3:3
2:1
- : -

FbK TJ Svitavy - 1.MVIL Ostrava  6:5
4. Vít Máček, 22. David Říha, 32. Lukáš Musil, 38. Vít Sauer, 42. Tomáš Hynek, 53. Vojtěch Kužela - 18. Adam Tesárek, 22. Filip Slovák, 29. Jan Lacina, 30. Jan Lacina, 48. Adam Tesárek; rozhodčí: Martin Trnka - Daniel Jireček; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 219; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 29 - Vojtěch Kořínek 37; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:1;
60:00
Počet střel: 43 - 34 (třetí třetina: 18 - 15)
60:00
Nejlepší hráči zápasu: Vít Sauer a Jan Lacina
60:00
Komentář trenéra domácích: Dramatické utkání s vlažným začátkem, ve kterém jsme zaslouženě vyhráli. Body jsme již nutně potřebovali, tak jsme si udělali dřívější Vánoce. Soupeři děkuji za utkání a přeji šťastnou cestu domů. Všem u on-linu a na hale přejeme krásné svátky a hlavně pevné zdraví.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dneska si odvést nějaký bodík to by byl Vánoční zázrak. Prohráli jsme si to díky našim famózním bloků našich útočníků. Náš důraz byl horší jak kluků ze školky. Marné si si říkat, když to neplníme. Výkonem jsme se vrátili o 2 měsíce dozadu. Nicméně přeji všem krásné svátky. Některým místním diváků přeji pod stromeček antidepresiva a díky všem za utkání.
58:16
Domácí nepřestávají vyvíjet tlak na hosty.
56:59
Skácelíka dneska jen tak něco nepřekvapí. Hosté se musí obzvlášť snažit a být kreativní.
54:41
Vyloučen hráč Filip Slovák družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hra na zemi.
54:41
Osmé vyloučení dnešního zápasu, dotáhnou to hráči na desítku?
53:32
Po chybě v rozehrávce domácích, se hosté dostali do střelecké pozice, ale šance nevyužili.
52:23
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval Vít Sauer (6:5).
52:23
Domácí se ani neradují ze střeleného gólu, protože po odpískání zůstal ležet na zemi Hynek, doufejme že je v pořádku.
51:50
Domácí vůbec nepouští soupeře ke Skácelíkovi, musí střílet neblíže z půlky.
51:16
Na míčku jsou aktivnější domácí, ale bez gólového úspěchu.
50:58
Oba týmy šílí z vyrovnaného stavu. Pro tentokrát na polovině hostů.
49:38
Šance hostů v brejku, byla zastavena v polovině hřiště u mantinelů.
48:58
Diváci si berou moc osobně každý pád domácích hráčů, i když jen zakopnou o vlastní nohu.
48:27
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
47:48
Valigůra přestřeluje šanci hostů na ujmutí se vedení.
47:16
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jan Lacina (5:5).
47:16
Tesárek dorovnává stav. Hynek si na trestné nestihl ani vydechnout.
47:15
Vyloučen hráč Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování hokejky.
46:55
Rozehrávka hostů v rohu u Skácelíkovi branky končí nahrávkou před branku, kde nikdo není.
46:06
Hosté aktivně napadají rozehrávku domácích, ti si ale nedělají starosti.
45:51
Musil bude po dnešku jedna velká modřina.
43:55
Hala ožila po odpískání faulu na Zacha, který je dnešním miláčkem publika.
43:04
Musil zachránil stav a domácí opětují palbu. Kořínek je ale ve střehu.
42:34
Hosté si začali dávat vetší pozor na Hynka, ten se nedostává ke střele.
42:18
Domácí drží velmi rychlé tempo.
41:45
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Hynek, asistoval Vít Sauer (5:4).
41:45
Hosté přepálili start. Hynkova klička končí nad ramenem Kořínka.
40:01
Do poslední třetiny vstupují aktivněji hosté.
40:00
40:00
Počet střel po druhé třetině: 25 - 19 (12 - 7)
40:00
39:23
Hosté se drží na míčku.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:36
Prudil svojí žhavou střelou neohrozil branku, ale škrtl jednoho z hostů do kotníku. Au!
37:49
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval Tomáš Zach (4:4).
37:49
Co by dneska domácí bez Zacha dělali. Sauer dorovnává stav.
36:06
35:30
Sauer utnul šanci hostů ještě v zárodku a vrací se k rozehrávce.
34:49
Atmosféra v hale houstne, diváci se rozčilují a hráči začínají také, vede to až ke zbytečným faulům.
34:06
Vyloučen hráč Jan Adamík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:06
Adamík si půjde odpočinout na trestnou po uzemnění Pakosty.
