2:2
2:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové A 4:4
3. Filip Knettig, 4. Nikolas Osifčin, 13. Nikolas Osifčin, 19. Nikolas Osifčin - 5. Marek Jedlan, 6. Vítek Ryba, 15. Filip Vozár, 21. Vítek Ryba; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Dominik Eimer 1 - Radek Hosnedl 0; po třetinách: 2:2, 2:2;
24:00
20:48
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Vítek Ryba, asistoval Prokop Hanzlík (4:4).
18:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Filip Knettig (4:3).
17:52
Vyloučen hráč Marek Jedlan družstva FbC Hradec Králové A na 2 minuty za sekání.
15:16
Vyloučen hráč Jan Majer družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání.
14:15
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Filip Vozár, asistoval Šimon Bezpalec (3:3).
12:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin bez asistence (3:2).
12:00
12:00
05:38
04:10
Branku družstva FbC Hradec Králové A vstřelil Marek Jedlan, asistoval Matěj Kremeník (2:1).
03:39
02:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Knettig, asistoval Jakub Vysoký (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové A:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod : brankář: Dominik Eimer; hráči v poli: Filip Knettig, Matěj Bubeníček, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin, Jakub Langpaul