3:0
6:0
- : -

FbC Hradec Králové C - FBC Hvězdy Česká Skalice 9:0
7. Matěj Šatný, 10. Adam Karlík, 12. Jiří Hubeňák, 14. David Svatoň, 16. Patrik Ježek, 19. Patrik Ježek, 20. Jakub Nerad, 23. David Soukup, 23. David Soukup; rozhodčí: Jan Čečetka - Pavel Špryňar; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Michal Malý ? - Petr Lexman ?; po třetinách: 3:0, 6:0;
24:00
22:29
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil David Soukup, asistoval Patrik Ježek (9:0).
22:21
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil David Soukup, asistoval Jakub Vašata (8:0).
20:29
Vyloučen hráč Adam Ducháč družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
19:59
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Nerad, asistoval Jakub Vašata (7:0).
19:49
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové C neproměnil Andrej Janda.
18:12
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Patrik Ježek bez asistence (6:0).
16:55
Vyloučen hráč Martin Daks družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za hrubost.
15:01
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Patrik Ježek, asistoval Ondřej Felgr (5:0).
14:50
Kapitán týmu FBC Česká Skalice Petr Koníček opět netrefil míček a neproměnil tím šanci svého týmu vstřelit gól.
13:31
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil David Svatoň, asistoval Jakub Nerad (4:0).
12:00
12:00
11:59
1. polovina zápasu byla překvapivě celkem vyrovnaná ale ukázala se přesnost střel týmu FbC Hradec Králové C.
11:27
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jiří Hubeňák, asistoval Jakub Nerad (3:0).
11:06
Vyloučen hráč Marek Gron družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:19
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Adam Karlík, asistoval Jiří Hubeňák (2:0).
06:12
Vlastní branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Matěj Šatný (1:0).
00:19
Vyloučen hráč Martin Daks družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za vysoká hokejka.