1:2
0:2
- : -

Floorball Club FALCON B - Sépiáci Panthers Praha D 2:6
9. Dominik Resl, 13. Ondřej Veselý - 7. Petr Vobecký, 9. Tomáš Pauček, 19. David Halamíček, 22. Šimon Baumruk, 25. Šimon Baumruk, 33. Petr Lávička; rozhodčí: Ondřej Tauš - Roman Tauš; vyloučení: 4 + Dominik Resl 5:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Bušina ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:2;
36:00
35:04
Vyloučen hráč František Steinbauer družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:25
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Lávička, asistoval Petr Vobecký (2:6).
31:29
Vyloučen hráč Dominik Resl družstva Floorball Club FALCON B na 5 minut za nedovolené vrážení.
26:25
Vyloučen hráč Vít Halamíček družstva Sépiáci Panthers Praha D na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:41
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Šimon Baumruk, asistoval Petr Vobecký (2:5).
24:00
24:00
21:07
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Šimon Baumruk, asistoval Vít Halamíček (2:4).
18:36
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil David Halamíček, asistoval František Štíbr (2:3).
17:14
Vyloučen hráč Ondřej Veselý družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:08
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Ondřej Veselý, asistoval Antonín Dalibor (2:2).
12:00
12:00
09:40
08:40
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Tomáš Pauček, asistoval Dan Ježil (1:2).
08:35
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Dominik Resl, asistoval Patrik Koníček (1:1).
06:57
Branku družstva Sépiáci Panthers Praha D vstřelil Petr Vobecký, asistoval Šimon Baumruk (0:1).
06:10
Vyloučen hráč Vojtěch Ších družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Tauš a Roman Tauš.
00:00
00:00
Line-up hostů Sépiáci Panthers Praha D: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: David Halamíček, František Štíbr, Vít Halamíček, Tomáš Pauček, David Alchimowicz