3:1
1:4
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FBC Kutná Hora  7:8p
3. Karel Schäfer, 7. Karel Schäfer, 13. Ivan Bartoníček, 22. Hynek Lukeš, 25. Ivan Bartoníček, 28. Vít Šerý, 44. Tomáš Ondra - 7. Zdeněk Vavřina, 14. Šimon Trpišovský, 20. Adam Holub, 31. Zdeněk Vavřina, 33. Jan Kodaj, 36. Jakub Martínek, 38. Jan Kodaj, 46. Zdeněk Vavřina, N Zdeněk Vavřina; rozhodčí: Daniel Fišer - Michal Obertan; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Štěpán Pokorný ? - Vojtěch Franc ?; po třetinách: 3:2, 3:1, 1:4;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč Karel Schäfer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Zdeněk Vavřina a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč David Martenek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Jan Kodaj , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč Vilém Štech a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Jakub Martínek a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Zdeněk Vavřina z trestného střílení (7:7).
45:00
43:34
Vyloučen hráč Zdeněk Vavřina družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:28
Timeout FBK Fat Pipe Vosy Praha
43:28
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Tomáš Ondra bez asistence (7:6).
37:58
Vyloučen hráč Adam Matucha družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
37:58
Vyloučen hráč Petr Zubec družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání.
37:23
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Kodaj, asistoval Zdeněk Vavřina (6:6).
35:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jakub Martínek, asistoval František Malina (6:5).
32:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Kodaj, asistoval Richard Měšťánek (6:4).
30:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Zdeněk Vavřina, asistoval Adam Holub (6:3).
30:00
30:00
27:47
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Vít Šerý, asistoval Jan Šmíd (6:2).
24:17
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Ivan Bartoníček, asistoval David Martenek (5:2).
21:29
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Hynek Lukeš, asistoval Vilém Štech (4:2).
19:29
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Adam Holub, asistoval Zdeněk Vavřina (3:2).
17:18
Vyloučen hráč Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za vražení zády.
15:00
15:00
13:13
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Šimon Trpišovský, asistoval Jakub Franc (3:1).
12:51
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Ivan Bartoníček, asistoval Jiří Beneš (3:0).
06:44
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Karel Schäfer, asistoval Ondřej Šplíchal (2:0).
06:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Zdeněk Vavřina, asistoval Jan Kodaj (1:0).
02:39
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Karel Schäfer, asistoval Vilém Štech (1:-1).
02:14
Vyloučen hráč Zdeněk Vavřina družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za vražení zády.