2:0
2:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - Wizards DDM Praha 10 7:5
17. Jan Světlík, 17. Jan Čečetka, 19. Václav Grulich, 22. Vojtěch Bureš, 34. Martin Kováčik, 53. Jiří Juhász, 57. Marek Svoboda - 10. Karel Smutný, 11. Karel Smutný, 44. David Bouda, 60. Jiří Šrámek, 60. David Bouda; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 32 - Lukáš Vávra 27; po třetinách: 3:2, 2:0, 2:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 12, Wizards 17
60:00
Střely celkem: Náchod 33, Wizards 37
60:00
Komentář trenéra hostů (Martin Lazárek): Děkuji soupeři za zápas a přeji všem šťastné a veselé Vánoce.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Třešňák) 1/2: Prvních a posledních 5 minut trochu kazí dojem z jinak povedeného výkonu. Jsem moc rád, že jsme po dobu zbylých 50 minut dokázali navázat na poslední utkání. Zisk 3 bodů je odměnou za naši práci v posledních týdnech, věřím, že na naše poslední výkony dokážeme navázat i v novém roce.
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Třešňák) 2/2: Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu. Všem hráčům, fanouškům a rodičům přeji klidné svátky a do nového roku všechno nejlepší.
60:00
59:59
Na štěstí pro Náchod ne
59:41
Uvidíme druhé Švýcarsko?
59:40
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Martin Lazárek (7:5).
59:21
Hosté ještě upravují skóre
59:20
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Karel Smutný (7:4).
56:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Jakub Téra (7:3).
53:45
Vyloučen hráč Jakub Téra družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
52:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Juhász, asistoval Václav Grulich (6:3).
47:33
Vyloučen hráč Daniel Kronďák družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
43:47
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Bouda, asistoval Karel Smutný (5:3).
42:11
Už se hraje opět 5 na 5, Náchod nevyužil ani krátkou přesilovku 5 na 3
40:12
A další vyloučení! Náchod bude hrát přesilovku 5 na 3!
40:11
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
37:22
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil Jan Světlík.
35:59
Další přesilovou hru si zahrají hosté
35:58
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
33:54
Velkou šanci hostů spálil jeden z útočníků Wizardů
33:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Kováčik, asistoval Vojtěch Bureš (5:2).
31:58
Samostatný únik jednoho z útočníků Wizards vychytal skvěle Skalický
30:00
Dnešní utkání sleduje 69 diváků! Děkujeme!!
21:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Jan Světlík (4:2).
18:28
Náchod otáčí po gólu Grulicha stav utkání!
18:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Václav Grulich bez asistence (3:2).
16:59
A navíc po náhozu od poloviny hřiště a lehké teči před brankou Náchod vyrovnává utkání
16:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Tomáš Kopecký (2:2).
16:32
Teď už ale trefuje!
16:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Marek Svoboda (1:2).
16:12
Světlík netrefuje od mantinelu
14:20
Z rozehrávky v rohu hosté vykouzlili nebezpečnou střelu, která ale na štěstí neohrozila branku Skalického
12:25
Donajův samostatný únik vychytal hostující gólman
10:27
Stejná dvojce se prosazuje podruhé za sebou a Čarodějové vedou o 2 branky
10:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jiří Šrámek (0:2).