0:0
3:1
- : -

FAT PIPE Traverza Mukařov - SK BIVOJ LITVÍNOV 9:2
2. Robert Štipka, 3. Patrik Chládek, 8. Tomáš Sláma, 9. Karel Svatoš, 12. Petr Heřmanský, 15. Ivan Pergler, 46. Walter Schubert, 47. Ivan Pergler, 53. Tomáš Fait - 19. Filip Neklan, 59. Jaroslav Rybka; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 0:3 + Filip Neklan 5; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Martin Petr 10 - Jiří Vybíral 6, Matěj Chabr 19; po třetinách: 6:1, 0:0, 3:1;
60:00
Střely na branku: Traverza 10 - Litvajs 5.
60:00
Komentář vedoucího hostů Oldřicha Jirečka: V první třetině jsme bohužel inkasovali většinu gólů, druhá a třetí třetina už nám nestačila na soupeře a velký brankový rozdíl. Traverze blahopřejeme k zaslouženému vítězství. Chtěl bych poděkovat hráčům Black Angeles za jejich výpomoc při zápase.
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Chlumského: Na začátku utkání nám to tam napadalo a vytvořili jsme si pohodlný náskok. Pak už jsme útočili do plných a soupeř si vytvořil několik slibných šancí. Děkujeme soupeři za možnost předehrávky utkání a přejeme Litvínovu šťastnou cestu domů a krásné svátky.
60:00
58:05
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Oldřich Jireček (9:2).
58:05
A máme tu branku při přesilovce. Bohužel ne od Traverzy, která inkasuje během vlastní výhody.
57:30
Vyloučen hráč Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
57:12
....ale dlouho se v takovém počtu neohřejí. JEden z nich pujde sedět.
56:44
Hosté opět v pěti s brankářem v brance...
55:42
Jeden z hostí si zřejmě spletl sporty. Místo florbalovou branku atakoval svou střelou basketbalový koš....
53:50
Hosté hrají bez brankáře. Šest minut do koce. Je to podle vás odvaha, nebo nesoudnost?
52:17
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
52:17
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Fait, asistoval Patrik Chládek (9:1).
52:17
Traverza se prosazuje zásluhou Faita podeváté. A následně si vybírá oddechový čas. Asi se připravuje na atakování desetibrankové hranice.
50:36
Páťa má gólové choutky. Střílí o 106. Ale ani jeden z jeho několika pokusů neskončil domácí radostí.
48:56
Řezna teď vyslal jedovatý projektil, kterému ale zhatila cestu přímo na branku jedna z bránících hokejek.
47:20
Zatím se ale musí otáčet spíše Petr v brance domácích. Kdyby to nebylo o tolik a kdyby to byly ženský a ne chlapi, dalo by se říct, že to byl důležitý zákrok. Takhle to byla akorát zákrok.
46:03
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
46:03
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jan Fiala (8:1).
46:03
Že by se nám tu opět rozmohl takový nešvar z první třetiny? Zatím to tak vypadá? Můžeme i nadále očekávat gólovou smršť? To se dozvíme v následujících minutách.
45:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Walter Schubert, asistoval Šimon Otto (7:1).
44:39
Páťova představa o velikosti branky byla trochu přehnaná a jeho střela zamířila někam do úrovně druhého patra.
43:43
Teď byl Litvajs u balonku překvapivě dlouho. Ale střelu z tohodle tlaku nevytěžil.
42:32
Zákrok Petra! Sice ne nijak výjimečný, ale v tomto zápase je třeba mít radost i z maličkostí.
41:20
Zapomněli jsme se s vámi podělit o počet diváků přihlížejících této nádheře. Je jich rovných osmnáct!
40:00
40:00
Střely na branku: Traverza 14 - Litvajs 1.
40:00
39:23
Posledních pár vteřin nás dělí od dokonalé třetiny.
38:20
Fanta na hřišti. Příště bychom rádi spíše Mirindu.
36:20
36:20
A je u nás na Fanta. Ne, nejedná se o sycený nápoj, ale o hráče číslo 66, který si trochu posekal jednoho z domácích.
35:37
Už jsme to pochopili! Všichni plejeři se o přestávce vzhlédli ve FDF a chtějí odehrát dokonalou třetinu bez zbytečných branek.
34:10
Otto se po hezké kombinaci dostal ke střele, mířil však mimo.
30:32
No co si budem, ať se hraje v přesilovce, nebo ne, Traverza je téměř pořád u balónku. Hosté útočí pouze z brejků.
