0:1
TJ Turnov
FbC Plzeň

TJ Turnov - FbC Plzeň 6:7p
27. Vojtěch Palatínus, 29. Antonín Palatínus, 30. Jan Hausmann, 31. Štěpán Matěcha, 48. Štěpán Matěcha, 51. Štěpán Čuda - 1. Filip Nový, 21. Filip Nový, 35. Jakub Stelzer, 53. Václav Zábran, 55. Vojtěch Kuneš, 60. Vít Malý, 64. Václav Zábran; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 3:2 + Václav Zábran OS; využití: 2:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Filip Jirman 24 - Pavel Novotný 23; po třetinách: 0:1, 4:2, 2:3, 0:1;
63:14
63:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran bez asistence (6:7).
62:06
Turnov ztrácí míček, Jirman zpět v brance.
61:34
Vitásek mohl rozhodnout, ale trefuje pouze přesouvajícího se Novotnýho do masky.
61:08
Jirman od začátku na střídačce a Turnov obléhá Novotného branku.
60:01
Čeká nás pětiminutové prodloužení.
60:00
60:00
Střely v prodloužení: TJ Turnov - 2 FBC Plzeň - 1
60:00
Komentář trenéra hostů V. Michálka: Dnešní zápas byl plný emocí a ty nám pomohli ke dvoum bodům. V zápase jsme tahali za slabší konec, ale odmakaná třetí třetina a určitá dávka štěstí nám pomohla k vítězství. Z Turnova se body lehce nevozí a já to mohu jenom potvrdit. Děkuji všem zúčastněným za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: V dnešním zápase jsme měli brát 3 body, bohužel vlastními chybami jsme se o dva připravili. Soupeři gratuluji, děkuji pořadatelům a divákům.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 13 FBC Plzeň - 8
59:04
To je neuvěřitelné. Matěcha pokračuje v zápase!
59:03
Timeout TJ Turnov
59:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Malý, asistoval Václav Zábran (6:6).
59:03
Nerad píšu špatné zprávy, ale vypadá to na prodloužení.
57:38
Nakonec byl za pomoci spoluhráčů odnesen na střídačku, kde se o něj starají záchranáři včele s Martinem Valtrem.
57:37
Na zem upadl u hostující branky Matěcha. Zřejmě si špatně došlápl a nevypadá to, že by se zvedal.
56:13
E. Hejduk nenastavil čepel lépe, aby z jeho teče mohl být gól.
54:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Václav Zábran (6:5).
54:25
Odskok na středu hřiště od Kuneše a máme zaděláno na drama.
53:27
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
53:27
Jedovatá střela Matěchy, akorát mu při střele vylítla florbalka moc vysoko a zasáhla bránícího hráče do obličeje.
52:36
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vojtěch Kuneš (6:4).
52:36
Nikdo z turnovských neodpálil míček do bezpečí a tak se k dorážce dostal Zábran a nedal Jirmanovi šanci.
51:28
Turnov zatím skvěle brání.
50:28
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
50:28
Rondoš ve snaze napadat to se svou agresivitou trošku přehnal a rozhodčí ho nekompromisně posílá na trestnou lavici.
50:02
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Čuda, asistoval Jan Hausmann (6:3).
50:02
E. Hejduk vybojoval míček na polovině hřiště a vyslal do přečíslení 2 na nikoho Čudu a Hausmanna. Míček si převzal Hausmann a ve vhodné příležitosti přihrál na Čudu a ten už pouze zavěsil do odkryté kasy.
49:18
Zákrok večera pro Jirmana!
47:53
Střela M. Hejduka nadělala Novotnému nemalé problémy, jelikož střelu viděl až na poslední chvíli.
47:23
E. Hejduk nedosáhl na přihrávku těsně před Novotným.
47:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (5:3).
47:13
Matěcha odehrál celou přesilovou hru i po tom faulu. A odměnou mu byl gól z dorážky do prázdné branky.
45:16
Vyloučen hráč Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za vražení zády.
45:16
Dva nevybíravé zákroky nejprve zůstal na zemi ležet Korych a poté u mantinelu byl poslán na zem Matěcha. Oba vypadají, že budou snad v pořádku.
45:06
Standartní situace pro Plzeň ze vzdálenosti velkého brankoviště.
43:45
E. Hejduk a jeho skvělý blok proti plzeňskému kapitánovi.
42:01
I hosté se pouští do útoku. Ale zatím na turnovskou obranu nemohou vyzrát.
40:34
A další šance pro domácí, tentokrát to byl Vitásek, jehož střelu kryl Novotný.
40:17
Tentokrát to mohl být Turnov, který mohl udeřit hned z kraje třetiny. Ale V. Palatínus se nedostal k nadějné dorážce.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 6 FBC Plzeň - 13
38:32
Turnovská čtveřice zatím skvěle drží své postavení a nepouští Plzeň takřka do zakončení.
37:54
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za vražení zády.
37:54
Ikdyž se Vitásek trošku diví, tak rozhodčí ho nekompromisně posílají na trestnou lavici.
36:35
Z druhé strany šel sám Peštál. Tomu střela sedla o trochu víc, ale ne natolik, aby to stačilo na překonání Novotného.
36:18
E. Hejduk z boku sám proti Novotnému. Ale jakoby byla nějaká nerovnost na povrchu, jelikož mu střela vůbec nesedla.
34:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jakub Stelzer, asistoval Vít Malý (4:3).
