2:3
1:1
- : -

FC Bučis Team - SK Florbal Benešov 5:6
8. Michal Soukup, 14. Tomáš Matoulek, 32. Jakub Černý, 40. Petr Haspeklo, 50. Šimon Pavlíček - 12. Petr Tůma, 17. Tomáš Pícha, 24. Martin Jaeger, 25. Tomáš Pícha, 27. David Lukáš, 45. Ladislav Vorel; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3 + Antonín Šiška OS:1; využití: 1:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jiří Procházka 13 - Lukáš Brož 35; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:1;
60:00
Komentář vedoucího hostí Tomáše Mareše : Utkání se hrálo ve vánočním tempu, což nám, oslabené sestavě vyhovovalo, rozhodli jsme začátkem druhé třetiny, kdy se nám povedlo vstřelit slepené goly. Děkujeme našim fanouškům za výbornou atmosféru. Soupeři přejeme hodně štěstí v boji o první příčky. Děkujeme všem v hale a přejeme krásné svátky.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: Další zbytečně prohrané utkání o jednu branku. Přestože jsme druhou polovinu byli jasně lepší, nedokázali jsme dohnat manko ze začátku druhé třetiny. Brzdí nás zbytečné vyloučení a neproměňování brankových příležitostí. Pokud chceme pomýšlet na lepší výsledky, musíme z naší hry tyto nedostatky odstranit.
55:52
Vyloučen hráč Jakub Vondruška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
49:56
Vyloučen hráč Tomáš Mudra družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hrubost.
49:35
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Šimon Pavlíček, asistoval Jakub Černý (5:6).
46:02
Bučis stále krouží okolo branky hostujících, ti však skvěle brání
44:40
Hezká střela Matyáše Kaliny, která šla bohužel vedle branky
44:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel bez asistence (4:6).
39:34
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Petr Haspeklo, asistoval Tomáš Matoulek (4:5).
31:37
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Černý, asistoval Matyáš Kalina (3:5).
30:10
Vyloučen hráč Tomáš Pícha družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.
28:11
Bučis se snaží snížit skore
26:15
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Ladislav Vorel (2:5).
24:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Ladislav Vorel (2:4).
24:22
Vyloučen hráč Antonín Šiška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nesportovní chování.
24:22
Vyloučen hráč Antonín Šiška družstva FC Bučis Team - osobní trest.
23:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Petr Tůma (2:3).