, 29. Jiří Třinecký, 47. Jiří Třinecký, 57. Jiří Třinecký, 59. Tomáš Kasinec; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:5 + Václav Večeřa OS; využití: 2:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Vojtěch Ott 18 - Filip Plíhal 19; po třetinách: 2:2, 3:2, 2:3, 1:0;
60:44
64:59
Komentář trenéra hostí Ivo Jochmana: Dneska bereme "pouze bod". Nebýt sportovního posunutí branky, tak máme asi tři. Shodli jsme se s domácími, že to dneska bylo opravdu špatné. Domácí měli více sil. Proto berou bod navíc. Děkuji soupeři, divákům a přeji pohodové Vánoční svátky.
64:59
Komentář trenéra domácích: Horní Suchá potvrdila své postavení v tabulce, dobrá obrana a chladnokrevné zakončení. Závěr se nám tentokrát nepodařil ale díky za vyhrané prodloužení. Máme na čem pracovat v týdnu. Soupeři děkuji za dobrý zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:44
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Ondřej Kučera (8:7).
60:44
Lukáš Gregr rozhoduje!!!!!!
60:44
Domácí tak po ztastiplném výkonu berou 2 body, hosté odjíždí aspoň s bodem.
60:44
Střely na branku Hosté: 0 Domácí: 2
60:34
Zbořil teď mohl rozhodnout, golman hostí však chytá
60:01
Krásný florbalový skvost prodloužení ve formě 3 na 3.
60:00
60:00
59:59
Tak ani po základní době neznáme vítěze. Za dvě minuty se tak rozhodne snad v prodloužení.
59:59
Střely na branku Hosté: 9 Domácí: 8
59:36
Hostující obránce teď lehkou tečí zamezil golu.
58:45
Freestyle pokus jednoho z hostujících hráčů končí pouze v boční síťce brány.
58:09
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Ondřej Melník (7:7).
58:09
Hosté ukázkově snižují z předbrankového prostoru po špatné obranné práci domácího celku.
57:45
Timeout FbK Horní Suchá
57:45
Hosté zkouší hru bez brankáře.
57:38
Hosté tlačí na domací, nechtějí se smířit s dosavadním stavem.
56:06
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Milan Mašurka (7:6).
56:06
A to se jim také v zápětí daří, tím pádem srovnávají na rozdíl jedné branky.
55:46
Hosté mají šanci dorovnat v plném počtu.
55:40
Omlouváme se, ale máme zde menší kompilkace s místní Wifi.
53:46
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
53:46
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá - osobní trest.
53:46
Bez komentáře...
53:01
Fila teď zachytil výhoz hostujícího golmana, míček mu byl však v zápětí odebrán jedním z obránců.
52:40
Gregrův vzdušný pass prošel až na Kučeru, ten však opět míjí bránu.
51:47
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Radim Fila, asistoval Tomáš Líznar (7:5).
51:47
Fila si teď zpravil chuť a navyšuje krásnou střelou z hrušky.
51:11
Hosté i přes početní nevýhodu tlačí domácí.
50:21
Vyloučen hráč Andrej Bílek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
50:21
Fila v koncovce nedovoleně zablokován, dvouminutová přesilovka to snad napraví.
49:35
Klimeš teď mohl využít přečíslení 3 na 2, jeho nahrávka však konči v rohu u Jedličky.
48:58
Gregr teď na půlce pomotal 3 protihráče, dokonce nahrál i na Kučeru, ten však branku vsítit nedokázal.
48:02
Opět přečíslení,domácí golman však na poslední chvíly zastavuje.
46:55
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jiří Třinecký, asistoval Lukáš Kuruc (6:5).
46:55
Hostující hráč v situaci 2 na 1 vymetá pavučinky z bilžší šibenice.
42:49
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
42:10
Hosté zkouší využít výhody odloženého vyloučení a jdou do 6 hráčů.
41:25
Hostujíci hráš s číslem 10 teď prověřil Otta z pravého mantinelu, ten však bez větších problémů chytá.
40:30
Matyáš Zouhar s čislem 4 stále čeká na lavičce na svoji šanci.
40:08
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Ondřej Frank, asistoval Patrik Jedlička (6:4).
40:08
Frank teď rychle z buly zvyšuje na 6:4.
40:01
Zápas jde do poslední části.Teď nebo nic! Udrží domácí svůj náskok nebo je nakonec hosté přeskočí?!?
40:00
40:00
39:59
Konec druhé třetiny, stav je momentálně příznivější pro domácí a to poměrem 5 ku 4.