29:16
Petr poskakuje v brance. Dlouho už se k němu loptička nedostala. Zřejmě mu je asi zima.
28:45
Kdo by po takové smršti očekával, že teď budeme na gólový zásah tak dlouho čekat? No my určitě ne.
28:05
Už jenom 40 vteřin... Litvajs to zatim zvládá nad očekávání dobře.
26:42
Takovej pres! Traverza je ale v zakončování momentálně jalová.
23:44
Vyloučen hráč Filip Neklan družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 5 minut za sekání.
23:44
Dlouhá přesilovka čeká mukařovské hochy. Otto krvácí a hoši modrém Neklanovi udělují pětiminutový trest.
23:08
Nic zásadního se neděje. Traverza okupuje útočné pásmo, občas prověří pozornost gólmana, ale jinak nic zásadního.
20:48
Domácí prý o pauze dostali céres za laksní přístup. Očekáváme, že ve druhé půli tak dají alespoň dvakrát tolik gólů.
20:00
20:00
Střely na branku: Traverza 19 - Litvajs 6.
20:00
18:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Filip Neklan, asistoval Jakub Zalubil (6:1).
18:54
Petrovi se Litvajsu zželelo, a tak si loptičku, která letěla mimo tři tyče, sklepl kolegiálně do branky. Asi chce, aby bylo ještě o co hrát a diváci se příliš nenudili.
18:07
Tvrdá rána Ottova skončila jen na hrudi brankáře.
17:35
Už je to takový hurá florbal. Nic hezkého ke koukání.
15:46
Výjimečně se stane, že se Litvínov dostane přes půlku. Výjimečně se propracuje i ke střele. Se značnou pravidelností ale pokaždé míří mimo.
15:10
Seno v dalším sóloúniku. Mířil ale jen do hlavy hostujcího gólmana. Asi ho chtěl probrat.
14:02
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jan Řeřicha (6:0).
14:02
Tak a už je to o šest. Nového gólmana dlouho mukařovští hoši nešetřili..
13:09
Po velice dlouhé chvíli si na loptičku sáhl i Petr.
11:11
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Petr Heřmanský, asistoval Jan Fiala (5:0).
11:11
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Chabr družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
11:11
Trochu exhibice. Tuči si to tam povodil tak, že Litvínov možná ještě teď kouká, co se vlastně stalo.
11:11
Rána helmou do rohu střídačky značí, že Litvínov střídá gólmany.
09:23
A hra opět pokračuje na půlce hostí. Ti na vysunutou ofenzivu Traverzy nemají protilátku.
08:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Robert Štipka (4:0).
08:12
Rozmáhá se nám tu takový nešvar... předvánoční půst Traverza rozhodně dodržovat nehodlá. Tentokrát se krásně trefil Čača.
07:42
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Jan Řeřicha (3:0).
07:42
Dřív, než byste řekli přesilovka, je tu další branka. Tentokrát už se Seno svého gólového zápisu dočkalo.
07:16
Vyloučen hráč Michael Pitek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
07:01
Nejdřív se před branku tlačil Tuči, poté se do nebezpečné šance řítil i Fiala. Obě šance ale bez úspěchu.
06:24
Jakýkoliv ofenzivní výlet Traverza okamžitě trestá odebráním loptičky.
05:45
Litvajs u rozehrávky. Míček ale zvládne držet jen ve svém obranném pásmu.
04:55
Chládek je dnes při chuti. Rychlostně mu obrana hostí vůbec nestíhá. A tak si s ní dělá, co chce.
03:50
První pořádný zákrok si připisuje i gólman domácích. Po zaváhání Waltyho před brankou musel hasit nebezpečnou střelu.
02:17
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Patrik Chládek, asistoval Jan Řeřicha (2:0).
02:17
Ani jsme se nenadáli a už je to o dvě branky. Chládek pěkně zchladil hosty, kteří se už už nadechovali k útoku.
01:18
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Jan Fiala (1:0).
01:18
První Senova střela sice neuspěla, hned ta další ale už skončila v brance.
00:53
Seno ví, jak udělat florbal krásným. Jen koncovka byla slabší.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Tomáš Straka, Michael Pitek, Oldřich Jireček, Jakub Zalubil, Filip Neklan
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Martin Petr; hráči v poli: Marek Chlumský, Šimon Otto, Walter Schubert, Jan Řeřicha, Tomáš Sláma