1:2
1:3
- : -

FBC Pitbulls Kolín B - FBC Snipers Poděbrady 4:5
1. Matouš Brož, 3. Marek Vácha, 15. Jan Čarnogurský, 36. Jan Janeček - 20. Radek Petrnoušek, 22. Radek Petrnoušek, 30. Michal Pivoňka, 32. Radek Petrnoušek, 32. Martin Wolf; rozhodčí: Jan Tůma - Tomáš Cimrman; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Loužil ? - David Pazdírek ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:3;
36:00
35:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Jan Janeček, asistoval Tomáš Horák (4:5).
32:42
Timeout FBC Snipers Poděbrady
31:47
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Martin Wolf z trestného střílení (3:5).
31:24
Poděbrady jsou bez střídání a stejně otáčí hru ve svůj prospěch.
31:21
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Radek Petrnoušek, asistoval Adam Šmejkal (3:4).
29:00
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Michal Pivoňka, asistoval Tomáš Roller (3:3).
24:00
24:00
21:06
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Radek Petrnoušek, asistoval Michal Pivoňka (3:2).
19:58
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Radek Petrnoušek, asistoval Tomáš Roller (3:1).
14:55
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Jan Čarnogurský, asistoval Dominik Tvrdý (3:0).
14:08
Vyloučen hráč Michal Pivoňka družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
02:53
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Marek Vácha, asistoval Jan Čarnogurský (2:0).
00:00
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Matouš Brož, asistoval Tomáš Horák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Tůma a Tomáš Cimrman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Snipers Poděbrady: brankář: David Pazdírek; hráči v poli: Michal Pivoňka, Tomáš Roller, Radek Petrnoušek, Adam Šmejkal, Martin Wolf