0:2
1:4
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FTC Vysoké Mýto 1:8
32. Lucie Tomášková - 8. Jan Ossendorf, 14. Vojtěch Novák, 17. Tomáš Janiš, 28. Vojtěch Novák, 36. Vojtěch Novák, 38. Tomáš Janiš, 39. Ondřej Hájek, 44. Jan Ossendorf; rozhodčí: Lukáš Kroužel - Lukáš Drahný; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Rejl 17 - Tomáš Vopršálek 11; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:4;
45:00
43:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Ossendorf, asistoval Vojtěch Novák (1:8).
43:48
Vyloučen hráč Jakub Kučera družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ondřej Hájek, asistoval Radim Filip (1:7).
37:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Janiš, asistoval Jan Vácha (1:6).
35:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Jan Vácha (1:5).
31:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Lucie Tomášková bez asistence (1:4).
30:00
30:00
27:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák bez asistence (0:4).
16:22
15:00
15:00
13:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Adam Drahoš (0:2).
08:38
Vyloučen hráč Ondřej Hájek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
07:36
07:26
Vyloučen hráč Lucie Tomášková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kroužel a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Vojtěch Novák, Tomáš Janiš, Jan Vácha, Jan Ossendorf, Jakub Poláček