2:1
3:0
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - FBK Kobra Tatran Hostinné 5:1
11. Filip Vrzáček, 11. Matěj Švadlenka, 13. Pavel Pelikán, 15. Kryštof Lochman, 19. Pavel Pelikán - 6. Ondřej Hnízdil; rozhodčí: Radka Tobolková - Adéla Kmošková; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matyáš Häusl 19 - Šimon Krása 4; po třetinách: 2:1, 3:0;
24:00
18:58
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Pavel Pelikán bez asistence (5:1).
18:15
Vyloučen hráč Adam Zmátlík družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:55
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Kryštof Lochman, asistoval František Kolář (4:1).
12:49
12:00
12:00
10:49
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Matěj Švadlenka, asistoval Pavel Pelikán (2:1).
10:25
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Filip Vrzáček, asistoval František Kolář (1:1).
05:54
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Ondřej Hnízdil, asistoval Ondřej Holba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radka Tobolková a Adéla Kmošková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Šimon Krása; hráči v poli: Tereza Turková, Ondřej Holba, Ondřej Hnízdil, Jakub Máslo, Hynek Nývlt