1:2
4:0
- : -

FBC Draci Říčany B - Florbalová akademie MB "M" 8:4
5. Šimon Vašut, 7. Štěpán Schneider, 12. Vojtěch Kokrhoun, 22. Jakub Tománek, 25. Jan Brychnáč, 28. Jaromír Pavlík, 33. Jan Brychnáč, 36. Štěpán Schneider - 10. Lukáš Horálek, 11. Štěpán Vydra, 16. Lukáš Orálek, 19. Lukáš Orálek; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - David Hertz; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Lambert Hošťálek ? - Patrik Hustoles ?; po třetinách: 3:2, 1:2, 4:0;
36:00
35:39
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Štěpán Schneider, asistoval Jakub Tománek (8:4).
34:32
Vyloučen hráč Lukáš Orálek družstva Florbalová akademie MB "M" na 2 minuty za sekání.
32:59
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Jan Brychnáč, asistoval Šimon Vašut (7:4).
30:53
Vyloučen hráč Ondřej Hadi Bah družstva Florbalová akademie MB "M" na 2 minuty za blokování hokejky.
27:49
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Jaromír Pavlík, asistoval Robert Kubeš (6:4).
25:39
Vyloučen hráč Lukáš Horálek družstva Florbalová akademie MB "M" na 2 minuty za sekání.
24:32
24:00
24:00
21:08
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Jakub Tománek, asistoval Štěpán Končický (4:4).
18:41
Branku družstva Florbalová akademie MB "M" vstřelil Lukáš Orálek bez asistence (3:4).
15:13
Branku družstva Florbalová akademie MB "M" vstřelil Lukáš Orálek, asistoval Štěpán Vydra (3:3).
12:00
12:00
11:52
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Vojtěch Kokrhoun, asistoval Jakub Tománek (3:2).
10:58
Branku družstva Florbalová akademie MB "M" vstřelil Štěpán Vydra, asistoval Lukáš Orálek (2:2).
09:54
Branku družstva Florbalová akademie MB "M" vstřelil Lukáš Horálek, asistoval Ondřej Nekovář (2:1).
06:50
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Štěpán Schneider bez asistence (2:0).
04:40
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil Šimon Vašut, asistoval Štěpán Schneider (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Christian-Marcel Kušnirák a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB "M":
00:00
Line-up domácích FBC Draci Říčany B: brankář: Tomáš Lambert Hošťálek; hráči v poli: Vojtěch Vořech, Robert Kubeš, Štěpán Schneider, Jan Brychnáč, Šimon Vašut