1:0
3:2
1:0

Florbal TJ Kobylisy - FAT PIPE Traverza Mukařov 6:5p
6. Antonín Semerád, 33. Filip Janeba, 41. Ondřej Filip, 48. Jan Hrdlička, 49. Ondřej Filip, 62. Jan Hrdlička - 5. Petr Heřmanský, 9. Jan Pudich, 15. Walter Schubert, 48. Šimon Otto, 60. Šimon Otto; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:6 + Tadeáš Velechovský OS; využití: 2:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Marek Paleček 28 - Josef Bína 27; po třetinách: 1:3, 1:0, 3:2, 1:0;
61:31
61:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Tomáš Kindl (6:5).
61:31
Střely v prodloužení domácí 1 hosté 0
61:31
Vyjádření trenéra Ondřeje Kočího: Z naší strany odbojované utkání, ve kterém nás provázely zranění. Všechny góly soupeři jsme jim darovali po našich hrubých chybách. Na štěstí pro nás jsme vybojovali bod v prodloužení. Děkujeme soupeři za utkání.
61:31
Vyjádření trenéra hostů Marka Chlumského: Dnešní zápas se nám nepovedl, bez vstřelených gólů se vyhrát nedá. Děkujeme soupeři za zápas a Půďovi přejeme brzké uzdravení.
60:59
Domácí obehrávají trojici hráčů dokola, bez střely.
59:19
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Tomáš Sláma (5:5).
59:14
Domácí v pěti.
58:51
Janeba předvádí další blok.
58:02
Máme tu dramatický závěr. Domácí se stále brání úspěšně. a blokují střely.
57:13
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
55:58
Hostující hráč s číslem 11 netrefuje odkrytou bránu.
55:00
Na hřišti se objevuje Janys s Vavřou.
54:36
Po dlouhé době vidíme hru 5 na 5, přesilovky žádnou velkou šanci nenabídly.
54:00
4 na 3 nevyužito
52:22
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
52:22
Vyloučen hráč Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za vražení zády.
52:11
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
52:11
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov - osobní trest.
51:44
Traverza je stále na míčku. A domácí pouze vyhazují míčky.
50:19
Domácí pod tlakem.
48:50
Máme nového hráče do přesilovky! Drobek druhej gól.
48:39
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip, asistoval Antonín Semerád (5:4).
48:30
Další přesilovka pro domácí.
48:18
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za opakované přestupky.
47:51
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Filip (4:4).
47:51
Domácí okamžitě reagují a vyrovnávají na 4:4.
47:35
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto bez asistence (3:4).
46:49
Kobylisy hrají další přesilovku je na čase jí využít.
46:39
Vyloučen hráč Tomáš Fait družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za špatné střídání.
46:32
Semerád po delší době střílí, ale bohužel mimo.
44:49
Ve velké šanci Drobek, který se dočkal a hraje v přesilovce.
44:44
Vyloučen hráč Robert Štipka družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
41:30
Domácí vstoupili do třetiny velice aktivně a chtějí zápas rozhodnout, co nejdříve.
37:08
Nebezpečná standardní situace Traverzy končí střelou mimo bránu.
36:02
Matouše už můžeme vidět na hřišti.
35:29
Drobek chtěl nahrát přes obránce kde číhal Semerád, ale nahrávka bohužel neprošla.
35:02
Další přerušení hry, tentokrát na druhé straně. Zraněným hráčem je Matouš Neužil.
32:52
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Filip Janeba, asistoval Ondřej Kočí (2:3).
32:52
Janeba pokořil skvěle chytajícího Bínu a upravuje skóre na 3:2.
32:44
Hra je teď nahoru dolu, oba brankáři drží své týmy.
31:59
Hosté šli 3 na 1, ale Palečka zachraňuje břevno.
31:01
Domácí ubránili přesilovku hostů a jsou v plném počtu.
30:02
Hosté zatím nejsou nebezpeční.
28:57
Vyloučen hráč Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
28:40
Semerád střílí, Bína vyráží a Kočí doráží mimo bránu.
27:45
Paleček předvádí další výtečný zákrok.
26:58
Neužil jeden na jednoho, ale střela míří zase mimo bránu.
25:49
Paldus předvádí dvě střely, ani jedna střela neohrozila bránu hostů.
25:02
Paleček předvádí výborný zákrok. a díky němu se skóre nemění.
23:28
Hra pokračuje, ale hráč s číslem 55 čeká na sanitku.
23:27
Hra je přerušena, kvůli zranění hráče hostů s číslem 55. Vypadá to na zlomenou ruku. Budeme čekat na záchranku.
22:32
Přesilovka nabídla několik šancí, ale bohužel nebyla využita.
21:40
Největší šanci v přesilovce zatím měli hosté, když běžel hráč s číslem 55 sám na brankáře, ale neproměnil.
20:32
Vyloučen hráč Jan Řeřicha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:32
První vyloučení zápasu odsedí hráč s číslem 17.
20:00
20:00
Střely na bránu domácí: 13 hosté: 11
20:00
18:50
Nebezpečná standardní situace domácích končí dalším zákrokem Bíny.
18:20
Na hřišti vidíme poprvé Michala Starostku.
17:13
Neužil mohl nahrát osamocenému Kindlovi, ale radši vystřelil a trefuje pouze golmana.
14:50
Obránce hostů s číslem 50 střílí naštěstí mimo Palečkovu klec, protože domácí golman nic neviděl.
14:27
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Walter Schubert, asistoval Jan Pudich (1:3).
13:53
Domácí zase dva na jednoho a střela končí zase mimo bránu.
13:10
Hostující útočník netrefuje prázdnou bránu.
12:31
Kombinace Borek Zikič končí na tělech obránců.
11:36
Domácí dva na jednoho, střela neletí ani na bránu.
11:00
Standardní situace domácích končí na prvním hráči hostí.
10:01
Janebova tvrdá střela, Bina pouze vyráží.
08:45
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich bez asistence (1:2).
05:32
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Ondřej Kočí (1:1).
05:32
Kočí nahrával Semerádovi na střed a ten se nemýlil a střílí gól.
04:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský bez asistence (0:1).
04:02
Hosté se z první velké šance radují.
02:46
Domácí měli tři střely za sebou, ale ani jedna neskončila gólem.
02:03
První šance hostí, Paleček také chytá bez problému.
00:42
Do první šance se dostávají domácí, ale brankář bez problému chytá.
00:01
Zahajující bule pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Jan Pudich, Walter Schubert, Jan Řeřicha, Robert Štipka
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Ondřej Filip, Matouš Neužil, Ondřej Kočí, Antonín Semerád, Tomáš Kindl