5:0
2:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbK Orlicko-Třebovsko modří 7:1
1. Jakub Vysoký, 1. Jiří Jebavý, 5. Filip Knettig, 7. Nikolas Osifčin, 9. Jiří Jebavý, 18. Jan Majer, 19. Jakub Vysoký - 14. Luboš Kovář; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Filip Neumann; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kašpar ? - Robin Langer ?; po třetinách: 5:0, 2:1;
24:00
18:08
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Nikolas Osifčin (7:1).
17:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Majer, asistoval Jakub Vysoký (6:1).
13:42
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří vstřelil Luboš Kovář bez asistence (5:1).
12:00
12:00
09:13
Vyloučen hráč Luboš Kovář družstva FbK Orlicko-Třebovsko modří na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:09
Timeout Florbal Primátor Náchod
08:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Jebavý, asistoval Matěj Bubeníček (5:0).
06:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Jakub Langpaul (4:0).
04:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Knettig bez asistence (3:0).
00:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Jebavý, asistoval Antonín Donaj (2:0).
00:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Jakub Jireček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Balachoncev a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko modří:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod : brankář: Lukáš Kašpar; hráči v poli: Filip Knettig, Jakub Jireček, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin, Jakub Langpaul