1:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Fbc Topgal Šternberk 5:6
8. Alex Foltyn, 11. Tomáš Štrbák, 21. František Kužel, 24. František Kužel, 32. Kryštof Novák - 5. Marek Pařenica, 7. Petr Marghold, 8. Marek Jurkulák, 18. Marek Jurkulák, 28. Tobiáš Finsterle, 29. Marek Jurkulák; rozhodčí: Radek Šiška - Lukáš Axmann; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vilém Bodnár ? - Pavel Kardaš ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:2;
36:00
35:59
Vyloučen hráč Tobiáš Finsterle družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hra rukou.
34:21
Timeout Fbc Topgal Šternberk
34:05
Vyloučen hráč Robin Večeřa družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání.
31:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kryštof Novák, asistoval Ondřej Hruška (5:6).
28:38
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Martin Izák (4:6).
27:56
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Tobiáš Finsterle, asistoval Martin Dostál (4:5).
24:00
24:00
23:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil František Kužel, asistoval Robin Večeřa (4:4).
20:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil František Kužel, asistoval Tomáš Štrbák (3:4).
17:38
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Petr Marghold (2:4).
12:00
12:00
11:05
Vyloučen hráč Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
10:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Štrbák, asistoval Tomáš Jelínek (2:3).
07:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Alex Foltyn, asistoval Tomáš Jelínek (1:3).
07:25
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák bez asistence (0:3).
06:51
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Petr Marghold, asistoval Václav Babík (0:2).
04:54
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Pařenica, asistoval Martin Izák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šiška a Lukáš Axmann.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Topgal Šternberk:
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Vilém Bodnár; hráči v poli: Tomáš Štrbák, Tomáš Jelínek, Kryštof Novák, František Kužel, Martin Ambrož