34:25
Malýho střelu Jirman pokryl, ale pouze vyrazil a na bezprostřední dorážku Stelzera byl ovšem krátký.
33:01
Střela od Brabce trefená ze vzduchu nadělala nemalé problémy Jirmanovi. Nakonec vše zažehnal Vitásek.
30:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (4:2).
30:54
Domácím se včerejší trénink přesilové hry vyplácí a Matěcha ze středu hřiště trefuje odkrytou branku!
29:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Hausmann, asistoval Martin Hejduk (3:2).
29:18
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň - osobní trest.
29:18
Vyloučen hráč Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
29:18
Bylo signalizováno vyloučení, ale Hausmann nechtěl trápit rozhodčí moc dlouho a překlápí vedení na turnovskou stranu.
29:18
Zábran neudržel nervy na uzdě a zřejmě prohodil nějaké nevhodné slůvko směrem k arbitrům.
28:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Tomáš Vitásek (2:2).
28:11
Neuvěřitelná! Pumelice, metelice, petelice, máme srovnáno!
27:54
Střela Matěchy byla sražena jedním z obránců Plzně.
26:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (1:2).
26:13
V. Palatínus ukazuje, že se nachází ve velké osobní pohodě a přidává na své celosezónní konto další branku.
24:51
Zničehonic se před Jirmanem objevil zcela osamocený Vošta, naštěstí mu střela vůbec nesedla a Jirman nemusel zasahovat.
22:12
Turnov se sebevíc snaží. Ale gól je v nedohledu.
20:27
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Michal Štejr (0:2).
20:27
Člověk si sotva donese Nachosky, usedne k PC a už jen přihlíží tomu, jak Jirman nevěřícně kroutí hlavou po druhém gólu Novýho.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 8 FBC Plzeň - 8
19:29
V. Palatínus- nejlepší hráč Národní ligy nyní netrefil zařízení z velmi dobré pozice.
18:11
Tempo hry je stále velmi vysoké. Ale Turnov ne a ne najít cestu jak dostat míček za záda Novotného.
17:00
Nic zajímavého se tu nestalo, ale to co se děje na MS to asi nikdo nepochopí. V čase 18:18 vedlo Česko 6:2. V čase 19:41 je to 6:6 a bude následovat prodloužení. Tady můžeme vidět v čem je florbal unikátní. I minutu před koncem není rozhodnuto.
16:13
Střela Švitorky do připraveného Novotného.
14:48
Ztráta Turnova a brejk hostů. Hostující hráči si ale neporozumněli a Jirman tedy bez práce.
13:44
Matěchaaa!! Pouze do tyče.
12:32
Nový se teď prohnal podél mantinelu a když vycítil příležitost přehodil míček z backhandu na forhand a vystřelil těsně vedle Jirmanovy branky.
12:00
Turnov se už nějakou chvíli drží na útočné polovině, ale gól z toho není.
10:11
Střela Kuneše těsně vedle Jirmanovy branky.
09:15
Opět skvělé napadaní od turnovským hráčů, kteří nedávají plzeňským ani cenimetr zadarmo na jejich polovině. Vitáskova střela pouze do boční sítě.
07:32
Hluchá chvilka u nás v Turnově. Ale zato na Mistroství světa žen 2020 vedou češky 6:2 nad domácím Švýcarskem!!! A do konce utkání zbývá už necelých 10 minut.
06:21
Velká šance pro E. Hejduka, který se ocitl sám před Novotným. než zkrotil skákavý balónek, už u něj byl obránce a tak se snažil přihrát Švitorkovi. Přihrávku zblokoval jeden z obránců Plzně a z nadějně vypadající akce nakonec nebylo nic.
05:06
Plzeň má zatím problém s turnovským pressingem. Teď vybojoval Korych spolu s V. Palatínusem míček a první zmiňovaný se snažil vyrovnat. Jeho střela byla zblokována jedním z bránících hráčů Plzně.
04:25
Steizer ve velké šanci. Sám tváří v tvář proti Jirmanovi netrefil balónek čistě a pak ze vzduchu trefil pouze tyč.
03:25
Švitorka se snažil natlačit až před Novotného. Nakonec poslal jen míček do předbrankového prostoru.
03:05
Matěcha zkoušel jít do výběhu a byl nedovoleně zastaven.
01:43
Můžeme si všimnout, že Hrůza má nový sestřih. Uvidíme, zda tomuto ostřílenému zadákovi přinese tato změna štěstí.
00:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Vojtěch Kuneš (0:1).
00:35
Turnov byl sice na míčku, ale A. Palatínus nepřihrál přesně přes střed a následná akce hostů byla rychlá a účinná. Nový prostřeluje Jirmana střelou na bližší tyč.
00:01
Na míčku již od úvodního buly domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Sommer a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Pavel Novotný; hráči v poli: Jaromír Täuber, Jan Šůs, Michal Štejr, Filip Nový, Vojtěch Kuneš
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Filip Jirman; hráči v poli: Tomáš Vitásek, Antonín Palatínus, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Daniel Korych
00:00
Příjemný sobotní večer. Dámy a Pánové vítám Vás u on-line přenosu ze zápasu 14. kola Národní ligy mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícím FBC Plzeň.