0:0
3:0
- : -

AIK Steel Kladno C - IBK Kubánský Klan C 8:1
6. Štěpán Sládek, 8. Petr Hora, 11. Daniel Hadaš, 11. Petr Hora, 12. Jaroslav Chalupný, 26. Ondřej Pražák, 32. Jaroslav Chalupný, 36. Daniel Hadaš - 5. Matěj Halouska; rozhodčí: Pavel Vítovec - Adam Krs; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Bláha ? - Adam Dvořák ?; po třetinách: 5:1, 0:0, 3:0;
36:00
35:50
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil Daniel Hadaš, asistoval Jaroslav Chalupný (8:1).
31:11
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil Jaroslav Chalupný, asistoval Petr Hora (7:1).
30:54
Vlček opět selhal!
29:17
Další pokus Němečka, opět mimo. Výsledek příliš neodpovídá obrazu hry.
26:43
Kaša teď ukázal obětavost, míček zablokoval těmi nejslabšími místy, snad to na funkci nebude mít vliv.
25:06
Pěkná individuální akce a Kladno navyšuje vedení.
25:05
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil Ondřej Pražák, asistoval Petr Hora (6:1).
24:30
Vlček přišel k šanci jako slepý k houslím, ale stejně minul.
24:00
24:00
20:26
Němeček v další obrovské šanci minul! Je vidět, že většinu svých nábojů vystřílel včera večer.
19:19
Halouska v další šanci těsně minul.
16:49
Teď velké šance na obou stranách, skore se stále nemění.
15:45
Klan v úvodu druhé třetiny mírně aktivnější, ale do žádné vyložené šance se zatím nedostal.
12:00
12:00
11:21
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil Jaroslav Chalupný, asistoval Jiří Šimon (5:1).
10:39
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil Petr Hora, asistoval Jaroslav Chalupný (4:1).
10:11
07:41
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil Petr Hora bez asistence (2:1).
07:41
Kaša si teď ukousl moc velké sousto, při pokusu o další průnik o balonek přišel a soupeř trestá, 2:1!
05:28
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil Štěpán Sládek, asistoval Michal Kárník (1:1).
05:28
Ani druhý gólman Klanu se nevyvaroval laciného gólu, tohle se určitě chytit dalo, 1:1.
04:29
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Matěj Halouska, asistoval Jan Paulovič (0:1).