2:2
3:0
- : -

FBC Kutná Hora - FBŠ Všestary 7:4
8. Jiří Schwarz, 14. Antonín Tvrdík, 31. Petr Listík, 40. Lukáš Vojtěch, 53. Jiří Schwarz, 55. Lukáš Vojtěch, 55. Lukáš Staňo - 3. Pavel Hellmann, 18. Pavel Hellmann, 33. Pavel Hellmann, 35. Štěpán Novák; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 34 - Filip Ježek 33; po třetinách: 2:2, 2:2, 3:0;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 13, FBŠ Všestary - 13
60:00
Střely na branku CELKEM:FBC Kutná Hora - 40, FBŠ Všestary - 38
60:00
Komentář hostů - Jan Freiberg (FBŠ Všestary): Dneska jsme podali velmi bojovný výkon. Většinu zápasu jsem hráli, co jsme si řekli, ale přesto jsem vytvořili několik chyb, které soupeř trestal. Pokud chceme hrát divizi, tak se musíme těchto chyb vyvarovat. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Komentář domácích - Adam Rowe (FBC Kutná Hora): Soupeř nám měl co oplácet. Po vyrovnané první třetině přišla mizerná druhá třetina. Díky gólu v poslední vteřině jsme se probrali do zápasu a zodpovědným výkonem ve třetí třetině jsme vyhráli. Jsme rádi, že i v předvánoční čas si do hlediště najde cestu tolik fanoušků. Děkujeme za podporu.
60:00
59:59
Domácí to zvládli. Kutná Hora ovládla dramatickou a vyrovnanou bitvu třemi góly během necelých tří minut ve třetí části. Tímto vítězstvím se vyrovnává na čele tabulky, tři týmy se 30 body.
59:44
Vyloučen hráč Lukáš Vojtěch družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
57:15
Přečíslení domácích skončilo nepřesnou přihrávkou.
56:40
Další zářivý moment domácího brankáře, tentokrát v akci jeho maska.
56:00
Domácí kombinují na vlastní polovině.
54:53
Timeout FBŠ Všestary
54:53
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo bez asistence (7:4).
54:53
10 vteřin a domácí se opět radují. Šibenice jak hrom v podání Staňa.
54:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Vojtěch, asistoval Petr Listík (6:4).
54:43
Vojtěch to tam přišpendlil pod horní tyčku a domácí odskakují do dvoubrankového trháku.
54:00
Ježek drží svůj tým na dostřel.
53:40
Dnes jsem ještě nezmínil, že je to opravdu pořádná bitva s tvrdými osobními souboji.
52:28
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Lukáš Staňo (5:4).
52:28
Klobouk dolů. Schwarz se mezi hostujícími obránci prokličkoval a vyslal nechytatelný projektil.
52:13
Napětí stoupá, sledujeme dramatické utkání.
51:37
Krátká pauza pro ošetření hostujícího brankáře.
50:00
Neskutečný save Ježka, který se vyznamenal proti střele Hampla.
49:19
Novotný si s Jedličkou nerozuměl, čehož málem využil Dostál.
48:30
Domácí kapitán se prodral k brance, k zakončení se ale nedostal.
48:00
Domácí fanklub si žádá gól. Co na to svěřenci trenéra Rowe?
47:40
Žádné zbytečné vyčkávání... Přelévaná ze strany na stranu pokračuje.
46:18
A evidujeme další promarněné šance domácího výběru. V této třetině až moc.
44:00
Fantastický Ježek proti bombě Martínka
43:20
Na šance v posledních vteřinách 3-1
42:00
Spolupráce Chalupa - Spurný nezafungovala ideálně a Ježek ani nemusel zasahovat.
41:00
Domácí jsou v úvodu třetí části aktivnější.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 12, FBŠ Všestary - 15
40:00
39:59
39:59
Vteřinu před druhou sirénou vyrovnává střelou pod horní tyčku Vojtěch.
39:00
Se skrytou střelou z půli hřiště si poradil brankář Bochníček.
38:48
Přečíslení soupeře vyřešil kapitán Rejna včasným obranným zákrokem.
38:30
Skvělý Ježek proti střele Rejny. Jeho nepříjemný pokus vyrazil nohou.
38:18
Střela Rejny propadla brankáři soupeře pod rukou, míček však doskákal těsně vedle pravé tyčky.
37:00
Skvělá návštěva ve sportovní hale Klimeška. Dnešní utkání sleduje 105 diváků!
36:19
Fanoušci ženou domácí borce k vyrovnání.
34:33
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák bez asistence (3:4).
34:33
Obrovská chyba domácích, kteří Novákovi naservírovali míček do brejku a hosté se ujímají vedení.
