0:0
4:3
- : -

Wizards DDM Praha 10 - FbŠ Bohemians B 6:3
2. Vojtěch Gopfert, 8. Prokop Kočař, 37. Matyáš Kronovetr, 44. David Hanzelín, 45. Matyáš Macas, 45. Matyáš Kronovetr - 31. Jakub Gavenda, 36. Vojtěch Procházka, 45. Maxmilián Bursík; rozhodčí: David Hejzlar - Filip Novák; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Adam Bednář ? - Adam Hubený ?; po třetinách: 2:0, 0:0, 4:3;
45:00
44:50
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Maxmilián Bursík, asistoval Kryštof Vobořil (6:3).
44:50
Po jedenácti sekundách Bohemka snižuje. Netrpělivě tedy čekám na konec zápasu, který oba týmy svými goly oddalují.
44:39
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matyáš Kronovetr, asistoval Jan Hejsler (6:2).
44:39
O půl minuty později dávají Wizards dalšího golíka. Je to tedy 6:2
44:09
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matyáš Macas, asistoval Adam Korbel (5:2).
44:09
Wizardi zvyšují na 5:2 do prázdné klece.
44:00
Poslední minuta třetí části. Šest klokanů na place.
43:40
Musíme to líp rozehrát tu rozehru radí trenér domácích.
43:18
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil David Hanzelín, asistoval Prokop Kočař (4:2).
43:18
Prokop našel před bránou Davida a ten neskutečně trefil prázdnou bránu.
42:59
Golman Bohemky asi hraje i fotbal. Vypada to ale, že za WIzardy. Nenahrál totiž spoluhráči nýbrž borci v oranžovém dresu
42:10
19 v oranžovém poslouchá pokyny trenéra a sbíhá dolů.
41:55
Golman Klokany podržel.
41:29
Vyloučen hráč Adam Hubený družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
39:03
Balónek končí v síti!!!. Ale pouze v té ochranné za mantinely.
36:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matyáš Kronovetr bez asistence (3:2).
36:10
Hezká akce klokanů končí golem. Bohužel do jejich sítě.
35:04
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Kryštof Vobořil (2:2).
35:04
Je to tam!!!!!! Bohemka silou vůle a s notnou známkou štěstí a s několika odrazy dostává balonek do branky a je srovnáno!!
34:43
Vyloučen hráč David Hanzelín družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za opakované přestupky.
34:43
Další vyloučení, tentokrát wizardů. 33 nejdřív mířila na špatnou trestnou lavici, ale nakonec byla správně přesměrována.
34:17
29 z wizardů skáče za mantinel. Mája komentuje slovy: Kontakt tam byl.....ale s mantinelem
33:06
Zvoní tyč Zeených.
33:06
Oprava: Zelených
31:59
Vyloučen hráč Kryštof Vobořil družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
31:59
Bohemka se snaží uhádat aby nebyli vyloučeni. Z mého pohledu šlo o jasný faul . WIzardi tedy hrají přésu.
31:30
WIzards chtěli využít nepozornosti Bohemky a rychle rozehrát. Bohužel ale nerozehrávali oni.
30:24
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Gavenda, asistoval Maxmilián Bursík (2:1).
30:24
Chvíli nekoukáme a Klokani snižují. Stav utkání 2:1.
30:00
30:00
Úvodní bule pro Klokany
30:00
29:01
Hra je teď jako na horské dráze. Oba týmy hrozí nebezpečnými útoky.
22:42
Vyloučen hráč Matyáš Macas družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
19:26
Vyloučen hráč Vojtěch Gopfert družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
16:24
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
07:00
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Prokop Kočař, asistoval David Hanzelín (2:0).
01:32
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vojtěch Gopfert, asistoval Hynek Peroutek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Adam Hubený; hráči v poli: Kryštof Vobořil, Ondřej Svoboda, Filip Müller, Jakub Gavenda, Maxmilián Bursík