39:59
Střely na bránu hosté: 8 Domácí: 6
39:51
Poslední rozehrávka z roku pro domácí.
39:29
Golman hostí teď neuvěřitelně zachránil svým ramenem.
39:03
Gregr teď krásnou střelou z pravého mantinelu orazítkoval nohu hostujícího golmana.
37:39
Vyloučen hráč Michael Mrózek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
37:29
Kučera teď krásnou rychlou rozehrávkou úplně přehrál střídající tým hostů. Gol však nebyl uznán z důvodů hry hostí v 6.
36:10
Vyloučen hráč František Chmela družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
36:10
Faulem domácího obránce v rohu mají hosté šanci srovnat.
36:00
Přečíslení hostí končí střelou za mantinel.
34:05
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Lukáš Gregr (5:4).
34:05
Gregr opět krásnou přihrávkou na Líznara zmátl obranu hostí. Domací jdou do vedení (už zase).
32:35
Z publika se teď ozývá obrovská podpora pro domácí tým, doufejme že Aligators své fanoušky potěší.
30:00
Pro diváka opravdu atraktivní utkání. Týmy hrají aktivní florbal.
28:52
28:52
Domácí ,lehkou tečí z předbrankového prostoru v situaci 2 na 2 ,srovnávají.
27:59
27:59
Kombinace Gregr-Líznar opět funguje, stejně jak v minulém zápase proti Troopers, kde se postarali o 4 branky.
27:30
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Kasinec, asistoval Lukáš Kraina (3:3).
27:30
Hosté však nakonec využívají přesilové hry a už po druhé v zápase srovnávají skore.
26:55
Kejík svojí pečlivou obranou hrou nepouští hosty k žádné šanci.
26:03
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
26:03
Hosté mají šanci snížit v početní výhodě.
25:30
Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou.
23:40
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Pavel Zbořil (3:2).
23:40
Gregr teď nekompromisně svojí typickou střelou příklepem prostřelil golmana.
23:38
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
23:13
Týmy zkouší prolomit svoje obrany, zatím marně.
21:00
Hra začala v poněkud lehčím tempu, než tomu bylo v první třetině.
20:45
První šance na obou stranách, golmani však neprůstupní.
20:01
Po 1o minutové přestávce se opět hlásím s přenosem.
20:00
20:00
19:59
A máme tu konec první třetiny, po které je stav nerozhodný 2:2. I když se domácí dostali do vedení, které dokázali navýšit, hosté v poslední pětiminutovce srovnali.
19:59
Střely hostí: 8 Střely domácí: 11
19:32
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Milan Mašurka, asistoval Ondřej Melník (2:2).
19:32
A to se jím take v zápětí daří.
18:30
Hosté se ze všech sil snaží dorovnat skore.
17:30
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kraina, asistoval Tomáš Kasinec (2:1).
17:30
Hostující Krajina teď doslova protlačil míček až za záda domácího golmana Otta.
16:35
Gregr teď zkoušel prostrčit míček na Líznara, trojice hostujících hráčů však nahrávku zastavila.
15:53
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Patrik Jedlička, asistoval František Chmela (2:0).
15:53
Zapomenutý jedlička skoruje.
15:19
Hosté opět v plném počtu.
14:30
Gregrova střela z půlky končí u hostujícího brankáře.
13:19
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:12
Fila teď prověřil golmana ze středu hřiště, ten však připraven.
11:03
11:03
Po špatně rozehrané standartní situaci hostí , domácí vyuřívají přečíslení 3 na 2.
10:10
Opět fantastický Ott.
09:00
Domácí teď aktivnější na míčku.
06:40
Radim Fila teď na hraně vysoké hole likviduje protiútok hostí.
05:55
Kapitán hostí teď získal míček ze špatného výhozu golmana, zakončil však příliš vysoko.
04:00
Kolaja teď skvěle vystihl rozehrávků hostí, akci však zakončil pouze v rohu.
01:42
První střela domácích, golman hostí nepouští.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Lukáš Kraina, Tomáš Kasinec, Václav Večeřa, Jan Němeček, Vojtěch Kopia
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Vojtěch Ott; hráči v poli: Roman Svoboda, Patrik Jedlička, Ondřej Frank, František Chmela, Adam Klimeš
00:00
Dobrý večer, dovolujeme si vás přivítat u 14.kola Národní ligy - skupina východ. Kde se proti sobě představi domácí tým Aligators Klobouky Teamstore.cz a hostí FbK Horní suchá.