1:2
0:2
- : -

FBC Hamsters Vysočany - FBC Falcons Žižkov 2:6
10. Jiří Drozdek, 16. Václav Kašpar - 4. Vojtěch Skopový, 6. Tomáš Kružík, 17. Tomáš Klepal, 21. Tomáš Klepal, 32. Zdeněk Burian, 34. Petr Káda; rozhodčí: Dominik Dolejš - Hynek Mošna; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Bartůněk ? - Daniel Urban ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:2;
33:55
Timeout FBC Hamsters Vysočany
33:55
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil Petr Káda, asistoval Štěpán Pavelka (2:6).
31:19
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil Zdeněk Burian, asistoval Vojtěch Skopový (2:5).
24:00
24:00
23:44
Vyloučen hráč Robert Sára družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za špatné střídání.
20:57
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil Tomáš Klepal, asistoval Tomáš Kružík (2:4).
18:12
Vyloučen hráč Daniel Grund družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:21
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil Tomáš Klepal, asistoval Michal Myšík (2:3).
15:52
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Václav Kašpar, asistoval Vítězslav Princ (2:2).
12:00
12:00
09:22
Branku družstva FBC Hamsters Vysočany vstřelil Jiří Drozdek, asistoval Petr Šafář (1:2).
05:26
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil Tomáš Kružík, asistoval Tomáš Klepal (0:2).
03:24
Branku družstva FBC Falcons Žižkov vstřelil Vojtěch Skopový, asistoval Štěpán Pavelka (0:1).
01:51
Vyloučen hráč Jan Hazlbauer družstva FBC Hamsters Vysočany na 2 minuty za blokování hokejky.