1:1
1:7
- : -

FBC VŠTJ Ekonom Praha - Orka Čelákovice B 3:9
8. Martin Brodík, 21. Jan Daněček, 32. Martin Brodík - 6. Jan Mitka, 19. Lukáš Kubík, 28. Tomáš Sadil, 31. Václav Kramel, 32. Jan Mitka, 33. Jan Sedlák, 35. Jan Mitka, 36. Václav Kramel, 36. Ondřej Čech; rozhodčí: Daniel Přibil - Tomáš Joska; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 1; zásahy brankářů: Martin Ziba ? - Jiří Marvan ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:7;
35:43
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Ondřej Čech, asistoval Lukáš Kubík (3:9).
35:36
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Václav Kramel, asistoval Tomáš Pezl (3:8).
34:26
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Jan Mitka, asistoval Lukáš Kubík (3:7).
32:50
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Jan Sedlák bez asistence (3:6).
31:19
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Jan Mitka, asistoval Jan Sedlák (3:5).
31:05
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Martin Brodík, asistoval Marek Halas (3:4).
30:57
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Václav Kramel, asistoval Tomáš Sadil (2:4).
27:57
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Tomáš Sadil, asistoval Matěj Čech (2:3).
27:57
Znáte to místo v brance kam se vejde pouze míček? Tak přesně tam hráč hostí umístil svou střelu.
24:32
Vyloučen hráč Jan Sedlák družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
20:58
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Jan Daněček, asistoval Martin Brodík (2:2).
18:19
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil Lukáš Kubík, asistoval Jan Sedlák (1:2).
17:19
Vyloučen hráč Radim Fildán družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
08:56
Vyloučen hráč Radim Fildán družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za sekání.