3:3
0:7
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:13
5. Barbora Marková, 14. Barbora Marková, 28. Barbora Marková, 29. Eliška Pešavová, 39. Barbora Marková - 3. Kristýna Lechnerová, 8. Marie Havlíčková, 19. Klára Pabiánová, 24. Hana Chaloupková, 27. Kristýna Lechnerová, 39. Adriana Hýsková, 51. Kristýna Lechnerová, 52. Marie Havlíčková, 52. Hana Chaloupková, 56. Nicola Králová, 60. Karolína Jandová, 60. Hana Chaloupková, 60. Dominika Horáčková; rozhodčí: David Richter - Štěpán Appl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Monika Rubešová 34 - Nicola Králová 12; po třetinách: 2:3, 3:3, 0:7;
60:00
Střely na branku. Jablonné: 4/Chodov: 24
60:00
Komentář trenérky hostů: První dvě třetiny měly bohužel naše hráčky pocit, že se zápas vyhraje sám. Naštěstí se ve třetí třetině probraly. Snad se z tohoto zápasu poučíme, jindy už by ve třetí třetině vůbec nemuselo být o co hrát.
60:00
Komentář trenéra domácích: První 2 třetiny z naší strany naprosto výborně odehrané bohužel nastavenou laťku jsme nedokázali udržet celých 60 minut. Přesto před holkama smekám a těším se na zápas kdy konečně budem kompletní.
60:00
59:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Horáčková, asistoval Karolína Jandová (5:13).
59:59
Možná až krutý výsledek pro Jablonné. Poslední třetina však jednoznačně pro Chodov
59:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Marie Havlíčková (5:12).
59:07
Chodov pečetí svoji výhru dalším gólem
59:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Jandová, asistoval Tereza Hořínková (5:11).
55:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nicola Králová, asistoval Karolína Jandová (5:10).
51:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Adriana Hýsková (5:9).
51:51
Dva slepené góly v podobě Chodova působí na hráčky Jablonného jako studená sprcha. Třeba však domácí dívky seberou
51:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marie Havlíčková, asistoval Adriana Hýsková (5:8).
50:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Adriana Hýsková (5:7).
38:55
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková bez asistence (5:6).
38:55
BB - Backhendový blafák MARKOVÉ snižuje rozdíl na jeden gól
38:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková, asistoval Kristýna Lechnerová (4:6).
30:06
Jablonné kombinuje na útočné polovině. Dočkáme se vyrovnaní?
29:19
Vyloučen hráč Dominika Horáčková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:54
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Barbora Marková (4:5).
28:54
Dorážka Pešavové posouvají Jablonné jen do jednogólové ztráty
27:41
Standardní situace Chodova na hraně brankoviště Jablonného
27:20
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková, asistoval Kristýna Mikysková (3:5).
27:20
Standradní situace Jablonného. Střela na bránu a dorážka v podobě Barbory Markové znamenají snížení vedení Chodova a její hattrick
26:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Klára Pabiánová (2:5).
26:04
Nahrávka z rohu a střela z půlící čáry. Jak jednoduché a jak praktické
23:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Hana Chaloupková, asistoval Linda Sováková (2:4).
23:28
Křídla Jablonného nezablokovala nahození a ve skrumáži před brankou se nejlépe vyznala Chaloupková, která dopravila míček do branky
18:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Klára Pabiánová, asistoval Adriana Hýsková (2:3).
18:12
Rychlá přihrávka do prostoru před brankou posouvá Chodov opět do jednogólového vedení
17:05
Po delší odmlce Jablonné u míčku za brankou Chodova
15:35
Převaha Chodova v držení míčku je stále velká
13:17
13:17
Marková se dostala na půlce hřiště k odraženému míčku, přessprintovala na velké brankoviště a úspěšně zakončila