3:1
2:3
0:1

Florbal Primátor Náchod - ASK Orka Čelákovice 6:7p
10. David Petržela, 23. David Cejnar, 32. Vojtěch Krejčí, 34. Jan Čečetka, 42. Martin Kováčik, 45. Vojtěch Bureš - 3. Michal Němeček, 20. Vojtěch Strnad, 29. Vojtěch Strnad, 44. Jan Kolář, 50. Jan Kolář, 59. Vojtěch Strnad, 61. Vojtěch Strnad; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 43 - Lukáš Pezl 21; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:3, 0:1;
60:52
60:53
Střely v prodloužení: Náchod 0, Orka Čelákovice 2
60:53
Střely celkem: Náchod 27, Orka Čelákovice 50
60:53
Komentář hostujícího trenéra Šimona Zmátla: Dnes jsme většinu zápasu tahali za kratší konec a nemohli se gólově prosadit. K naší nemohoucnosti se přidal i zdejší vyhlášený povrch a občas i nadpozemské zákroky domácího golmana. Nakonec jsme to zlomili, "Páka" to vzal na sebe. Děkujeme soupeři za zajímavý zápas a přejeme všem krásné Vánoce.
60:53
Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: Díky dobré obraně se nám podařilo sehrát vyrovnané utkání proti prvnímu týmu tabulky. K úplné spokojenosti chyběla vyšší produktivita. Děkuji soupeři a fanouškům za utkání.
60:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Ondřej Špalek (6:7).
58:06
Po fatální chybě v přechodu do útoku, náchodští zadarmo darovali srovnávací gól soupeři
58:05
Timeout ASK Orka Čelákovice
58:05
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad bez asistence (6:6).
56:28
Grulich ve velké šanci míjí branku
55:10
Hosté drží míček na svojí polovině a nedaří se jim dostat do útočného pásma, Náchod naopak těží z protiútoků
53:12
Náchod přesilovku nevyužil a už se hraje opět 5 na 5
51:13
Náchod si také zkusí přesilovou hru
51:12
Vyloučen hráč Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
49:54
Hosté využili přesilovou hru už za 3 vteřiny
49:53
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval Václav Kramel (6:5).
49:50
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:18
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
45:14
Hostující útočník měl 2 velké šance najednou, ale ani jednu z nich nedal
44:32
Bureš však z protiútoku opět zvyšuje vedení Náchoda
44:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval David Cejnar (6:4).
44:08
Čelákovice teď střílí jednu střelu za druhou
43:31
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval Vojtěch Strnad (5:4).
42:56
Už se hraje opět 5 na 5
41:17
Po 20 vteřinách hry 4 na 4 zvyšuje Náchod o 2 góly
41:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Kováčik, asistoval Václav Grulich (5:3).
40:57
Uvidíme dvouminutovou hru 4 na 4
40:56
Vyloučen hráč David Petržela družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
40:56
Vyloučen hráč Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
38:02
Náchodští udělali chybu v rozehrávce a nabídnuli šanci hostům, ti ji na štěstí nevyužili
33:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Václav Grulich (4:3).
32:56
Náchod rozehrával od mantinelu, ale následnou střelu vyrazil hostující brankář až za mantinel
31:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Krejčí, asistoval David Cejnar (3:3).
31:56
Náchod se opět moc nedostává k míčku
30:00
dnešní utkání sleduje 46 diváků! Děkujeme!
23:09
Náchodští po vstřeleném gólu trochu zaspali a Skalický musel zasahovat několik vteřin po rozehrávce
22:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Vojtěch Bureš (2:2).
18:53
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.