2:0
4:0
- : -

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 11:2
6. Tomáš Janiš, 6. Vojtěch Novák, 8. Vít Jakubec, 15. Lukáš Matějka, 15. Tomáš Janiš, 24. Kryštof Šebetka, 28. Vít Jakubec, 32. Vojtěch Novák, 37. Jan Vlček, 44. Jiří Unzeitig, 45. Jan Vlček - 9. Matyáš Havrda, 9. Dušan Völgyi; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Tomáš Vopršálek 18 - Lukáš Rejl 8, Matěj Urban 1, Lukáš Rejl 1; po třetinách: 5:2, 2:0, 4:0;
45:00
44:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vlček, asistoval Tomáš Vopršálek (11:2).
43:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Lukáš Matějka (10:2).
36:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vlček, asistoval Ondřej Hájek (9:2).
32:56
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Jaroměř
31:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Kryštof Šebetka (8:2).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Urban družstva TJ Sokol Jaroměř
30:00
30:00
27:09
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Jiří Unzeitig (7:2).
23:55
Timeout TJ Sokol Jaroměř
23:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kryštof Šebetka, asistoval Jan Vácha (6:2).
21:31
Vyloučen hráč Anthony Michael Bartoň družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
17:17
Vyloučen hráč Matěj Horký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
17:03
Vyloučen hráč Ondřej Tulis družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Janiš, asistoval Petr Lesák (5:2).
14:21
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lukáš Matějka, asistoval Jiří Unzeitig (4:2).
14:07
Vyloučen hráč Matěj Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
08:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dušan Völgyi, asistoval Josef Teuber (3:2).
08:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matyáš Havrda bez asistence (3:1).
07:36
07:34
Vyloučen hráč Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
05:08
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Tomáš Vopršálek (2:0).
05:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Kryštof Šebetka, Tomáš Janiš, Marek Cifra, Jan Vácha, Petr Lesák