33:01
Schwarz se snažil vrátit domácím vedení, prudká střela tahem prosvištěla nad horní tyčkou
32:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Roman Dostál (3:3).
32:12
Vyloučení potrestáno. Hellmann dokonává hattrick.
31:50
Skok k levé tyči a vynikající zákrok domácího brankáře.
31:36
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra na zemi.
31:36
Tvrdík si zahrál na zemi a na dvě minuty si odpočine.
30:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík bez asistence (3:2).
30:47
Listíkova individuální akce "par excellence" a domácí opět vedou.
30:00
Jsme v polovině základní hrací doby a vidíme vyrovnanou bitvu s mnoha šancemi na obou stranách.
28:41
Domácí zvládli oslabení a nyní jsou v plném počtu.
27:40
Tři zákroky a míček má ve své moci domácí brankář.
26:41
Vyloučen hráč Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:40
Jedlička to přehnal s napadáním a odchází za katr.
25:00
Osamocený Moravec před domácí brankou a skvělý zákrok Bochníčka. 2:2.
24:00
Všestary se připomněly, že se dnes s nimi musí počítat. Dvě šance v krátkém sledu.
21:39
Všestary jsou kompletní. Domácí nevyužili ani svou druhou přesilovku v zápase.
20:05
Na začátku druhé třetiny pokračuje přesilová hra domácích.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 15, FBŠ Všestary - 10
20:00
19:39
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
19:20
Důležitý zákrok domácího brankáře před koncem první třetiny.
19:00
Poslední minuta první třetiny a u míčku jsou domácí.
17:03
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Štěpán Novák (2:2).
17:03
Na lehkou teč Hellmanna byl už ale krátký. Je vyrovnáno.
16:30
Monster save v podání domácího brankáře Bochníčka. Nebezpečný pokus soupeře vyškrábl rukou nad branku.
15:00
Zámek domácích pokračoval i po vstřelené brance, hosté poté zahrozili z brejkové situace.
13:22
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Antonín Tvrdík, asistoval Lukáš Vojtěch (2:1).
13:22
Vojtěch našel střelou z otočky skulinku u pravé tyčky a Kutná Hora jde do vedení. Míček nakonec ještě tečoval Tvrdík.
11:59
Hosté se ubránili a hrají v plném počtu.
11:30
Parádní kombinace na jejímž konci byl sváteční střelec Spurný, ale jeho pokus mířil vedle branky.
09:59
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
09:58
Novák svým nedovoleným zákrokem nabízí domácím početní výhodu.
09:30
Aktivitu domácích zastavuje hvizd rozhodčího, rozehrávat na půli hřiště budou Všestary.
08:50
Parádní přihrávka na střed na volného Listíka, ten z jedničky vysoko přestřeluje.
07:33
07:33
Kdo jiný než nejproduktivnější hráč domácích otevírá skóre. Pumelice z hole Jiřího Schwarze skončila za zády hostujícího brankáře.
06:30
Přítomné diváky musí hra obou týmů zatím bavit, hraje se nahoru dolů a už jsme viděli několik dobrých příležitostí na změnu skóre.
04:44
Další těžký zákrok pro domácího brankáře.
04:00
Oba týmy jsou vcelku aktivní, nehraje se žádná vyčkávaná.
02:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann z trestného střílení (0:1).
02:11
Freiberg se prokličkoval mezi domácími obránci, kteří ho zastavili nedovoleně a uvidíme trestné střílení.
01:20
Tvrdík se ocitl sám před brankářem hostů, ten si s jeho pokusem věděl rady.
00:55
V první ostré prověrce hostující brankář Ježek, s pokusem Staňa si však lámat hlavu nemusel.
00:05
Hlediště se nám slušně zaplnilo a očekáváme dnes tuhou bitvu, snad se šťastným koncem pro domácí borce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Freiberg, David Píše, Štěpán Novák, Jakub Moravec, Pavel Hellmann
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Václav Rejna, Lukáš Vojtěch, Petr Listík, Jan Dus, Jan Martínek
00:00
Sportu zdar a florbalu zvlášť. Vítejte u textového online přenosu ze zápasu 14. kola mužské Divize. Dnes uvidíme souboj domácího týmu FBC Kutná Hora a hostujícího celku FBŠ Všestary.
00:00
Tabulkové postavení obou týmů hovoří jasně. Dnes by měl být favoritem domácí mančaft, který se nachází na třetím místě s 27 body. Všestary jsou aktuálně devátí se 14 body.
00:00
V prvním vzájemném utkání se čtyřmi body blýskl lídr domácí produktivity Jiří Schwarz a byl tak strůjcem jednobrankové výhry na horké půdě Všestar 7:6.