33:05
Oba týmy zmateně lítají za míčkem sem a tam. Po nepřesných nahrávkách obou týmu nelze říct kdo je v převaze.
32:32
Domácí ožili a tlačí na soupeře. Kořínek se rozhodně nenudí.
31:01
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Musil, asistoval Tomáš Zach (3:4).
31:01
Lukáš Musil uzavírá tím hattrick Zacha v asistencích.
30:00
Dnešní předvánoční utkání sleduje 219 diváků, děkujeme, že jste si odskočili od pečení cukroví a uklízení na halu podpořit hráče.
29:50
Hosté chytli slinu a střílí a střílí a střílí.
29:17
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jan Lacina, asistoval Adam Tesárek (2:4).
29:17
Duo Lacina a Tesárek zase řádilo. Domácí totiž na Lacinu zapomněli a střílel tedy za záda Skácelíkovi.
28:32
28:32
Domácí neustáli dvojnásobné vyloučení.
28:24
Vyloučen hráč David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
28:14
Hosté se pokouší vystřelit ale domácí skvěle brání.
27:05
Skácelík chytá střelu a výhozem posílá míček Pakostovi, který se nechal faulovat v rohu a domácí tedy mohou vystřídat a v klidu rozehrát i v početní nevýhodě.
26:47
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za špatné střídání.
26:47
Dnes oba týmy mají problémy se střídáním.
25:46
Hosté začínají být nejistí v obraně. Radši míček jen odráží, než si ho vzít a v klidu rozehrát.
23:51
Chudák Máček! Trefil tyč, míček se odrazil těšně před čáru brankoviště, no a pak ho chytil Kořínek, Máček měl prostě smůlu.
22:31
Dnešní vyrovnané utkání probíhá ve skvělé náladě, žádné zákeřné fauly a naschvály.
21:41
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Tomáš Zach (2:2).
21:41
David Říha se naštval a dorovnává stav a pracuje na splnění svého slibu, a to tří gólů v dnešním utkání.
21:19
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Filip Slovák, asistoval Marek Gaščík (1:2).
20:02
Hosté se rovnou z buly dostali do střelecké šance, která končí mimo hřiště.
20:00
20:00
Počet střel po první třetině: 13 - 12
20:00
19:31
Domácí hrají v plném počtu a v přesilové hře měli více šancí domácí.
19:00
Začala poslední minuta první třetiny.
18:39
K míčku se dostali domácí, bohužel o něj přichází následným faulem.
18:01
Hosté střílí a dorážejí, ale Skácelík zakročil.
17:31
Vyloučen hráč Jakub Motl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:31
Hosté si také zahrají přesilovou hru.
17:03
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Adam Tesárek, asistoval Radim Valigůra (1:1).
17:03
Tesárek dorovnává stav střelou pod ruku a nad nohu.
15:55
Jemelka vášnivě rozběhlý na Kuželu, klouže na zem po elegantním odběhnutí Kužely.
14:53
Beneš zneškodnil přesný výhoz Kořínka a udržuje Skácelíka v klidu.
14:22
Skvělý postřeh Kořínka zachránil dosavadní skóre.
11:28
Skácelík vytáhl trn z paty obraně domácích, kteří si už nevěděli rady.
10:46
Střelecký stav po půlce třetiny: 7 - 3
09:56
Jakub Motl dobře zaklekl běžícího Jemelku a vytváří šanci pro domácí.
08:57
Domácím se daří kazit rozehrávku hostů.
07:44
Vašák těšně promáchl vzdušnou nahrávku Říhy.
05:29
Hosté mají problémy se zakončením, pouze jedna střela ohrozila Skácelíka. Zatímco domácí prověřili Kořínka třemi střelami.
04:04
Zachova záludná klička nepřekvapila Kořínka.
03:21
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Máček, asistoval Tomáš Zach (1:0).
03:21
Domácí využili první přesilovou hru dnešního utkání.
02:12
Vyloučen hráč Jaromír Kuchař družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
02:12
Hosté rozehrávají ze svého obranného pásma, ale dopouští se menší chyby ve střídání.
01:03
Domácí začínají dělat nepatrné chyby v obraně, ale jinak jsou aktivnější a soupeř čeká na příležitost.
00:34
Domácí se dostávají k prvním střelám, trefují jen tyč branky.
00:01
Úvodního buly se zmocnili domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava : brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Jan Adamík, Lukáš Svačinka, Adam Tesárek, Denis Kubiczek, Radim Valigůra
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Jiří Beneš, Tomáš Zach, Josef Prudil, Vít Máček, Ondřej Pakosta