1:3
2:4
- : -

Spartak Pelhřimov - Aligators Klobouky Teamstore.cz 5:9
11. Martin Blažek, 14. Jan Knězů, 38. Jan Knězů, 54. Martin Blažek, 59. Petr Poduška - 5. Patrik Jedlička, 20. Adam Klimeš, 21. Lukáš Gregr, 28. Patrik Jedlička, 31. Pavel Zbořil, 47. Adam Klimeš, 60. Milan Ducar, 60. Pavel Zbořil, 60. Adam Klimeš; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 172; zásahy brankářů: Zdeněk Tvrdý 17, Jakub Kuchař 12 - Vojtěch Ott 28; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:4;
60:00
střely ve třetí třetině 16:12 pro hosty
60:00
komentář trenéra hostů Gremmela: Všechna čest Pelhřimovu za úžasnou atmosféru a organizaci. My jsme dnes dojeli odpracovat body. To se povedlo zásluhou celého týmu na 100%. Nyní si užijme klidnější svátky ale cesta je dlouhá, takže se musíme vrátit k treninku. Děkuji soupeři a úžasným divákům. Přeji krásné svátky.
60:00
komentář trenéra domácích Petra Zajíčka: Po herně vydařené první třetině přišel od druhé třetiny útlum a soupeř nám střelecky odskočil. Na konci zápasu jsme už hodně riskovali a soupeř nás potrestal. Děkuji soupeři a rozhodčím. Především děkuji všem svým hráčům za předvedený výkon. Přeji krásné svátky.
60:00
59:46
Jedlička nahrál na Klimeše, který zakončil do odkryté brány
59:45
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Adam Klimeš, asistoval Patrik Jedlička (5:9).
59:40
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Tomáš Líznar (5:8).
59:14
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Milan Ducar bez asistence (5:7).
58:31
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Martin Blažek (5:6).
58:23
domácí zkouší hru v šesti bez brankáře
57:26
hostující hráč zkusil z půlky vystřelit na domácí bránu, Kuchařovi stínil jeho spoluhráč, střela naštěstí neprošla přes domácího obránce
56:48
střelu Kociána jen tak tak vyrazil Otta, míček se odkutálel za bránu
54:41
domácí rychle otočili hru na bránu hostů po té, co jim překazili rychlý protiútok, střela Blažka skončila nad bránou
53:52
dlouhý výhoz Otty prošel až před Kuchaře, hostující hráč ale bránu netrefil
53:01
Blažek vystřelil z velké vzdálenosti a trefil se přesně ke vzdálenější tyčce nad nohu Otty
53:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Lukáš Zrzavý (4:6).
52:32
střelu Zrzavého zblokoval hostující hráč
51:08
hostující hráč šel sám na bránu, Blažek ho zastavil faulem, Král ale nájezd neproměnil, Kuchař mu vyrazil míček nohou
51:07
Trestné střílení družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz neproměnil Dominik Král.
49:04
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za hra rukou.
48:33
odražený míček zachytil hostující hráč a šel sám na bránu, Kuchař jeho střelu vyrazil, následnou dorážkou hosté trefili tyčku
47:59
po rozehrávce na středu hřiště vystřelil Smejkal, míček mu ale sjel a skončil tak v rohu hřiště
46:18
po chybě domácí obrany získali hosté míček u mantinelu a následně přesně zakončili
46:17
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Adam Klimeš, asistoval Ondřej Frank (3:6).
45:49
Blažek na středu hřiště zachytil přihrávku od spoluhráče a z otočky vystřelil, bohužel nad bránu
44:33
protiútok hostů překazil Poduška, který zachytil přihrávku hostů
44:01
Knězů se rozeběhl do útoku a ze středu nahrál na Kociána k mantinelu, tomu se nepodařilo zakončit
42:54
domácí v šanci před bránou hostů, Běhounek se pokoušel trefit skákavý míček, bohužel se mu to přes bránící hráče nepovedlo
42:03
hostující hráč vystřelil od mantinelu, bránu netrefil, míček se pokusil trefit ještě jeho spoluhráč, ale nepovedlo se mu to
39:43
Vyloučen hráč Viktor Kejík družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
39:14
domácí si nedokáží vytvářet žádné větší šance
37:46
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
37:30
Knězů dostal přihrávku od Smejkala, vystřelil na odkrytou bránu a nemýlil se
37:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Kryštof Smejkal (3:5).
32:08
Zrzavý získal míček na středu hřiště, nahrál na Fučíka, který ale z dobré pozice nevystřelil, jeho následnou přihrávku zachytili hostující hráči
30:48
Gregr nahrál na Zbořila, který z úhlu zakončil na vzdálenější tyčku nad nohu Tvrdého
30:47
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (2:5).
30:14
Blažek překazil protiútok hostů faulem a hosté tak budou hrát první přesilovku dnešního utkání
30:13
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:41
Fučík zkusil nahrát zpoza brány hostů na spoluhráče před ní, hostující hráč míček zachytil
28:09
domácí se dobře vrátili a překazili tak protiútok hostů, Smejkal ze středu hřiště nahrál na volného Kociána u mantinelu, tomu míček sjel a skončil v rohu
27:23
hosté po získání míčku rychle přešli na útočnou polovinu a přesně zakončili
27:22
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Ondřej Frank (2:4).
26:04
domácí v šanci před brankářem hostů, Mozr se snažil trefit míček ve velkém brankovišti, přes Ottu se mu to ale nepodařilo
25:28
hosté vystřelili z rozehrávky u mantinelu, Tvrdý toho moc neviděl, míček ale proletěl kolem branky
25:09
hostující hráč získal míček na středu hřiště po špatné nahrávce domácích zpoza brány hostů, s míčkem ale skončil pouze v rohu
23:12
hosté teď zavařili Tvrdému, ten lovil míček mezi nohama
22:53
hostující hráč zkusil crossovou přihrávku, jeho spoluhráč míček naštěstí netrefil
21:44
Mozr nahrál zpoza brány na Vlacha před branku, ten míček netrefil
20:57
Gregr proběhl podél mantinelu a z úhlu přesně zakončil na vzdálenější tyčku
20:56
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Pavel Zbořil (2:3).
19:32
Svoboda získal míček na středu hřiště a i přes domácího hráče, který běžel těsně za ním dokázal přesně zakončit
19:31
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Adam Klimeš bez asistence (2:2).
18:21
Kocián vystřelil ze středu hřiště, hostující hráči mu ale na střelu nedali moc času a míček pouze proletěl kolem brány
17:59
nahozený míček se pokusil trefit Hendrych, Otta míček ale chytil dřív než se mu to povedlo