5:2
1:2
- : -

EMCO Cholerics - FBC Kralupy n/V B 6:6
14. Pavel Uher, 16. Michal Kadlec, 18. Michal Kadlec, 18. Pavel Uher, 19. Ondřej Popelka, 25. Michal Kadlec - 5. Daniel Štefl, 7. Daniel Štefl, 21. Kristián Malík, 24. Tomáš Bohata, 29. Adam Gašpar, 29. Jan Řehák; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: - Jakub Hoffmann ?; po třetinách: 0:2, 5:2, 1:2;
36:00
34:15
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za bránění ve hře.
28:32
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Jan Řehák, asistoval Jakub Šebesta (6:6).
28:17
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Adam Gašpar, asistoval Filip Janouch (6:5).
27:12
Trestné střílení družstva EMCO Cholerics neproměnil Pavel Uher.
26:36
Vyloučen hráč Tomáš Tajer družstva EMCO Cholerics na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:37
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Pavel Uher (6:4).
24:00
24:00
23:47
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:13
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Tomáš Bohata, asistoval Kristián Malík (5:4).
20:03
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Kristián Malík, asistoval Tomáš Bohata (5:3).
18:47
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Ondřej Popelka, asistoval Pavel Uher (5:2).
17:55
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Uher, asistoval Petr Tomčík (4:2).
17:27
15:21
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Michal Kadlec, asistoval Daniel Píro (2:2).
13:09
Branku družstva EMCO Cholerics vstřelil Pavel Uher, asistoval Michal Kadlec (1:2).
12:00
12:00
10:56
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za sekání.
06:33
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Daniel Štefl, asistoval Jiří Škabrada (0:2).
04:39
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Daniel Štefl, asistoval Jakub Procházka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V B:
00:00
Line-up domácích EMCO Cholerics: brankář: Michal Holan; hráči v poli: Martin Jahoda, Ondřej Krajíček, Michal Kadlec, Tomáš Tajer, Ondřej Popelka