0:0
7:2
- : -

FBK Bulldogs Hořice - FBK Kobra Tatran Hostinné 7:2
13. Filip Rathouský, 14. Tobias Jung, 15. Vít Černý, 15. Filip Rathouský, 19. Filip Rathouský, 21. Adam Pospíšil, 23. Michal Zubr - 17. Jakub Máslo, 21. Šimon Karlík; rozhodčí: Radka Tobolková - Adéla Kmošková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Rydval ?, Marek Červený ? - Šimon Krása 13; po třetinách: 0:0, 7:2;
24:00
22:22
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Michal Zubr, asistoval Lukáš Vaněk (7:2).
20:42
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Adam Pospíšil, asistoval Erik Mikas (6:2).
20:10
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Karlík bez asistence (5:2).
18:48
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Filip Rathouský, asistoval Vít Černý (5:1).
18:30
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Červený družstva FBK Bulldogs Hořice
16:20
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Jakub Máslo bez asistence (4:1).
16:20
Vyloučen hráč Michaela Moravcová družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za nesportovní chování.
14:55
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Filip Rathouský, asistoval Šárka Rybová (4:0).
14:38
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Vít Černý, asistoval Filip Rathouský (3:0).
13:45
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Tobias Jung, asistoval Michaela Moravcová (2:0).
12:58
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Filip Rathouský bez asistence (1:0).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radka Tobolková a Adéla Kmošková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Šimon Krása; hráči v poli: Ondřej Holba, Tereza Turková, Ondřej Hnízdil, Jakub Máslo, Hynek Nývlt