0:2
4:1
- : -

FTC Vysoké Mýto - SK Spartak Slatiňany 5:6
11. Tomáš Janiš, 32. Ondřej Hájek, 40. Vojtěch Novák, 43. Tomáš Janiš, 44. Jan Vácha - 1. Ivan Pytlík, 6. Patrik Jedlička, 15. Ivan Pytlík, 22. Josef Kolář, 29. Ivan Pytlík, 45. Ivan Pytlík; rozhodčí: Tomáš Krejčí - Lukáš Drahný; vyloučení: 2 + Jan Ossendorf 5:3 + Ondřej Dejdar 5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Vopršálek 22 - Marek Pytlík 30; po třetinách: 1:3, 0:2, 4:1;
45:00
44:15
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík, asistoval Simon Opavský (5:6).
44:12
Timeout FTC Vysoké Mýto
44:12
Vyloučen hráč Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Vácha, asistoval Tomáš Janiš (5:5).
42:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Janiš, asistoval Vojtěch Novák (4:5).
41:57
Vyloučen hráč Patrik Jedlička družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:01
Vyloučen hráč Ondřej Dejdar družstva SK Spartak Slatiňany na 5 minut za hrubost.
41:01
Vyloučen hráč Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 5 minut za hrubost.
39:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jan Vácha (3:5).
38:05
Timeout SK Spartak Slatiňany
33:18
Vyloučen hráč Ondřej Dejdar družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
31:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Hájek, asistoval Jakub Poláček (2:5).
30:00
30:00
28:32
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík bez asistence (1:5).
22:22
Vyloučen hráč Michal Vokatý družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
21:06
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Josef Kolář, asistoval Ivan Pytlík (1:4).
15:00
15:00
14:26
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík bez asistence (1:3).
13:45
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
10:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Janiš bez asistence (1:2).
05:46
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Michal Vokatý (0:2).
00:27
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Ivan Pytlík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Krejčí a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Spartak Slatiňany:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Vojtěch Novák, Tomáš Janiš, Jan Vácha, Jan Ossendorf, Jakub Poláček