3:3
3:4
- : -

Wizards DDM Praha 10 - Panthers Praha 6:10
23. Adam Kulík, 25. Jiří Šrámek, 35. Martin Lazárek, 44. Martin Lazárek, 45. Jiří Šrámek, 58. Jan Blažek - 4. Jiří Krůšek, 8. David Kolář, 13. Karel Petrák, 25. Lukáš Pokorný, 30. Martin Kalous, 37. David Kolář, 43. Lukáš Pokorný, 44. Petr Škoda, 57. Martin Kalous, 58. Martin Kalous; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 7 + Jiří Šrámek OS:5; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Vít Svojše 8, Lukáš Vávra 10 - Jan Slavata 28; po třetinách: 0:3, 3:3, 3:4;
60:00
střely po třetí třetině 17—12
60:00
Vyjádření vedoucí hostujícího týmu: "Utkání hrozně nahoru a dolů až v některých případech zbytečně. Ukázali jsem morál a produktivitu. Snad nám to vydrží. Děkujeme soupeři za zápas."
60:00
Vyjádření trenéra domácích Adama Čechoviče: "Zápas, který jsme nemohli z mnoha důvodů vyhrát. Děkuji".
60:00
58:45
Domácí zatím jen do tyček
57:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval David Kolář (6:10).
57:05
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Blažek, asistoval Martin Lazárek (6:9).
56:20
Domácí jdou do šesti
56:08
Timeout Wizards DDM Praha 10
56:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Patrik Míka (5:9).
53:32
Další střela lotyšského optometristy
50:17
Sledujeme velmi extravagantní pojetí florbalu
49:16
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
48:47
Vyloučen hráč Vojtěch Mikoláš družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
47:54
Timeout Panthers Praha
44:52
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval David Bouda (5:8).
44:52
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
44:52
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 - osobní trest.
44:08
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
43:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (4:8).
43:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Škoda, asistoval Petr Kölbl (3:8).
42:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval David Kolář (3:7).
40:00
40:00
stav střel? 6—6
40:00
38:47
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
38:47
Otvárajte kasíno, seká Marko Lombíno
36:59
Mikkolo si nachystal rychlou odpověď, ale rozhodčí jeho radost utnul
36:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Pavel Daněk (3:6).
36:41
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
35:57
Policarka z půlky si našla jen panteří blok
34:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jan Svoboda (3:5).
34:27
Lazi si vyměnil se Swobem a napnul síťku
34:15
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
31:46
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:46
OP si namotal soupeře na culík, dostal před něj karbonovou tyčí a domácí jdou do početní výhody
29:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Kalous, asistoval Lukáš Pokorný (2:5).
29:13
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Vávra družstva Wizards DDM Praha 10
29:02
28:44
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
24:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Patrik Míka (2:4).
24:00
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Karel Smutný (2:3).
24:00
Šrámek se na mantinelu vymotal ze sevření dvou hráčů a je to jen o gól. Jeho strážci nejspíš nemají nejčistší svědomí
22:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adam Kulík bez asistence (1:3).
22:26
Důraz v rohu i před bránou a druhá lajna si připisuje branku
20:00
20:00
Zatím to vypadá na pohodový výlet radlické squadry, domácí zatím nekladou přílišný odpor
20:00
19:59
Střely po první třetině: 11—10
18:06
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
12:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Marco Lombino (0:3).
12:27
Nedáš—dostaneš. Blažek si to z trestné lavice namířil do šance, ztroskotal, hosté z protiútoku potrestali
11:55
A je to tady, už se hraje nohama napřed
10:12
Vyloučen hráč Jan Blažek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování.
10:12
Domácí old-school player se provinil nevhodným verbálním projevem
09:08
Culík vlaje, OP hraje, ke gólu to zatím nevede
07:30
Hostující šelmy jsou zatím nebezpečnější, změnit se to svými kouzly snaží petrovický druid OP44
07:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Pokorný (0:2).
03:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Petr Škoda (0:1).
03:41
Zaváhání na středu a hosté jsou na koni
01:18
Čtvrteční trénink nese ovoce, po Šrámkově bach-checkingu se dostal od úniku Kulík, ale bekendové zakončení pod tělo brankáře se nesetkalo s úspěchem
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Jiří Ptáčník, Karel Petrák, Jakub Rybka, Jan Waldhauser, Marco Lombino
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Martin Lazárek, David Bouda, Karel Smutný, Tomáš Branžovský, Jiří Šrámek
00:00
Vážení přátelé, oba týmy se již zahřívají na provozí teplotu a hlediště se pomalu plní fanoušky. Z a pár desítek minut začínáme