4:1
3:3
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník - Florbal Pro Beroun 8:4
9. Martin Pokorný, 15. Ondřej Michal, 16. Tadeáš Kyncl, 17. Ondřej Michal, 18. Martin Pokorný, 25. Petr Adamec, 36. Lukáš Houdek, 36. Tadeáš Kyncl - 20. Pavel Pilnáček, 27. Ion Stirbu, 31. Michal Janoušek, 31. Ion Stirbu; rozhodčí: Jakub Mikolášek - Jana Vostrá; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Vlček ? - Adam Šlejhar ?; po třetinách: 1:0, 4:1, 3:3;
36:00
35:33
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl bez asistence (8:4).
35:23
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Lukáš Houdek bez asistence (7:4).
32:33
Timeout Florbal Pro Beroun
32:26
Vyloučen hráč Lukáš Jelen družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za sekání.
30:38
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník
30:38
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Ion Stirbu, asistoval Dominik Náhlík (6:4).
30:00
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Michal Janoušek, asistoval Dominik Náhlík (6:3).
26:29
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Ion Stirbu, asistoval Pavel Pilnáček (6:2).
24:39
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Petr Adamec, asistoval Lukáš Jelen (6:1).
24:00
24:00
19:06
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Pavel Pilnáček bez asistence (5:1).
18:53
Vyloučen hráč Dominik Náhlík družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:23
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Martin Pokorný, asistoval Tadeáš Kyncl (5:0).
16:00
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Ondřej Michal, asistoval Lukáš Jelen (4:0).
15:37
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl, asistoval Martin Pokorný (3:0).
14:55
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Ondřej Michal, asistoval Lukáš Houdek (2:0).
12:00
12:00
09:30
Vyloučen hráč Jakub Zelenka družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za sekání.
08:50
07:58
Vyloučen hráč Pavel Pilnáček družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mikolášek a Jana Vostrá.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Pro Beroun: brankář: Adam Šlejhar; hráči v poli: Vojtěch Knobloch, Matěj Vrzal, Pavel Pilnáček, Dominik Náhlík, Michal Janoušek
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Rakovník: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Daniel Křišík, Ondřej Michal, Martin Pokorný, Tadeáš Kyncl, Petr Adamec