3:3
2:3
- : -

SK Florbal Benešov - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 11:6
2. Jan Pavlíček, 5. Martin Jaeger, 6. Jan Pavlíček, 8. Ladislav Vorel, 9. Martin Jaeger, 18. Daniel Riley, 22. Ladislav Vorel, 33. Petr Tůma, 35. Petr Tůma, 49. Ladislav Vorel, 57. Petr Tůma - 23. Karel Horký, 28. Ondrej Kusenda, 40. Patrik Svoboda, 45. Karel Horký, 47. Patrik Svoboda, 57. Michal Nový; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Brož 32 - Martin Kohout 4, Dominik Kameš 11; po třetinách: 6:0, 3:3, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Kuberta : Přijeli jsme jako mistři světa, že to tady bude snadné a najednou to bylo 5:0. Bohužel jsme se na otočení zápasů nezmohli. Domácí hráči dřeli a šli jsi pro tři body. Gratuluji k zasloužené výhře, my byli místy trapný a nedáme ani prázdné branky. Bohužel tyto body nám budou sakra chybět. Díky za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Náš vstup do utkání byl famózní a určil tak další průběh utkání. Děkuji hráčům za přístup a divákům za návštěvu.
60:00
59:59
Střely na branku po 3.třetině - 8:15
58:33
Hostující hráč s číslem 19 promáchnul před brankou Benešova
57:46
Petr Tůma se snažil vstřelit další gól do prázdné branky, ale trefil pouze tyčku
56:50
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Tomáš Vlček (11:6).
56:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma bez asistence (11:5).
48:55
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
48:55
Vyloučen hráč Karel Horký družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
48:42
Hosté hrají v 6
48:06
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
48:06
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Vachtl (10:5).
48:00
Oba týmy bojují o každý centimetr na hřišti
46:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Patrik Kovářík (9:5).
45:26
Hra se stále přelévá nahoru a dolu
44:29
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký bez asistence (9:4).
39:02
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Daniel Riley (9:3).
34:57
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Marek Garreis (9:2).
34:57
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Kameš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
32:57
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma bez asistence (8:2).
31:30
Vyloučen hráč Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:58
Benešov nenechává hostům nic zadarmo
29:18
Rychlý únik Alberta Půlpána v oslabení nevedl ke vstřelené brance
28:12
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
27:03
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Ondrej Kusenda, asistoval Daniel Riley (7:2).
25:20
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:12
Zdá se, že hostující dostali před 2.třetinou pořádný céres a jejich hra se zvedla
23:15
Brož vychytal tutovku!
22:14
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Jakub Votava (7:1).
21:08
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval David Lukáš (7:0).
17:28
Vlastní branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Riley (6:0).
14:30
Králův Dvůr má ze hry momentálně více šancí
12:50
Před bránou hostujícího týmu se odehrálo velké divadlo, avšak míček v bráně neskončil